Посібник Ради Європи «Демократичне врядування в школах»

Ця книга є практичним посібником, що покликаний побудувати міст між теорією та практикою у впровадженні освіти для демократичного громадянства в школі.Що таке демократичне врядування і яким чином ...

Додано:
DOCCU

17

DOCCU

Ця книга є практичним посібником, що покликаний побудувати міст між теорією та практикою у впровадженні освіти для демократичного громадянства в школі.

Що таке демократичне врядування і яким чином воно може бути корисним при підготовці у школах активних і дорослих громадян? Як школи та інші освітні заклади можуть оцінювати свій внесок у навчання учнів і студентів демократичному громадянству?

День у день досліджуючи спосіб, у який функціонують їх школи, обидва автори даного посібника – директори загальноосвітніх шкіл, описали свій шлях до демократії, щоб допомогти читачам оцінити, наскільки їх школи далеко зайшли на шляху впровадження освіти для демократії та запропонувати практичні поради щодо початку, продовження та оцінки цього шляху.

Автори: Елізабет Бекман, Бернард Траффорд.

Загальна редакція української версії: Н. Г. Протасова, доктор педагогічних наук, професор.

Переклад з англійської та адаптація: Л. І. Паращенко, д.н.держ.упр., професор кафедри управління освітою Національної академії державного управління при Президентові України, відповідальний секретар Асоціації керівників шкіл м. Києва, директор Київського ліцею бізнесу.

Координація випуску, адаптація та редагування української версії здійснені в рамках швейцарсько-українського проєкту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU».

Видання підготовлено за підтримки Цюріхського педагогічного університету (ЦПУ), Інституту міжнародних освітніх проектів (www.phzh.ch/ipe).

Видання опубліковано за підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва / SDC в рамках реалізації швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU».

Завантажити


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Як розвивати громадянське суспільство під час війни

Виклики і можливості розвитку сфери культури та соціальної згуртованості у Тернопільській області

Об’єднання задля відновлення: як ОГС можуть працювати разом для спільного впливу на процеси?

Що потрібно зробити, щоб комфортно жити в громаді?

Які компетенції нам потрібні для відновлення?

У Кривому Розі волонтерки шиють білизну для лікарень та ВПО