Збереження культурної та історичної спадщини. Програма обміну між Україною та Німеччиною

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Svetlana Shevchenko

Cultural Vistass
Збереження культурної та історичної спадщини. Програма обміну між Україною та Німеччиною

Міжнародний центр перспективних досліджень у партнерстві з Cultural Vistas (Німеччина) та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини розпочинає проект з підтримки українських активістів та експертів, які залучені до питання збереження історичної та культурної спадщини на рівні об’єднаних територіальних громад в Україні.

14 представників громадянського суспільства та активістів України, які займаються питаннями збереження історичної та культурної спадщини на рівні громад з різних регіонів України матимуть можливість взяти участь у навчальній програмі у м. Берлін. Під час тижневої поїздки до Німеччини учасники програми вивчатимуть досвід німецьких колег щодо шляхів роботи з історичним минулим та збереженням історико-культурної спадщини.

Нова програма обміну має на меті поглиблення знань українських експертів та активістів в питанні збереження історико-культурної спадщини через призму німецького досвіду. Саме позитивні аспекти досвіду Німеччини в питанні роботи з минулим будуть знаходитись у фокусі дискусій між німецькими та українськими експертами (повсякденні приклади культури пам’яті в Німеччині, найкращі практики збереження історії, проекти, що акцентують увагу на громадянській освіті тощо).

Термін навчальної програми у м. Берлін: 21-26 жовтня 2019 р.

Отриманий досвід під час навчальної програми має стимулювати українських активістів до висунення пропозицій щодо збереження культурно-історичної спадщини та зміцнення національної української ідентичності на місцевому рівні. Після повернення до своїх регіонів в Україні учасники повинні будуть організувати заходи із залученням до 20 представників громади, під час яких має бути розроблений План дій стосовно шляхів збереження культурно-історичної спадщини та національної ідентичності для конкретної громади. Захід має на меті розповсюдження знань, здобутих під час навчальної програми у м. Берлін серед ширшої аудиторії на місцевому рівні в Україні.

КРИТЕРІЇ ТА УМОВИ УЧАСТІ

Якщо дана тематика не залишає Вас байдужим, зверніть увагу на наступну інформацію щодо умов участі.

Для участі в проекту необхідно:

  • займатися та цікавитись питаннями збереження історичної та культурної спадщини на рівні громад в Україні; активно цікавитись впровадженням нових ідей та підходів до питань роботи зі спадщиною минулого, культурним та історичним надбанням на регіональному рівні.
  • мати діючий біометричний закордонний паспорт.
  • надіслати резюме та мотиваційний лист з обґрунтуванням Вашої зацікавленості у програмі та описом відповідного досвіду на адресу електронної пошти [email protected].

Кінцевий термін подачі заявок: 27 червня 2019 р.

Під час програми буде забезпечуватись синхронний переклад, тому знання англійської мови на базовому рівні буде достатньо для проходження конкурсу.

У випадку виникнення питань, звертайтеся, будь ласка, за тел.: +380 68 855 47 43, Павло Вишебаба, комунікаційний директор МЦПД.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на вибір лікувального закладу

Тендер на закупівлю сертифікатів

Конкурс на тендерну закупівлю транспортних послуг

Закупівля канцелярських товарів та обладнання для офісу

Відкритий конкурс на закупівлю ЗАРЯДНИХ СТАНЦІЙ ЕКОФЛО

Конкурс на тендерну закупівлю медичних послуг м. Кременчук