Гранти для малих та середніх жіночих та сімейних підприємств (МСП)

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
CEPgrants

q21lkaum
Гранти для малих та середніх жіночих та сімейних підприємств (МСП)

Запит на подання грантових заявок (ЗПЗ)-2023-033:

Підтримка малих та середніх жіночих та сімейних підприємств (МСП)

Початок подання заявок:                                    24 квітня 2023 року

Кінцевий термін подання заявок:                    24 липня 2023 року

Очікувана сукупна сума:                                      1 500 000 доларів США (залежить від наявності фінансування)

Бюджет грантової заявки                                    від 10 000 доларів США до 35 000 доларів США

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає грантові заявки від українських малих та середніх сімейних і жіночих підприємств (МСП), які хочуть відновити свою діяльність, розширити свій бізнес та/або розвинути нові напрямки бізнесу. Метою цього ЗПЗ є підтримка українських малих та середніх сімейних і жіночих підприємств – виробників товарів і надавачів послуг. Грантова підтримка надаватиметься на релокацію бізнесу, відкриття нового напрямку бізнесу, масштабування бізнесу на території України, вихід на міжнародні ринки. Результатом грантової діяльності має стати створення та збереження робочих місць, залучення інвестицій, нових клієнтів, збільшення продажів на внутрішньому ринку та/або іноземних ринках.

Програма КЕУ визначила такі пріоритетні завдання за цим ЗПЗ:

 1. підтримка економічної спроможності жіночих та сімейних МСП;

 2. підвищення операційної та виробничої ефективності жіночих та сімейних МСП;

 3. заохочення зростання та розширення жіночих та сімейних МСП, включно з експансією на зовнішні (міжнародні) ринки;

 4. розширення інтеграції в ринок праці і підприємництво жінок.

Програма КЕУ передбачає, що в рамках грантового проекту за цим ЗПЗ будуть реалізовані наступні заходи (перелік не вичерпний):

  • запровадження інноваційних рішень у бізнес-процеси задля збільшення обсягів виробництва та продажів або підвищення ефективності бізнесу;
  • розширення асортименту виробленої продукції або наданих послуг, що дозволить бізнесу стати диверсифікованим та сталим;
  • відкриття нового напрямку в рамках існуючого бізнесу; 
  • розбудова експортного потенціалу бізнесу;
  • впровадження заходів для просування продукції, у тому числі інструментів цифрового та контент-маркетингу задля покращення обізнаності про бізнес та залучення клієнтів.

В рамках цього ЗПЗ не розглядатимуться грантові заявки від бізнесів, основна діяльність яких передбачає перепродаж товарів і послуг. 

Цей ЗПЗ, включно з інструкціями щодо заповнення заявки та шаблонами, доступний у форматі Word за посиланням: drive.google.com. 

Процес подання заявок відбуватиметься в один етап. Заявники повинні подати заповнену грантову заявку (Додаток А)  та деталізований бюджет гранту (Додаток B). 

Прийом заявок триватиме до 24 липня 2023 року. Програма розглядатиме  заявки у три етапи: заявки подані до 19 травня; до 16 червня та до 24 липня 2023 року.

Гранти надаватимуться та реалізовуватимуться відповідно до правил USAID та нормативних документів уряду США, які регулюють надання грантів за контрактами, а також згідно із внутрішніми політиками та процедурами управління грантами Програми.

Заявки ЗПЗ-2023-033 приймаються виключно в електронній формі шляхом заповнення аплікації на платформі SUBMITTABLE за посиланням

Надсилайте, будь ласка, всі питання щодо цього запиту на електронну адресу [email protected] із зазначенням «RFA-2023-033» в темі електронного листа.  Програма USAID КЕУ відповість на всі запитання надіслані на електронну пошту щодо процесу подання заявок протягом п’яти робочих днів.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на послуги з проведення дослідження щодо гендерної ситуації в енергетичному секторі України під впливом війни

Реєстрація на навчальну онлайн-програму «Школа амбасадорок інклюзивної інтеграції» для переміщених жінок, активісток ГО осіб з інвалідністю та жіночих ГО

Оголошення на закупівлю готової їжі

Оголошення про тендер RFQ UCBI4-BPA-UA-04 щодо надання послуг спеціалізованої техніки

Проведення ремонтних робіт колективного центру проживання для ВПО у м. Івано-Франківську

Youth ART for Ukraine/ Мистецтво молоді для України