Запит цінових пропозицій щодо надання тренінгових послуг для МСП щодо використання (РРО)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
ZRDA

ОГОЛОШЕННЯ №ZRDA08
Запит цінових пропозицій щодо надання тренінгових послуг для МСП щодо використання (РРО)

Установа “Агенція регіонального розвитку Житомирської області” (далі – Замовник) оголошує запит цінових пропозицій щодо надання тренінгових послуг для проведення тренінгів для МСП щодо використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) та програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО)  для реалізації проєкту «Громада спроможна для ведення бізнесу», який реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в межах програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що фінансується Європейським Союзом та Урядом Федеративної Республіки Німеччина, відповідно до грантової угоди №25 від 18.04.2023 рокута запрошує Вас подати цінову пропозицію.

Реалізація проєкту відбувається у 4-х громадах Житомирської області: Радомишльська, Малинська, Коростишівська та Брусилівська територіальні громади. Проєкт передбачає комплекс тренінгових та консультаційних заходів для громад щодо механізмів підтримки локального бізнесу, для малих та середніх підприємств щодо розширення ринків збуту шляхом користування електронними онлайн-майданчиками торгівлі, а також передбачає комплексне дослідження бізнес-середовища в громадах. 

Тематика тренінгів: методологія використання реєстраторів розрахункових операцій фізичними особами-підприємцями відповідно до законодавчих змін від 01.01.2023 року.

Період надання послуг: з моменту підписання угоди до 30.06.2023 року.

Місце надання послуг: Радомишльська, Малинська, Коростишівська та Брусилівська територіальні громади Житомирської області.

Характеристика предмету закупівлі, у тому числі необхідні технічні, якісні, кількісні та інші параметри: визначені в Додатку № 1 «Технічне завдання».

Кінцевий термін подання цінових пропозицій: 09 червня 2023 року до 18:00 (включно) за київським часом.

Документи для участі: належним чином заповнена та підписана учасником форма цінової пропозиції, підписане учасником Технічне завдання (ст. 5-7 Додатку №1), витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, резюме українською та англійською мовами в форматі Word та PDF, іншу інформацію і документами, які учасник вважає за необхідне подати (Див. пункт 10 Оголошення).

Тех. завдання_№ ZRDA_08 _Тренери РРО.docx_ (1)

ФОРМА ЦІНОВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ № ZRDA_08 (1)


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю послуг з оренди легкових автомобілів з водіями

Продовження конкурсу грантів для громадських організацій Закарпатської та Івано–Франківської області

Тендер: постачання супутникових телефонів для забезпечення телекомунікаційного зв’язку в зоні бойових дій та умовах блекауту

Програма USAID АГРО підтримає розвиток центрів агроскаутингу

Конкурс на надання ілюстраційних\дизайнериських послуг. Call for illustration\design services

Tендер на залучення експерта/експертки для проведення фасилітації та експертного супроводу в процесі розробки комунікаційної стратегії ГО «Молодіжна Платформа»