Послуги кореспондента/ки / журналіста/ки – написання статті, проведення інтерв’ю

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
В'ячеслав

logo
Послуги кореспондента/ки / журналіста/ки – написання статті, проведення інтерв’ю

Благодійна міжнародна організація arche noVa оголошує конкурс на виконання роботи з підготовки матеріалів щодо благодійної діяльності організації та підсумки реалізованих проектів на території України (написання статті, проведення інтерв’ю, фото- відеосюжет).

 

Положення про обов’язки

Кореспондент

 

Візуальна документація проектної діяльності

Введення:

arche noVa – Initiative for People in Need e.V (архе нова – Ініціатива для людей у ​​нужді) – це працююча на міжнародному рівні організація з надання допомоги з головним офісом у м. Дрезден, Німеччина. З самого свого заснування в 1992 році arche noVa надає підтримку людям, які мимоволі опинилися в скрутних ситуаціях і потребували допомоги у зв’язку з кризою, конфліктами або стихійними лихами. Будь то в місіях, що вимагають швидкого надання невідкладної допомоги, у проектах відновлення/реконструкції або при виконанні операцій, що вимагають довгострокового співробітництва для здійснення розвитку, arche noVa працює з місцевими партнерами та бенефіціарами з самого початку, завжди дотримуючись основного принципу організації: «допомагаючи людям, ти допомагаєш собі».

arche noVa працює в Україні з травня 2016 року, займаючись питаннями забезпечення дахом, а також водопостачання, санітарії та гігієни. Основна увага проекту, що реалізується в даний час, спрямована на надання підтримки населенню, що постраждав у ході конфлікту, через відновлення індивідуальних будинків, відновлення інфраструктури водопостачання та каналізації в приватних будинках і школах, оснащення шкіл джерелами аварійного електроживлення та роздачу зимових і гігієнічних наборів.

arche noVa потребує послуг професійного кореспондента з досвідом роботи поза приміщенням. Кореспондент допомагатиме організації документувати через фотографії її діяльність з різних проектів та успішний досвід реалізації таких проектів.

Завдання:

Мета даної конкурсної заявки полягає у підготовці візуального документування діяльності, що здійснюється arche noVa в рамках проекту «Надання гуманітарної допомоги в галузі охорони здоров’я, відновлення житла, санітарії та гігієни, а також забезпечення предметами першої необхідності постраждалого населення внаслідок військового конфлікту», що фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини (Auswärtiges Amt).

Документація буде частиною портфоліо проекту arche noVa і буде використовуватися як PR та медіа-інструменти в різних заходах та публікаціях, а також буде доступна для перегляду через різні інтернет-джерела (Facebook, YouTube, веб-сайти, друковані видання тощо).

Розташування:

Київська область, с. Горенка, с. Мощун

Чернігівська область

Строки:

До 05.10.2022р.

arche Nova узгодить з кореспондентом, з яким укладається контракт при плануванні точного часу відвідування ділянки проекту.

Передбачуваний маршрут:

Київ – Чернігівська область – Київ

Київ – с. Горенка – с. Мощун – Київ

Логістика:

Кореспондент після проходження інструктажу з техніки безпеки та інструктажу за програмою вирушить у відповідний район із проектною групою, яка супроводжуватиме кореспондента протягом усього виїзду на місцевість.

arche noVa покриє всі транспортні витрати.

Безпека:

Станом на 27 вересня, цей район є безпечним для операцій НГО, і arche noVa регулярно виїжджає на місця для контролю за ходом здійснення діяльності. До поїздки кореспондента буде запитуватись певний звіт про безпеку від міжнародної неурядової організації з безпеки.

Очікувані результати:

Історії

3-4 персональні історії бенефіціарів – людей або сімей, що отримали/отримують допомогу від arche noVa. Історії також повинні включати цитати. Мова історії – українською або англійською мовою (англійською буде перевагою).

Фото

5 портретних світлин людей, в яких будуть брати інтерв’ю. Нам потрібні портрети, які показують людей перед змістовним фоном, а також фотографії, які показують людей, які що-небудь роблять, наприклад, миття рук або приготування чаю в аварійній хатині, опалення, навпроти відремонтованого будинку тощо.

Фотофайли повинні мати розмір не менше 2.5 МБ. Інформація про зображені місця та особи повинна зберігатися у властивостях файлу.

Відео.

- Огляд ситуації

- Інтерв’ю (перш за все, будь ласка, робіть заяви про ситуацію, не потрібно казати спасибі в камеру.)

- Довжина прибл. 30-60 с

Особи, яких знімають, повинні бути ідентичними до осіб, яких опитували. На відео повинна бути присутня транскрипція англійською мовою.

 

Більш детальна інформація з технічних вимог міститься у додатках до цього положення:

arche noVa_Guide for interviewers.pdf

arche noVa_Taking Pictures Guidelines.pdf

Photo_Video_Consent Form.pdf

 

Необхідні навички, досвід та кваліфікація:

- П’ять років підтвердженого досвіду роботи як кореспондента

- Доступність та готовність до відряджень

- Вміння працювати у тісній взаємодії з іншими членами команди

- Досвід роботи як кореспондент для аналогічних проектів буде вважатися цінною якістю

Необхідні засоби:

Ноутбук та фото- відеоапаратура з високою роздільною здатністю

Плата за надані послуги:

Оплата за надані послуги здійснюється шляхом безготівкового перерахування на розрахунковий рахунок виконавця на основі виставленого рахунку протягом 3-х робочих днів після надання остаточних результатів роботи з урахуванням пропозицій та рекомендацій від arche noVa.

Інтелектуальна власність:

Вся інформація, що стосується даного проекту (документальна, цифрова, кібер, проектна документація тощо), що належить arche noVa, яка може бути надана консультанту в процесі виконання ним/нею обов’язків відповідно до цього призначення, залишається власністю arche noVa, яка має виняткові права її використання. Для цілей цього призначення інформація не повинна розкриватися громадськості і не повинна використовуватися в будь-якій формі без письмового дозволу arche noVa, відповідно до застосовних національних та міжнародних законів про авторські права.

Процедура подання заявок претендентами на посаду:

Претенденти на посаду мають подати такі документи:

- Особисте резюме із зазначенням попереднього досвіду у подібних проектах із посиланнями на онлайн-фото галереї

- Комерційна пропозиція із зазначенням суми винагороди Виконавця

У ціновому реченні слід зазначити загальну суму, з урахуванням усіх відповідних витрат, необхідних для надання послуг. Ціни мають бути вказані у гривнях та повинні включати всі збори та податки.

Зацікавлені претенденти на посаду мають направити свої пропозиції та вищезгадані вимоги не пізніше ніж 29.09.2022р. на адресу [email protected].

Якщо виникатимуть запитання з приводу реалізації даного проекту, Ви можете зателефонувати за тел. +38 050 332 49 44.

З претендентами, що пройшли попередній відбір, зв’яжуться у разі необхідності отримання від них додаткової інформації.


Останні публікації цього розділу:

Пакт шукає Capacity Development Officer / Спеціаліста(-ку) з організаційного розвитку партнерів

Конкурс на вакансію «Консультант/ка з проведення незалежного аналізу ефективності вжитих заходів»

Соціальний/а працівник/ця (мобільна бригада) - Миколаїв

DiXi Group шукає експерта(ку) з енергетичної безпеки

Digital організатор/ка до Razom We Stand

Психолог/иня (мобільна бригада) - Запоріжжя