7 питань до Програми національних обмінів

 У цьому тексті даємо відповіді на найпоширеніші питання від потенційних аплікантів Програми національних обмінів. 1. Яка процедура отримання мікрогранту? Після того, як ви продумали програму ...

EintsteinQuestionEverything
7 питань до Програми національних обмінів

 У цьому тексті даємо відповіді на найпоширеніші питання від потенційних аплікантів Програми національних обмінів.

1. Яка процедура отримання мікрогранту?

Після того, як ви продумали програму візиту та узгодили її з приймаючими сторонами, відправляєте нам заповнену аплікаційну форму. Двічі на місяць Комісія розглядає заявки на отримання мікрогрантів. Протягом тижня після дедлайну чергового набору координатори Програми повідомлять вам про результати та наступні кроки – підписання договору та перерахування коштів.

2. Які заявки отримують схвалення?

Комісія підтримує проекти, які обов’язково містять публічну зустріч, обгрунтований бюджет, а також налагоджують співпрацю між активними представниками географічно протилежних регіонів. При відборі перевага надається учасникам із Дніпропетровської, Запорізької, Харківської та підконтрольних Україні територій Донецької та Луганської областей; представникам громадських організацій; внутрішньо переміщеним особам та людям з особливими потребами; проектам, які передбачають співфінансування у розмірі 10 % і більше від запропонованого бюджету проекту. Організатори наголошують, що в першу чергу оцінюються проекти візитів, а не те, яку категорію чи регіон представляють апілканти, а тому можливість отримати мікрогрант мають всі мешканці України.

3. Скільки людей може брати участь у проекті?

Кількість людей, задіяних в проекті, не є обмеженою. Чим більше людей буде залучено в проекті, тим краще для поширення ідей співпраці та міжрегіонального діалогу.  Головне, щоб бюджет вашого проекту “вписувався” в суму гранту (для громадських організацій вона становить 8323 грн, для фізичних осіб – 6964 грн).

4. Які є обмеження щодо форматів та тематики візитів?

Обмежень щодо форматів та тематики – нема.  В цьому ви можете переконатись, промоніторивши сайт http://obminy.org.ua/, – тут розміщені проекти, які відбуваються в рамках Програми національних обмінів. Приклади форматів візитів: художні та культурні заходи; відкриті дискусії; модеровані дискусії на тему особистої та регіональної ідентичності мешканців східних та західних областей України; обмін досвідом та налагодження контактів з потенційними партнерами; презентації, семінари, тренінги, лекції, інклюзивні громадські заходи; cпільні журналістські міжрегіональні програми, публікації, серії інтерв’ю і т. п.  

5. Чи можна подавати заявку кілька разів?

На один відбір можна подавати кілька заявок (з різними учасниками, містами та програмами). Також після успішного звітування за вже реалізованим проектом організація чи фізична особа може знову отримати мікрогрант. Єдина вимога – новий проект має бути вдосконаленим: з іншою програмою та іншими містами для візиту.

6. На що можна витратити грантові кошти?

Мікрогрант покриває проживання, харчування,проїзд,  витрати, пов’язані з реалізацією проекту.

Наголошуємо, що грант не покриває сувенірну продукцію, екскурсії, банківські витрати.

7. Які вимоги до звітування за використані кошти?

Протягом двох тижнів після реалізації проекту учасники мають подати описовий та фінансовий звіти разом з усіма первинними документами в паперовому вигляді.

Виникли запитання? Пишіть нам – [email protected]. Дізнатись більше.

Програма національних обмінів реалізовується ЛМГО “Центр культурного менеджменту” за підтримки Європейського Союзу.


 

Останні публікації цього розділу:

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку

  • Екатерина Сахарова

    Первинні документами в оригіналі чи завірені ксерокопії?

    • Iryna Baran

      завірені копії можуть бути