DiXi Group шукає контент-менеджера/ку для сервісу Energy Map

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Viktoriya Vasylyuk

Vacancy вакансія(4)
DiXi Group шукає контент-менеджера/ку для сервісу Energy Map

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс на постачання послуг з контент-менеджменту порталу Energy Map (https://map.ua-energy.org/) в рамках проєкту USAID «Прозорість енергетичного сектору».

Energy Map – найбільша база офіційних даних про енергетику України. Це унікальний сервіс, завдяки якому користувачі можуть швидко знайти актуальну статистику, у тому числі ринкові дані, у зручному машиночитному форматі.

Основним завданням контент-менеджера буде робота з даними, що передбачає їх збір, перевірку коректності й відповідності машиночитному формату та регулярне оновлення на порталі. Важливою складовою є постійне удосконалення контенту Energy Map для забезпечення зручності та задоволення потреб кінцевих користувачів. 

Опис очікуваних послуг

Основні:

 • планування та виконання графіку оновлення даних у відповідності до їх оприлюднення розпорядниками;
 • моніторинг нових даних про сектор енергетики та інші дотичні сфери на сайтах розпорядників даних та інших відкритих джерелах;
 • підготовка запитів до розпорядників даних на доступ до інформації та контроль отримання відповідей;
 • збір та оновлення даних самостійно та/або у координації з командою проєкту;
 • просте технічне редагування даних, наприклад, об’єднання, доповнення іншими показниками, перевірка даних, тощо;
 • актуалізація та підготовка нової описової інформації для розділів та даних Energy Map;
 • створення англомовної версії для існуючого та нового контенту;
 • контроль та покращення якості контенту для кінцевих користувачів, зокрема чіткості, простоти та зрозумілості формулювань, виправлення одруків, змістових помилок, тощо;
 • адміністрування порталу Energy Map, що включає наповнення, редагування та оновлення всього контенту: даних, описів, графіків, аналітики.

Додаткові:

 • створення коротких інформаційно-аналітичних матеріалів та іншого контенту на основі даних Energy Map у координації з командою проєкту, наприклад для новин;
 • участь у нарадах, зустрічах та активностях проєкту (за потреби);
 • ведення внутрішньої документації щодо функціонування Energy Map;
 • підготовка звітності за підсумками виконаної роботи.

Тривалість залучення: на 12 календарних місяців.

Оцінювання пропозицій відбуватиметься за такими критеріями:

 • Наявність досвіду роботи з табличними даними.
 • Наявність досвіду контент-менеджменту або адміністрування онлайн ресурсів.
 • Вартість надання послуг (за 1 годину).

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

 • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням.
 • Резюме із зазначенням відповідного досвіду.
 • Цінову пропозицію відповідно до вищезазначених вимог.

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Довідку про реєстрацію платника податків.
 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру.

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту (програми) Міжнародної технічної допомоги (далі МТД) «Прозорість енергетичного сектору», який реалізується за підтримки уряду США через Агентство з міжнародного розвитку (USAID), та  зареєстрований в Директораті координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України від 18.03.2020 р. № 4333,  відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 р.

В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 Податкового кодексу України, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р. №765/6/99-99-19-03-02-15, Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 р. №19408/10/26-15-12-05-11).

Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 року №153 (153-2002-п) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України №4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

ГО “Діксі Груп” у своїй діяльності запровадила та використовує електронний документообіг. Використання електронного документообігу допомагає нам та нашим партнерам забезпечувати безперебійний обмін документами. Наша організація використовує сервіс ВЧАСНО, який не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення та налаштування. Для початку роботи у даному сервісі вам знадобиться лише доступ до інтернету та наявність електронно-цифрового підпису. ГО “Діксі Груп” вітає всіх учасників електронного обміну документами та заохочує перехід контрагентів на безпаперовий обмін документами, як крок до впровадження нових рівних цифрових можливостей.

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 12 вересня 2023 року за адресою: [email protected].

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

Моб.тел.: (+380 050) 257 00 65

E-mail: [email protected]


Останні публікації цього розділу:

Короткострокове волонтерство в Польщі

Вакансія: SME Finance Specialist

Вакансія: Business Analyst

Вакансія: Awards Coordinator

Вакансія: Business Advisor

Вакансія: Senior Grants Specialist (SGS)