Антологія сучасної кримської міфології – 30 міфів про Крим

Посібник "Антологія сучасної кримської міфології: російські й українські міфи про Крим, кримчан, кримських татар та анексію" розвінчує 30 основних міфів, які існують в інформаційному просторі щодо ...

міфи про Крим

Громадський Простір

Посібник “Антологія сучасної кримської міфології: російські й українські міфи про Крим, кримчан, кримських татар та анексію” розвінчує 30 основних міфів, які існують в інформаційному просторі щодо Криму, його жителів, анексії 2014 року.

Автори ідеї: Сергій Мокрушин, Павло Казарін, Сергій Костинський

Проект є громадською ініціативою кримських переселенців. Брошура надрукована за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

“Це спроба розставити крапки над “і” у найважливіших питаннях. Ця брошура – це спроба домовитися про терміни,  в яких ми будемо потім розмірковувати про Крим. Там 30 міфів. І особисто для мене, найважливішим є міф про те, що всі проукраїнські кримчани виїхали з півострову після анексії.  Насправді, це не так. Структура кримської спільноти є неоднорідною. За нашими підрахунками, там є 35-40% переконаних прорадянських громадян, 20% – це проукраїнське населення, яке завжди за Київ, незалежно від того – добре чи погано живе Україна, і є ще 40% – це ті люди, яким все одно під яким прапором жити. Їхні головні пріоритети в житті – це щоб був повний холодильник, щоб не було війни, щоб була стабільність…

Ми не повинні забувати, що там в Криму живуть проукраїнськи настроєні люди. Так, їх сьогодні не чути, вони вимушено опинилися в ситуації “внутрішньої еміграції”, але так само  у 2013 році в Україні не було чути та не було видно всіх тих людей, які пізніше підуть у добровольчі батальйони і у волонтерський рух. А я нагадаю, що у 2013 році соціологи давали цифри, що 64% громадян України не готові виходити на акції протесту. Тому, пам’ятайте, кожен день там в Криму живуть люди, які вдивляються з надією в нас”, – Павло Казарін, автор ідеї інформаційної карти “Антологія сучасної кримської міфології”, журналіст, телеведучий.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Перше місце за доброту або чим вразила команда «Пряна Казка»

Роль соціального підприємництва у розвитку громад: приклад Solar Hope як соціальне підприємництво може трансформувати громади

STEM-освіта у Нововолинську. Як ГО «Молодіжні вітрила» створює можливості для молоді у сфері науки

Цифрова модель розвитку громади через платформу CLS

Історія успіху ai baby tales або інновації для найменших

Місцева ініціатива для глобальних змін