Фахівець/чиня з координації допомоги постраждалим від мін та вибухонебезпечних предметів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Hanna Muzychenko

Vacancy_dfrfycsz(6) prostirjob
Фахівець/чиня з координації допомоги постраждалим від мін та вибухонебезпечних предметів

Данська Рада у справах біженців (ДРБ) є провідною міжнародною гуманітарною організацією, основною метою якої є захист, підтримка та просування довгострокових рішень для постраждалого від переміщення населення. ДРБ існує в Україні з 2014 року. На даний момент у ДРБ працює понад 700 співробітників загалом на території України. У 2024 році ДРБ продовжить суттєве розширення для впровадження реагування на надзвичайні ситуації в секторах соціально-правового захисту, засобів до існування, відновлення житла та гуманітарного роззброєння і розбудови миру (гуманітарного розмінування), надаючи пряму підтримку відповідальним особам та громадським організаціям (ГО), а також їх партнерам. ДРБ надалі розвиватиме довгострокові рішення, адаптуючи їх до ситуації, що змінюється.

Наразі ДРБ шукає висококваліфікованого Фахівця (фахівчиню) з координації допомоги постраждалим від мін та вибухонебезпечних предметівякий (яка) доєднається до нашої команди в м. Київ. Очікується, що Ви буде виїжджати до офісів ДРБ, наприклад, до Чернігова, Сум, Харкова, Дніпра, Миколаєва та ін.

Загальні цілі посади:

Ви будете відповідати за підтримку організації засідань РГДП та круглих столів з координації допомоги постраждалим. Також Ви братимете участь у розробці СОПів та інших відповідних (інформаційно-просвітницьких) матеріалів, проведенні оцінок, досліджень та адвокації, а також в інформаційних кампаніях з підвищення обізнаності. До Ваших обов’язків буде входити надання цільової індивідуальної допомоги (тобто грошові гранти) постраждалим від ВНП/ВНЗ якщо будуть запити на підтримку від регіональних команд ДРБ.

Вашими основними обов’язками будуть:

Підтримка Робочої групи з питань допомоги постраждалим від ВНП/ВНЗ (РГДП)

  • Підтримувати організацію зустрічей РГДП, координаційних круглих столів з питань допомоги постраждалим та інших громадських заходів, присвячених правам і потребам постраждалих від ВНП/ВНЗ і людей з інвалідністю.
  • Сприяти подальшій роботі за результатами обговорень на засіданнях РГДП та інших заходів. 
  • Допомагати у розробці методичних рекомендацій, оцінок, адвокаційних повідомлень та інших продуктів за результатами роботи РГДП та круглих столів і нарад.
  • Забезпечувати взаємодію між членами та партнерами РГДП з метою зміцнення співпраці, обміну досвідом, знаннями та кращими практиками, що сприятиме скоординованому та всебічному реагуванню в сфері допомоги постраждалим в Україні.

Дослідження, аналіз та адвокація

  • Сприяти розробці оцінок та досліджень, наприклад, щодо потреб, а також стигматизації постраждалих від ВНП/ВНЗ та людей з інвалідністю в Україні.
  • На основі результатів оцінки потреб, досліджень та консультацій із зацікавленими сторонами РГДП підтримувати Провідного фахівця з питань допомоги постраждали від ВНП/ВНЗ у співпраці з ЗМІ для розробки та запуску адвокаційних медіа-кампаній. 
  • Здійснювати підтримку в розробці адвокаційних повідомлень та ініціатив в консультації з Координатором з адвокації в DRC та Командою правової допомоги DRC.
  • Забезпечувати, щоб результати оцінки та аналізу, які висвітлюють ключові потреби постраждалих від ВНП/ВНЗ та прогалини у відповідному реагуванні в Україні, були використані в адвокаційній діяльності та заходах із залучення зовнішніх партнерів.
  • Допомогати у відслідковуванні (картуванні) зв’язків з урядовими установами та зацікавленими сторонами громадянського суспільства, що залучені до сфери підтримки постраждалих від ВНП/ВНЗ, з метою розробки та зміцнення шляхів та процедур перенаправлення для випадків, що потребують спеціалізованих та інших послуг підтримки.

Підтримка постраждалих від вибухонебезпечних предметів, зміцнення потенціалу та інше

  • У разі отримання запиту на підтримку від регіональних команд, надавати цільову індивідуальну допомогу (тобто умовні грошові гранти) прямим і непрямим постраждалим від нещасних випадків, пов’язаних з ВНП/ВНЗ, сприяючи поліпшенню їхнього соціально-економічного становища.
  • Сприяти розробці та адаптації необхідних інструментів, форм, технічних посібників та СОПів для діяльності DRC, пов’язаної з наданням допомоги, а також підтримувати Провідного фахівця з питань допомоги постраждалим в розробці матеріалів для розвитку потенціалу для персоналу та партнерів DRC.
  • Підтримувати співпрацю з іншими секторами для забезпечення інтеграції, синергії та визначення можливостей для співпраці/кращої координації між командами.
  • Підтримувати зв’язок з відділами служб підтримки DRC, ініціювати закупівлі та забезпечувати їх виконання.
  • Виконання інших відповідних завдань на вимогу та за погодженням з Менеджером програми гуманітарного роззброєння та миробудівництва і Провідного фахівця з питань допомоги постраждалим від ВНП/ВНЗ.

Про вас:

Щоб бути успішним на цій посаді, ми очікуємо, що Ви матимете щонайменше 2 роки досвіду роботи у сфері допомоги постраждалим від ВНП/ВЗ, інклюзії людей з інвалідністю, соціальної роботи, кейс-менеджменту, консультування або суміжному гуманітарному секторі. Крім того, ми також очікуємо на наступне:

  • Вища освіта в галузі соціальної роботи, інклюзії, психології, (спеціальна) освіта або аналогічна професійна кваліфікація є обов’язковою.
  • Технічні знання практик допомоги постраждалим від ВНП/ВНЗ та інклюзії.
  • Знання Міжнародних стандартів з протимінної діяльності (IMAS) та Національних стандартів з протимінної діяльності є перевагою. 
  • Відмінні міжособистісні та комунікативні навички, включаючи здатність ефективно працювати з вразливими особами, співробітниками та зацікавленими сторонами різного профілю.
  • Сильні дослідницькі та аналітичні навички.
  • Відмінні організаційні навички та навички тайм-менеджменту, вміння розставляти пріоритети в роботі та справлятися з декількома обов’язками.
  • Сильне почуття особистої доброчесності та розуміння конфіденційності та етики.
  • Професійне володіння Microsoft Office, Internet Explorer, Outlook/Exchange, Windows.
  • Професійне володіння англійською мовою є обов’язковим.

Усі посади ДРБ вимагають від особи, яка займає посаду, володіння основними компетенціями ДРБ:

  • Прагнення до досконалості: Зосередженість на досягненні результатів при забезпеченні ефективних процесів.
  • Співпраця: Залучення відповідних сторін та заохочення зворотного зв’язку.
  • Вміння взяти на себе ініціативу: Взяття на себе відповідальності та ініціативи з одночасним прагненням до інновацій.
  • Спілкування: Слухати і говорити ефективно і чесно.
  • Демонструвати доброчесність: Дотримання та просування найвищих стандартів етичної та професійної поведінки відповідно до цінностей та Кодексу поведінки ДРБ, включаючи захист від сексуальної експлуатації, зловживань та домагань. Запоріжжя

Ми пропонуємо:

  • Тривалість контракту: Безстроковий контракт після успішного проходження трьох місяців випробувального терміну.
  • Місце роботи: Киів (30% відряджень).
  • Дата початку: Жовтень 2024.

Заробітна плата та умови будуть відповідати Умовам працевлаштування персоналу Датської ради у справах біженців в Україні.

Процес подачі резюме

Усі кандидати повинні надіслати супровідний лист та оновлене резюме (не більше чотирьох сторінок) англійською мовою.

Заявки, надіслані електронною поштою, розглядатися не будуть.

Щоб відгукнутись, натисніть ТУТ

Кінцевий термін подачі заявок: 15 вересня 2024 року

Резюме будуть розглядатися на постійній основі, ми заохочуємо кваліфікованих кандидатів подавати заявки якомога швидше.


Останні публікації цього розділу:

Тренер/ка з питань самозайнятості та підприємництва (Вінниця)

Послуги тренера/ки для підтримки швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів  

Фахівець/чиня з аналітики та звітності

HR менеджер/ка

Аналітик/иня з Питань Житлових Прав Ветеранів Війни

Національний/а Керівник/ця Відділу Інформаційних та Комунікаційних Технологій