Збір комерційних пропозицій щодо розробки освітньої платформи для фахівців соціальної сфери

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
irynam

тендер tender 1 (9)
Збір комерційних пропозицій щодо розробки освітньої платформи для фахівців соціальної сфери

Проєкт SURGe (Підтримка урядових реформ в Україні), що реалізується Alinea International Ltd. за фінансової підтримки Global Affairs Canada (GAC), збирає пропозиції щодо розробки освітньої платформи для фахівців соціальної сфери.

Термін проведення тендеру: 15-25 червня 2022 року

Будь ласка, надсилайте свої заявки на адресу: [email protected]

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ
на надання послуг з розробки навчальної платформи для фахівців соціальної сфери на замовлення проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe)
1. ВИМОГИ ДО ЗМІСТУ ТА НАПОВНЕННЯ НАВЧАЛЬНОЇ ПЛАТФОРМИ
1.1. Навчальна платформа має бути кросбраузерною, адаптивною, мати зрозумілий інтуїтивний інтерфейс, відповідати критеріям стандартів доступності, описаним у WCAG 2.1.

1.2. Дизайн та інформаційне наповнення навчальної платформи повинно ґрунтуватись на вихідних інформаційних матеріалах, переданих Виконавцю Замовником у відповідності до календарного плану робіт.
1.3. На базі навчальної платформи мають бути розміщені заздалегідь створені курси, представлені у вигляді SCORM пакетів.
1.4. В навчальній платформі фактичне значення кількісних показників складових наведених в Таблиці 4.1.1 Технічного завдання, може відрізнятися від розрахункового на 10 (десять) відсотків як в сторону зменшення, так і збільшення. Така різниця не впливає на вартість робіт та терміни їх виконання.
1.5. Назви сторінок, модулів та контент можуть бути змінені за взаємною згодою сторін в процесі розроблення навчальної платформи
2. ВИМОГИ ДО РОЗРОБКИ
2.1. Мова оформлення навчальної платформи: українська.
2.2. Верстка, дизайн, кількість сторінок та контент повинен відповідати вихідним інформаційним матеріалам, переданим Виконавцю замовником.
2.3. Додаткові параметри Платформи
2.3.1. Захист інформації і розмежування доступу
Платформа повинна забезпечити реалізацію наступних функцій:
• Контроль і управління доступом користувачів до захищених інформаційних ресурсів Платформи;
• Розмежування прав доступу до даних за рольовою моделлю. Визначення логіна і пароля користувача, визначення доступних йому додатків, обмеження масивів інформації, які можуть бути доступні користувачеві для аналізу;
• Реєстрація та облік подій, пов’язаних з підключенням користувачів до Платформи;
• Авторизація користувачів за допомогою логіну та паролю, та його подальша ідентифікація у Платформі, відповідно до заданої ролі.

2.5. Опис ролей та доступів

Роль Дані, що доступні в платформі LMS
Гостьовий акаунт Дані курсів для попереднього перегляду інформації про них
Зареєстрований користувач Дані освітніх курсів, доступ до “Мій кабінет” та власної статистики пройдених курсів та власного навчального прогресу
Адміністратор Доступ до всіх даних

3. ВИМОГИ ДО СТВОРЕННЯ, ЗАВАНТАЖЕННЯ/ВИВАНТАЖЕННЯ ТА РЕДАГУВАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ КУРСІВ
3.1. Система дистанційного навчання має здійснювати функції щодо створення нових навчальних курсів, завантаження наявних курсів за допомогою SCORM пакетів та редагування контенту курсів, розміщених на базі платформи.
3.2. Електронні курси повинні бути розміщені у стандарті дистанційного навчання SCORM версії 1.2 або 1.4 (SCORM 2004).
3.3. Електронні курси, створені на базі платформи повинні мати опцію вивантаження (експорту) у вигляді окремих SCORM пакетів.
3.4. Електроні курси мають також опцію розміщення додаткових навчальних матеріалів, доступних для завантаження користувачами.
3.5. За результатами набраних балів, в ході проходження курсів, платформа має автоматично генерувати для користувачів сертифікати, доступні для завантаження у форматах PDF, BMP, PNG.

4. ПЛАН ВИКОНАННЯ РОБІТ
4.1. Система дистанційного навчання повинна бути створеною та переданою Замовнику у відповідності з планом робіт, що визначено в Таблиці 4.1.1. Технічного завдання.

Таблиця 4.1.1 – Календарний план робіт
№ Етап Тривалість, робочих днів Додаткові робочі дні для узгождення робіт замовником
1 Ознайомлення із запропонованими макетами сторінок платформи та узгодження рішень для реалізації Технічного замовлення 3
2 Вибір домену та хостінгу для реалізації системи дистанційного навчання 3
3 Деталізація та обговорення елементів технічного завдання: архітектура, оформлення сайту, засоби перегляду та адаптивність, вимоги до управління контентом, опис структури та управління ролями користувачів, можливості формування статистики для адмінітсратоів сайту. 5
4 Розробка базової версії сторінок, дизайн, розміщення контенту 10 2
5 Проведення оптимізації текстів та всього сайту: складання карти релевантної, реєстрація в пошукових системах, додавання карти сайту, створення файлів з інструкціями для пошукових роботів, індексування, налаштування сторінки 404, підключення SSL-сертифіката, прописання тегів та метатегів 7 2
6 Верстка сайту, перевірка кросбраузерності та адаптивності платформи 5
7 Наповнення контентом: сторінки відповідно до ТЗ, завантаження курсів, узгодження із Замовником. 5 3
8 Підключення веб-аналітики та створення динамічної аналітики для адміністратора сайту за заданими критеріями Замовника. 2
9 Внесення фінальних правок 2
10 Передача фінальної версії системи дистанційного навчання 1
Загальний термін виконання робіт 50

5. ФОРМАТ ПЕРЕДАЧІ МАТЕРІАЛІВ ТА РЕЗУЛЬТАТІВ РОБІТ
5.1. Навчальна платформа передається Замовнику у готовому вигляді. Платформа повинна використовувати клієнт-серверну технологію з можливістю підключення віддалених користувачів через WEB-інтерфейс.
5.2. Сервер Платформи повинен надавати можливості: доступу користувачів до освітніх матеріалів, відслідковування прогресу навчання, збору персональної інформації, генерування сертифікатів за результатами навчання та здійснювати формування динамічної та статичної звітності для адміністратора, та їх візуалізації у вигляді графіків та дашбордів.
5.3. Платформа має підтримувати збереження персональних даних користувачів у базу даних MySQL, з подальшою можливістю формування зведеної деперсоналізованої статистики та експорту у файли JSON, CSV, PDF).
5.4. Основними ролями Системи є:
• гостьові користувачі, можуть переглядати теми курсів;
• звичайні користувачі мають змогу пройти реєстрацію, користуватися освітніми матеріалами та отримати сертифікат про проходження курсів (доступні у власному кабінеті);
• адміністратор(и) сайту у власному кабінеті мають необмежений доступ до статистичних та аналітичних даних щодо використання сайту.
5.5. Платформа має бути кросбраузерною та функціонувати без спотворень головного функціоналу у найбільш поширених на момент передачі Системи браузерах: Microsoft Edge 85+, Mozilla Firefox 80+, Google Chrome 85+, Safari 13+.
5.6. Платформа має бути адаптивною та доступною в розмірах: настільний монітор (1600 х 992 рх); ноутбук (1280 х 802 рх); планшет (768 х 1024 рх); мобільний телефон (320 х 480 рх);


Останні публікації цього розділу:

Тендер на надання послуг з розміщення відеоролика в потягах Інтерсіті та в метро Києва і Харкова

Тендер на реалізацію міні-проєктів, що розроблені в межах КЗВ «Навчаємось жити у громаді»

Конкурс грантів у сфері відновлення житла/надання притулку та захисту ВПО та місцевого населення Харківської, Дніпропетровської та Полтавської областей від Helvetas Swiss Intercooperation

Тендер на закупівлю матеріалів для проведення ремонтних робіт

Конкурс на відбір консультантів-параюристів

Закупівля інтерактивних панелей з корекційними програмами для забезпечення Day care Centers та Family friendly spaces в Одеській та Миколаївській областях