Активісти запорізького півдня вчилися поводитися з конфліктами
Конфлікт між людьми, між групами, конфлікт у громаді чи то між громадою і владою – це водночас і виклик і можливості. Виявити і мінімізувати загрози, не допустити переходу у насильницьку стадію, ...
Додано:
Олександр Северин
Конфлікт між людьми, між групами, конфлікт у громаді чи то між громадою і владою – це водночас і виклик і можливості. Виявити і мінімізувати загрози, не допустити переходу у насильницьку стадію, використати можливості – важливі елементи освіченості громадського діяча.
Тож з 11 по 16 червня цього року фахівцями Центру близькосхідних досліджень у трьох південних містах Запорізької области для громадянських актиістів, представниких місцевих НУО було проведено три дводенні тренінги за методикою Української Миротворчої Школи.
Програма тренінгів стосувалася ролі органів місцевого самоврядування у пом’якшенні конфліктів, залучення національних меншин для попередження конфліктів та історичного діалогу у місцевих громадах.
Значний інтерес, відповідно, викликали лекції провідного українського історика Олександр Зінченка “Чому в Україні високі паркани?”.
Восени цього року активні учасники проведених тренінгів будуть запрошені представити свої історії успіху, ініціювати та обговорити подальші спільні проекти на підсумковій конференції.
З питань участи у конференції, її висвітлення тощо прохання звертатися за електронною адресою [email protected] (Ігор Семиволос).
Проект “Попередження конфліктів у Південній Україні” здійснюється Центром близькосхідних досліджень (AMES) за підтримки National Endowment for Democracy.