IFES шукає консультанта/-ку зі стратегічних комунікацій для ЦВК
ЗАВЕРШЕНО
IFES шукає досвідченого кандидата/-ку на посаду консультанта/-ки зі стратегічних комунікацій для роботи з Центральною виборчою комісією України (ЦВК). Консультант/-ка зі стратегічних комунікацій тісно співпрацюватиме з відповідальними за комунікацію представниками ЦВК та надаватиме відповідні консультаційні послуги на запит IFES Україна.
З 1994 року Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) відіграє ключову роль у становленні та модернізації демократичних виборчих процесів та інституцій в Україні. За цей час IFES отримала репутацію надійного джерела інформації для об’єктивного аналізу, оцінки та висококваліфікованої технічної допомоги у сфері реформування виборчого законодавства в цілому та політичного фінансування зокрема, а також адміністрування виборів, посилення спроможності громадянського суспільства і вивчення громадської думки.
Основні напрямки програмних заходів IFES Україна включають: захист України від загроз кібератак та вразливостей виборчого процесу і суміжних сфер; навчання органів адміністрування виборів на основі міжнародних стандартів та найкращих практик; підтримка громадянського суспільства, наукової спільноти та посилення участі громадян у політичних процесах; сприяння обговоренню виборчої реформи та реформи політичного фінансування; забезпечення включення недостатньо представлених груп населення у виборчий процес; зміцнення спроможності органів адміністрування виборів та інших політично-вразливих інституцій.
Період виконання робіт: 5 березня – 5 червня 2020 року, з можливістю подовження.
Основні обов’язки:
- Розробка комунікаційної стратегії у тісній співпраці з представниками ЦВК і IFES та у відповідності до Стратегічного плану Комісії;
- Розробка комунікаційного плану з фокусом на забезпечення проінформованості громадян щодо місцевих виборів, новацій Виборчого Кодексу та Стратегічного плану ЦВК;
- Залученість у створення положення та визначення функціоналу Управління зав’язків з громадськістю та ЗМІ;
- Розробка пропозицій щодо покращення внутрішньої комунікації ЦВК;
- Розробка технічного завдання для проведення ребрендингу комісії;
- Презентація розроблених документів для представників ЦВК та IFES та доопрацювання документів згідно з їхніми пропозиціями;
- Надання допомоги у забезпеченні кращої комунікації ЦВК з міжнародними партнерами;
- Розширення бази представників ЗМІ (у тому числі й іноземних), із якими співпрацює ЦВК.
Очікувані результати роботи:
- Розроблено та узгоджено з ЦВК та IFES комунікаційну стратегію та комунікаційний план ЦВК;
- Розроблено пропозиції щодо покращення внутрішньої комунікації ЦВК;
- Розроблено технічне завдання для проведення ребрендингу комісії;
- Надано консультації з питань комунікації;
- Розширено базу представників ЗМІ, із якими співпрацює ЦВК.
Професійні вимоги:
- Досвід роботи в сфері комунікацій від 5 років;
- Досвід роботи з органами державної влади і/або громадськими організаціями;
- Обізнаність у політичній ситуації в Україні;
- Готовність дотримуватися принципів конфіденційності;
- Навички та досвід планування і реалізації комплексних комунікаційних стратегій;
- Знання сучасних методів комунікації;
- Вільне володіння українською та англійською мовами.
Усім зацікавленим кандидатам потрібно подати резюме та мотиваційний лист Максиму Паламарчуку ([email protected]) з копією на Валерію Жиман ([email protected]) до 18:00 27 лютого 2020 року. Тема електронного листа повинна містити «Консультант/консультантка зі стратегічних комунікацій для ЦВК» та ім’я учасника.
Усі кваліфіковані претенденти/працівники отримуватимуть оплату за працевлаштування /підвищення кваліфікації та не піддаватимуться дискримінації за ознаками інвалідності, статі, сексуальної орієнтації, ґендерної ідентичності, віку, раси, кольору, релігії, національного походження, статусу ветерана чи будь-якими іншими ознаками. IFES заохочує людей з інвалідністю та осіб різного походження подавати заявки.