Консультант з підготовки двох адвокаційних буклетів
ЗАВЕРШЕНО
Громадська організація «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» в рамках проєкту “Партнерство заради натхнення, трансформації та об’єднання відповіді на ВІЛ” (Проект PITCH в Україні) та за підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health, шукає консультанта з підготовки двох адвокаційних буклетів.
Мета: надати загальну інформацію активістам ЧСЧ/ЛГБТ для ефективної комунікації з людьми, що приймають рішення на місцях; ознайомити з особливостями роботи та замотивувати представників органів місцевої влади для формування партнерських стосунків з гей-спільнотою та ЛГБТ-організаціями.
Об’єм робіт, який потрібно зробити:
1). Розробка та створення інфографіки до буклету-листівки, що направлена на ЧСЧ/ЛГБТ-спільноту «Комунікація з людьми шо приймають рішення: що потрібно знати ЧСЧ/ЛГБТ-активістам?» (назва робоча).
2). Розробка та створення інфографіки до буклету-листівки, що направлена на людей що приймають рішення «Чому співпраця з гей-спільнотою є корисною та взаємовигідною: посібник для представників місцевих органів влади» (назва робоча).
3). Надання фахових рекомендацій щодо подальшого просування та розповсюдження готових документів серед тих, на кого вона розрахована.
Цільова аудиторія: регіональні та місцеві активісти ЧСЧ/ЛГБТ-спільноти; представники ЧСЧ-сервісних організацій; представники місцевих органів влади з усіх регіонів України, окрім непідконтрольних територій.
Граничний строк виконання робіт: 17 серпня 2020р.
Мова розроблених документів: українська.
Зацікавлених спеціалістів/спеціалісток просимо надати своє розгорнуте актуальне резюме, де має бути обов’язково зазначений досвід розробки подібних адвокаційних чи дотичних документів (буклетів, ліфлетів, звітів, брошур тощо).
Також в листі просимо коротко надати вашу фінансову пропозицію в гривнях за виконання об’єму робіт, який вказаний вище (бажано мати ФОП ІІІ групи, хоча це не є обов’язковою умовою).
Будь ласка, надсилайте документи на адресу [email protected] з обов’язковою копією на [email protected], з темою листа “Конкурс на консультанта з розробки адвокаційних буклетів”.
Дедлайн подання резюме та цінової пропозиції – до 23:59 п’ятниці 01 серпня 2020 року. Після дедлайну ми будемо зв’язуватись тільки з успішними потенційними кандидатами та кандидатками для уточнення деталей.
Технічне завдання для консультанта
Буклети-листівки, що мають бути виготовлені, мають містити таку інформацію (але не обов’язково обмежуватись нею):
І. «Комунікація з людьми шо приймають рішення: що потрібно знати ЧСЧ/ЛГБТ-активістам?»
- Які є методи офіційної та неформальної комунікації з особами, що приймають рішення?
- Яким чином підготувати непідготовлену особу, яка приймає рішення, з «незручних» для неї питань (факт-гайд).
- Яким є стиль комунікації, спрямованої на результат? (про лейтмотиви співпраці та технічної допомоги).
- Як готуватися до зустрічей з представниками органів місцевої влади (збір інформації про ключову людину, її стиль життя, віросповідання, ознайомлення з системою підпорядкування у структурі органу місцевої влади, вивчення успішних кейсів попередньої взаємодії з структурою, виступи у ЗМІ тощо).
- Аналіз зацікавленості представника органів місцевої влади у питаннях, з якими звертається спільнота (що може привернути увагу чиновника, що може бути корисним – статистика, статус, участь у міжнародних проектах.
- Об’єднання зусиль з партнерськими організаціями та ключовими групами у питаннях, які стосуються більш широкого кола зацікавлених сторін (права людини, громадське здоров’я тощо).
- Участь у загальних благодійних та інформаційних заходах місцевого рівня для більшої видимості спільноти та її лідерів.
- Аналіз системи прийняття рішень місцевими органами влади (депутатські засідання та комітети, запити від громадськості, у тому числі через консультаційно-дорадчі механізми при місцевих органах влади).
- Інструменти громадського контролю (петиції, звернення, громадські обговорення тощо, вуличні заходи тощо).
ІІ. «Чому співпраця з ЛГБТ-спільнотою є корисною та взаємовигідною: посібник для представників місцевих органів влади».
- Гендерне та сексуальне розмаїття як основа основ. Демократичні цінності, нові підходи, які відрізняються від пост-радянських підходів та ураховують прагнення країни рухатись у Європейському напрямку.
- «Ми – ваш електорат»: представники спільноти та партнерські організації є значним електоральним ресурсом. Статистичні дані: питання оціночної чисельності ЧСЧ та ЛГБТ-спільноти в Україні.
- Гей-спільнота та партнерські НУО є надійними партнерами для якісного та ефективного впровадження місцевих програм громадського здоров’я (досвід, ресурси, доступ до ключових закритих груп, навчання).
- Зниження тягаря епідемії ВІЛ та інших соціально-небезпечних захворювань на рівні адміністративної одиниці. Важливість ресурсної підтримки регіональними та місцевими органами влади програм громадського здоров’я для ЧСЧ та інших ключових груп.
- Можливість залучати спеціалістів та експертів спільноти до розробки та обговорювання важливих нормативних документів, які так чи інакше торкаються громадського здоров’я та прав людини. Важливість участі спільноти в роботі депутатських комісій, міжсекторальних робочих групах та в консультаційно-дорадчих структурах при місцевих органах влади.
- Підвищення власних компетенцій. Іміджеві бонуси.