Консультант з розробки процедур аналізу даних

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Oksana Kulishenko

MSH_Logo
Консультант з розробки процедур аналізу даних

Довідкова інформація

У вересні 2017 року Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) уклало п‘ятирічний контракт «Безпечні, фінансово доступні та ефективні ліки для українців (SAFEMed)  з організацією Management Sciences for Health (MSH). SAFEMed застосовує найкращі практики зміцнення системи охорони здоров’я для створення інтервенцій на підставі науково обґрунтованих даних та зміцнення фармацевтичної системи України згідно з цілями МОЗ щодо реформування галузі охорони здоров’я. SAFEMed прагне до покращення доступу до лікарських засобів належної якості для їх максимальної доступності в рамках бюджетних лімітів НCЗУ. 

Інтервенції SAFEMed сприятимуть інституціоналізації  раціонального відбору лікарських засобів, підтримуватимуть стале державне фінансування фармацевтичного сектору та систематизуватимуть потенціал електронної рецептури у співпраці з Урядом України, МОЗ та НСЗУ, з партнерськими організаціями громадянського суспільства, іншими партнерськими організаціями та приватним сектором.  Для досягнення своєї мети SAFEMed здійснює три головні цілі:

  • зміцнення врядування в фармацевтичній галузі України;
  • оптимізація фінансування фармацевтичного сектору;
  • покращення доступності та належного використання лікарських засобів в Україні.

 З 2016 року реформа охорони здоров’я в Україні була спрямована на загальне охоплення населення медико-санітарними послугами з забезпеченням фінансового захисту населення та якості послуг, що надаються. Заснований в 2018 році, НСЗУ формує в єдине ціле гарантований державою пакет базових медичних послуг.  Національна програма реімбурсації, відома під назвою «Доступні Ліки», була успішно передана від МОЗу до НСЗУ в 2019 році. За підтримки проекту SAFEMed НСЗУ вдосконалив програму реімбурсації лікарських засобів, залучивши до неї електронні рецепти задля покращення використання державних фондів, доступу до медичних послуг, для вдосконалення практик призначення лікарських засобів та моніторингу їх використання.  Спираючись на перші успіхи електронної рецептури та приймаючи до уваги поширення національної системи реімбурсації, НСЗУ звернувся до SAFEMed з проханням провести більш глибоке дослідження з виявлення та профілактики появи потенціальних  зловживань в сфері електронної рецептури. В результаті чотирьохмісячної діяльності SAFEMed надав НСЗУ функціонал з виявлення та профілактики зловживань для включення до звіту Державної програми  реімбурсації в Україні. Проект також отримав запит щодо продовження підтримки подальшої розробки електронної рецептури шляхом залучення додаткових спеціалістів з метою впровадження в життя рекомендацій звіту.

Загальні обов’язки:

Загальний обов’язок даної посади консультанта полягає у сприянні розробці логіки виявлення зловживань, формуванню звітів та глибокому вивченню можливостей з тим, щоб надавати підтримку НСЗУ та команді e-Health у зміцненні функціоналу електронної рецептури. Консультант працюватиме під керівництвом та наглядом Івана Лободи, Головного технічного радника проекту SAFEMed.

Функціональні обов’язки: 

  • Тісна співпраця з командами НСЗУ/SAFEMed, технологічними партнерами та ключовими внутрішніми та зовнішніми зацікавленими сторонами для визначення вимог до прикладань.
  • Проектування та розробка рішень прикладань, сумісних з існуючою технічною архітектурою та відповідно до обсягу, можливостей масштабування, переносу проекту на інші платформи та згідно з кращими практиками розробки.
  • Співпраця з проектним менеджментом, командами бізнес аналізу НСЗУ та e-Health, а також з іншими розробниками тією мірою, наскільки це необхідно для підтримки своєчасного успішного створення прикладання в межах бюджету.
  • Аналіз, проектування, розробка та документальне оформлення специфікацій прикладання.
  • Розробка детальних скриптів функціональних та інтеграційних тестувань.
  • Тестування, розгортання та валідація прикладання для досягнення остаточного погодження з внутрішніми та зовнішніми стейкхолдерами проекту.
  • Підтримка розгортання прикладань при введенні в експлуатацію та після неї.

 Більш детальні обов’язки консультанта:

  • Підтримка проектування, розробки, розгортання та функціонування моделі архітектурних даних та відповідних процесів, що підтримують виявлення та попередження зловживань в пацієнтських медичних системах (включаючи прикладання електронний рецепт).
  • Сприяння розробці стандартизованих планів фармацевтичного лікування хронічних пацієнтів, включаючи категорії препаратів для поточної та майбутньої реімбурсації та забезпечення попереджень в реальному часі при виявленні невідповідних призначень.
  • Підтримка проектування та розробки дешборду екосистеми для визначення збиткових витрат, зловживань та некоректного застосування препаратів, з деталізованими можливостями щодо ідентифікації підозрілих лікарів, аптек та/або пацієнтів.
  • Підтримка вдосконалення процесів в алгоритмах ідентифікації пацієнтів , які використовуються фармацевтами на підтримку програми фармацевтичної реімбурсації.
  • Введення проактивного аналізу робочих характеристик системи з метою оптимізації коду прикладання, включаючи модуль програми реімбурсації, відповідно до результатів моніторингу; забезпечення сталого процесу оновлення технологічних компонентів, включаючи програму реімбурсації, відповідно до дорожньої карти для життєвого циклу кожного компоненту.
  • Визначення, розробка та розгортання технічного рішення, яке попереджує дублюючу реімбурсацію на лікарські засоби одного або подібних терапевтичних класів для одного й того ж пацієнта в межах визначеного часу. 

Кінцеві результати:

  • Процеси та архітектурна модель можливостей попередження зловживань в програмі реімбурсації.
  • Вдосконалена модель ідентифікації пацієнта фармацевтом при отриманні призначених лікарських засобів в рамках діючої програми реімбурсації.
  • Процеси впровадження відповідності параметрів пацієнта виданим рецептам з контролем онлайн в системі e-Health: категорія захворювання, вік, стать, вага для визначення дозування,  протипоказання до вживання препарату; наявність наркотичних або сильнодіючих препаратів. Структурована інформація щодо взаємодії лікарських засобів, побічних дій та відповідності діагнозу призначеного лікарського препарату.
  • Оцінка прихильності пацієнта до лікування на підставі отримання та очікуваного прийому призначених лікарських засобів.
  • План приймальних тестувань користувачем, схвалений НСЗУ.
  • Фінальний документ – результати приймальних тестувань, схвалені НСЗУ. 

Кваліфікаційні вимоги:

  • Бажаний досвід роботи з технологіями в сфері охорони здоров’я.
  • Здатність надавати послідовний детальний аналіз та його систематичне проведення до завершення проекту.
  • Розвинуті  навички міжособистісного спілкування  –  демонстрація можливостей  успішно співпрацювати  з внутрішніми та зовнішніми партнерами на всіх рівнях  відповідальності.
  • Відмінні навики письмової та усної комунікації, розмовна англійська буде перевагою.
  • Досконале знання SQL-запитів, процедур збереження,тригерів, індексів, типів даних, табличних структур та принципів проектування баз даних.
  • Практичні знання провідних технологій аналізу даних.
  • Робота з Rest API, пошук, обробка та узагальнення даних.
  • Знання GraphQL та Python буде перевагою.
  • Ступінь магістра з медичних технологій, моніторингу та оцінки, бізнес аналітики або аналогічна освіта з відповідним досвідом.
  • Мінімум 5 років досвіду роботи розробником баз даних.
  • Досвід роботи з різними версіями  DB (MSSQL/POSTGRESQL/MONGODB, з великими базами даних,  у покращенні та оптимізації характеристик баз даних.
  • Досвід написання технічної документації та розробки архітектури баз даних, глибоке розуміння структури баз даних.
  • Досвід в розробці  ETL-процесів. 

Звітування: Консультант звітуватиме безпосередньо пану Івану Лободі, Головному технічному раднику проекту SAFEMed.

Місце роботи: Консультант працюватиме  в офісах НСЗУ, e-Health та/або SAFEMed в Києві, Україна, без відряджень.

Термін укладання договору: до 12 місяців.

Строк подачі резюме: до закриття вакансії. 

В разі Вашої зацікавленості, просимо надсилати резюме на адресу: [email protected], вказуючи назву вакансії у темі листа «Консультант з розробки процедур аналізу даних».


Останні публікації цього розділу:

Закупівля послуг проведення тренінгів “Безпека школярів в укритті”

Операційний/а менеджер/ка до проєкту Art Therapy Force

Менеджер/ка з розвитку партнерств та фандрейзингу

Менеджер/ка напряму навчання в Правозахисний центр "Принцип"

Юрист/ка-аналітик/иня в Правозахисний центр "Принцип"

Асистент/ка проєктного менеджера в Правозахисний центр "Принцип"