Консультант/ка з адвокації для надання менторської підтримки учасникам та розробки тренінгових матеріалів (продовжено)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Operations Manager

Vacancy-вакансія-dfrfycsz7
Консультант/ка з адвокації для надання менторської підтримки учасникам та розробки тренінгових матеріалів (продовжено)

Громадська організація «Агенція антикризової підтримки» оголошує про оновлення конкурсного відбору консультанта_ки з адвокації для проєкту “Нагляд молоді за розподілом бюджетів та ресурсів громад”, що виконується в рамках програми «Мріємо та діємо».

Метою проєкту “Нагляд молоді за розподілом бюджетів та ресурсів громад” є розвиток спроможності молоді ефективно залучатись до нагляду за бюджетами та іншими ресурсами громад, включаючи гуманітарну допомогу, а також коштів на подолання наслідків війни та відбудову.

В рамках цього конкурсу ми шукаємо консультанта_ку для надання менторської підтримки учасникам в ході реалізації проєкту, участі в розробці навчального модулю для молоді та проведення відповідних навчань з теми:

Адвокація: просування ідей та рішень молоді для підвищення прозорості використання публічних коштів та, відповідно, довіри жителів громади до рішень органів місцевого самоврядування.

Відібраний_а кансультант_ка буде розробляти відповідний навчальний модуль у співпраці з спеціалістом_кою з неформальної освіти, а також під управлінням Голови експертної групи з питань місцевих фінансів, бюджету та з питань місцевого самоврядування.

Опис проєкту

В рамках проєкту Агенція антикризової підтримки має намір розвинути спроможність молоді з 10-ти громад з усієї країни організувати в своїх громадах молодіжні ініціативи з нагляду за розподілом коштів бюджетів своїх громад, пов’язаних з реагуванням на війну, подоланням її наслідків, відновленням та відбудовою.

З цією метою Агенція антикризової підтримки відбере в 10-ти громадах з усієї країни команди молоді, які пройдуть шлях від навчання до розробки та впровадження власних ініціатив. Ініціативи молоді будуть спрямовані на підвищення прозорості витрачання бюджетних коштів в обраних молоддю напрямках.

Команда молоді в кожній з відібраних громад складатиметься з щонайменше 10 молодих людей.

В рамках проєкту молодь:

 • визначить сферу свого інтересу щодо витрат з місцевого бюджету, в тому числі таких, що пов’язані з реагуванням на війну, подоланням її наслідків, а також відбудовою;
 • буде вивчати, як здійснюються витрати у відповідній сфері, працюватиме з жителями своєї громади щодо підвищення їх поінформованості щодо відповідних питань;
 • працюватиме з місцевою владою своєї громади над запровадженням рішень, які дозволять зробити питання витрат коштів з бюджетів громад більш прозорими та зрозумілими в їх громадах.

Кінцевою метою впровадження ініціатив є налагодження ефективного залучення молоді до взаємодії з місцевою владою, зменшення можливого напруження в громадах щодо рішень з питань розподілу місцевих бюджетів, а також підвищення взаємопорозуміння між жителями громади та місцевою владою в питаннях розпорядження ресурсами громади.

Шлях участі молоді у проєкті триватиме щонайменше 10 місяців.

До участі в проєкті буде запрошена молодь, віком 18 до 34 років.

В проєкті братимуть участь сільські, селищні та міські громади, з приблизно рівномірним регіональним розподілом.

Тематика навчальних сесій для молоді

 1. Вступна сесія: основним завданням цієї навчальної сесії є дати молоді базові знання про місцевий бюджет, про те, як приймаються рішення щодо розподілу коштів громади, а також про механізми, завдяки яким молодь може долучатись до бюджетного процесу на місцевому рівні.
 2. Моніторингова сесія: основним завданням цієї навчальної сесії дати молоді знання щодо інструментів нагляду за розподілом місцевих бюджетів та розвинути навички здійснення моніторингу видатків з місцевих бюджетів, в тому числі, пов’язаних з реагуванням на війну, подоланням її наслідків, відновленням та відбудовою.
 3. Адвокаційна сесія: основним завданням цієї сесії є підвищити спроможність молоді просувати свої ідеї та рішення для підвищення прозорості та, відповідно, довіри жителів громади до рішень органів місцевого самоврядування, пов’язаних з розподілом видатків місцевих бюджетів на потреби громади.

Кожна сесія розрахована на 3 навчальні дні, з урахуванням проведення в очному форматі (за умови, що при такому форматі на момент проведення заходу буде можливим забезпечити всім учасникам заходу належні безпекові умови). В залежності від безпекової ситуації, місце буде визначено ближче до дати проведення заходу.

Додатково організатори забезпечують транспортні витрати, проживання та харчування консультантів поза межами контракту.

Очікувані результати надання послуг

 • Розроблені у співпраці зі спеціалістами з неформальної освіти молоді один навчальний модуль з адвокації, а також всі супутні навчальні матеріали.

Пакет матеріалів навчального модулю має складатись з щонайменше програм тренінгів, сценаріїв проведення тренінгів для використання іншими залученими тренерами, наборів роздаткових матеріалів та презентацій.

 • Проведено онлайн інструктажі (міні ТоТ) для тренерів, які будуть залучені до проведення відповідних навчань для молоді.
 • Проведені навчання для молоді з парі з другим_ою тренером_кою.
 • Надана менторська підтримка молоді в ході реалізації власних ініціатив.

Орієнтовний строк виконання контракту: з лютого 2024 року по червень 2024 року. 

Детальний обсяг надання послуг буде визначено індивідуально з кожним_ою відібраним_ою консультантом_кою в залежності від наявних кваліфікацій та релевантності цінової пропозиції.

Вимоги до всіх кандидатів:

 • Знання в організації роботи місцевого самоврядування, залучення громадян до прийняття рішень, принців прозорості місцевого самоврядування;
 • Досвід проведення неформальних навчань;
 • Досвід роботи з молоддю, буде перевагою;
 • Досвід менторського супроводу ініціатив з залучення молоді до прийняття рішень буде перевагою;
 • Здатність працювати в парі при проведенні навчань;
 • Ініціативність та відповідальність;
 • Здатність дотримуватися строків виконання завдань;
 • Вміння працювати в команді.

Додаткові тематичні вимоги:

 • Експертиза в організації і проведенні громадських адвокаційних кампаній, які спрямовані на просування рішень органів місцевого самоврядування. Розуміння принципів запобігання конфліктам в організації адвокаційних кампаній та спрямування на розбудову співпраці між громадськістю та суб’єктами прийняття рішень – для зацікавлених в розробці та проведенні навчань з питань адвокації. Перевагами будуть власний успішний досвід організації успішних адвокаційних кампаній та/або досвід супроводу адвокаційних кампаній молоді.

Подання пропозицій та запитів

Для участі у конкурсі необхідно надіслати:

1) резюме;

2) мотиваційний лист;

3) підписаний супровідний лист, в якому вказати:

 • очікуваний розмір ставки за один день (8 годин) в гривні;
 • контакти трьох осіб, які можуть підтвердити виконання попередніх робіт з обов’язковим вказанням: прізвища та імені контактної особи, номеру телефону, адреси електронної пошти та назви проєкту.

4) просимо додатково вказати які саме навчальні матеріали було розроблено в рамках зазначеного проєкту. За можливості просимо надати посилання на розроблені навчальні матеріали.

Зазначений пакет документів надсилайте за адресою: [email protected] з поміткою у темі про конкурс консультанта з адвокації.

Прийом заявок продовжено до 29 лютого 2024 року.

У разі виникнення запитань до цього оголошення, надсилайте ваші звернення на електронну адресу до 27 лютого 2024 року.

 Ми вітаємо всіх кваліфікованих кандидатів_ок незалежно від їхньої раси, кольору шкіри, національного походження, релігії, статі, гендерної ідентичності, сексуальної орієнтації, віку, інвалідності або будь-яких інших характеристик. Ми прагнемо створити робоче середовище, де кожен працівник_ця та консультант_ка може розвиватися та реалізовувати свій потенціал. Наша громадська організація дотримується принципів рівних можливостей і недискримінації.

Про нас: Ми – «Агенція антикризової підтримки», є експертами, які трансформують Україну як суверенну та європейську країну. Через військову агресію наша Батьківщина зазнала нових викликів в своєму демократичному розвитку, і наша відповідь – це впровадження проєктів на підтримку людей, громад та їх відновлення. Системний підхід, який ми впроваджуємо, має на меті зробити публічне управління більш прозорим, ефективним і відповідним сучасним стандартам доброго врядування.

Проєкт “Нагляд молоді за розподілом бюджетів та ресурсів громад” виконується Громадською організацією “Агенція антикризової підтримки” в рамках Програми “Мріємо та діємо”. Програма “Мріємо та діємо” впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSRUkraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та ZincNetwork.

Picture 1

 


Останні публікації цього розділу:

ZMINA оголошує вакансію на посаду журналіста/ки (тематика – воєнні злочини)

Старший(-а) радник(-ця) з питань фінансування у сфері охорони здоров'я\ Senior Health Financing Advisor

Головний/а бухгалтер/ка у громадську організацію

Асистент/ка з Управління Ресурсами/ ICT Assets Management Assistant

WASH technical expert / Технічний/а експерт/ка з водопостачання і водовідведення

Організаційний/а менеджер/ка, помічник/ця керівника