Журналістів-документалістів та професійних операторів запрошують до співпраці для створення мультимедійного архіву війни

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
pixelatedrealities

pexels-jeshootscom-442573
Журналістів-документалістів та професійних операторів запрошують до співпраці для створення мультимедійного архіву війни

Громадська організація “Пікселейтід Реалітіз” пропонує розширення можливостей журналістів за допомогою 3D-сканування для документування спадщини під час війни.

Головна мета проєкту — зберегти докази російського вторгнення та імерсивно представити об’єкти та будівлі історичного значення в 3D.

Тривимірні реконструкції, будь-то спустошений будинок, іржавий снаряд або згорілий автомобіль можуть бути більш емоційними, ніж традиційна військова фотографія.

Ми організовуємо групу журналістів у різних містах України, які постраждали від війни, щоб зберегти пам’ятники, будівлі та місця у фотореалістичних 3D-моделях як культурну спадщину війни для нинішніх і майбутніх поколінь.

Проведемо навчання техніці фотограмметрії та консультації щодо сканування, потім відтворимо 3D-моделі з фотоданих й завантажимо їх в онлайн, як мультимедійний архів війни Росії проти України.

Вимоги до потенційних кандидатів/кандидаток:

Досвід роботи у сфері фото-, відеожурналістики, а також професійна операторська зйомка.

Перебування у місті зі статусом зони бойових дій, деокупованої території, або можливість туди поїхати.

Бажана наявність фотоапаратури.

Перевагою для кандидатів стане акредитація воєнного кореспондента/журналіста.

Заповніть, будь ласка, анкету за посиланням: https://forms.gle/5e8C9ncKhZCWAvuu5.

Анкетування триває до 10 жовтня 2022 року.


Останні публікації цього розділу:

Відкрита Грантова Програма №1 від Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я»

Тендер на закупівлю послуг комунікаційного супроводу проєкту

Тендер на закупівлю сертифікатів

Розроблення електронної системи еРиба

Тендер на закупівлі паливних брикетів

RFQ_UA-14_2023 Запит пропозиції на закупівлю робіт з проведення дослідження базових показників (baseline assessment) проєкту та аналізу стану доступу населення до отримання соціальних послуг та послуг з охорони Психічного здоров’я та психосоціальної підтримки