Надрукована збірка порад щодо застосування Універсального Дизайну

У буклеті включені поради та приклади застосування принципів Універсального Дизайну та критеріїв доступності у різних сферах життя. Універсальний Дизайн передбачає створення елементів середовища, ...

дизайн

Громадський Простір

У буклеті включені поради та приклади застосування принципів Універсального Дизайну та критеріїв доступності у різних сферах життя. Універсальний Дизайн передбачає створення елементів середовища, об’єктів, речей тощо доступними та зручними у користуванні для максимальної кількості людей.

У рамках діяльності Спільної Програми «Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні», що впроваджується Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН), Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), Міжнародною організацією праці (МОП) у партнерстві з Міністерством соціальної політики України та Національною асамблеєю інвалідів України, була розроблена та надрукована збірка порад щодо застосування Універсального Дизайну в повсякденному житті.

У буклеті «Універсальний Дизайн: практичні поради для кожного» включені поради та приклади застосування принципів Універсального Дизайну та критеріїв доступності у різних сферах життя. Книга буде корисна широкому колу зацікавлених осіб – дизайнерам, активістам, журналістам, студентам, освітянам, представникам влади, бізнесу.

Завантажити електронну версію буклету.

Нагадаємо, що Універсальний Дизайн передбачає створення елементів середовища, об’єктів, речей тощо доступними та зручними у користуванні для максимальної кількості людей.

Джерело : Веб-сайт з Універсального Дизайну, Спільна Програма агенцій ООН


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Як використати майно непрацюючих закладів освіти у селах?

Екологічний Великдень: зменшуйте відходи під час свят

Управління відходами після воєнних дій в Україні: що запозичити з досвіду Великої Британії?

Як змінити філософію управління відходами руйнацій?

Що таке систематичне розкриття інформації?

Чим досвід Японії в управлінні відходами актуальний для України