Експерт/ка із юридичного супроводу для підтримання реформування Адміністрації судноплавства України

Зафіксувати у Google календарі!


Vacancy_dfrfycsz(15)
Експерт/ка із юридичного супроводу для підтримання реформування Адміністрації судноплавства України

Фонд Східна Європа в межах проєкту «Підтримка цифрової трансформації» спільно з Державною службою морського та внутрішнього водного транспорту та судноплавства України (Адміністрації судноплавства) в рамках реформування галузі («удосконалення реєстрів та інформаційно-комунікаційних систем у сферах морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства» або «реінжинірингу послуг щодо реєстрації обліку та у сферах морського і внутрішнього водного транспорту, судноплавства») оголошує конкурс на позицію експерта / експертки із юридичного супроводу.

Термін залучення: до кінця 2024 року з можливим продовженням.

Формат роботи: змішаний (офлайн та онлайн).

Основні завдання й обов’язки:

 • Аналіз нормативно-правових актів України, міжнародних договорів, актів Європейського співтовариства для забезпечення модернізації Державного суднового реєстру України та інших інформаційно-комунікаційних систем у сферах морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства.
 • Підготування пропозицій до нормативно-правового регулювання, модернізації Державного суднового реєстру України та інших інформаційно-комунікаційних систем у сферах морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства, реінжинірингу послуг, що надаються з їх допомогою, а також створення аналітичних матеріалів із оціненням ризиків їх ухвалення та реалізації.
 • Розроблення проєктів законів про внесення змін до Кодексу торговельного мореплавства України, законів України «Про транспорт», «Про внутрішній водний транспорт» та актів Кабінету Міністрів України.
 • Комунікація з зацікавленими сторонами процесу розроблення нормативної документації.
 • Участь у робочих групах, нарадах та семінарах.
 • Підготування інформаційно-аналітичних матеріалів для заходів, звітів, презентацій.
 • Участь у формуванні технічних вимог до створення та/або модернізації інформаційних систем, потрібних для реалізації проєкту.

Вимоги до кандидата (бажані навички та досвід роботи):

 • Вища юридична освіта та досвід роботи за юридичним напрямом не менше ніж 5 років. Розуміння юридичного поля роботи Державної служби морського та внутрішнього водного транспорту та судноплавства України.
 • Досвід підготування проєктів нормативно-правових актів та знання техніки нормопроєктування.
 • Досвід роботи з державними органами (з’ясування вимог, проведення презентацій).
 • Знання англійської мови буде перевагою.
 • Сильні аналітичні здібності, уважність до деталей, відповідальність, проактивність, здатність працювати в форматі мультизадачності, пунктуальність.

Пропозиції, будь ласка, надсилайте до 23:00 години 17 липня 2024 року на адресу: [email protected] з позначкою «DTA_Legal_support_Shipping».


Останні публікації цього розділу:

Дизайнер/ка

Річне волонтерство в гдинській бібліотеці

Інтерн-аналітик/иня

Procuremеnt and Grants Managеr

Фахівець/чиня у галузі місцевого самоврядування

Вакансія - Cybersecurity Technical Consultant for USAID Cybersecurity for Critical Infrastructure in Ukraine Activity