Запит пропозицій щодо серії тренінгів з організаційної стійкості для партнерських організацій програми “Долучайся!”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
USAID/ENGAGE

young-women-putting-hands-together-1536x1024
Запит пропозицій щодо серії тренінгів з організаційної стійкості для партнерських організацій програми “Долучайся!”

Номер запиту: P4767-2023-15
Дата оголошення: 1 червня 2023 р.
Термін подання запитань: до 17:00  8 червня 2023 року
Термін подання заяв на участь: до 17:00 22 червня 2023 року
Орієнтовна дата виконання: 03 липня 2023 р. – 30 листопада 2023 р. 

Запит пропозицій щодо серії тренінгів
з організаційної стійкості
для партнерських організацій програми “Долучайся!”

Pact є міжнародною НУО, що має представництва в усьому світі, місія якої полягає в забезпеченні систематичних рішень, які дозволяють бідним та маргіналізованим верствам населення заробляти на гідне життя, бути здоровими та користуватися перевагами, що їх надає природа. Pact досягає цієї мети шляхом посилення місцевого потенціалу, формування ефективних систем управління та перетворення ринків на фактор розвитку. Починаючи з 2006 року, Pact працює в Україні у сферах управління, розвитку потенціалу та охорони здоров’я. Спираючись на десятилітній досвід, ми вирішуємо ключові проблеми, що постають перед організаціями громадянського суспільства в Україні.

Цей запит є частиною Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» (Програма «Долучайся!»), яку впроваджує Pact. Метою Програми «Долучайся!» є підвищення обізнаності громадян про громадську діяльність та їхнє залучення до неї на національному, регіональному і локальному рівнях.

Програма «Долучайся!» працює з 2016 року, надаючи підтримку місцевим коаліціям по всій Україні для залучення громадян до громадянської освіти, антикорупційних і демократичних реформ, місцевих адвокаційних кампаній, та ініціатив для захисту вразливих груп. Місцеві групи громадянського суспільства за підтримки «Долучайся!» ефективно адвокатували за зміни політик на національному та місцевому рівнях у сферах протидії корупції, сприяння європейській інтеграції, та вирішення нагальних проблем місцевих громад. Після повномасштабного вторгнення Росії в лютому 2022 року, Програма «Долучайся!» зосередила свою діяльність на підтримці партнерських організацій громадянського суспільства адаптуватися до викликів складного середовища, залишатися ефективними, актуальними та допомагати іншим ОГС, державним установам та українським громадянам, які постраждали від війни. Пакт має на меті продовжувати розвивати потенціал партнерських ОГС Програми «Долучайся!», щоб підвищити їх стійкість для адаптації до змінюваного середовища.

Про умови конкурсу можна прочитати у повному тексті оголошення за цим за цим посиланням.

Пропозиції необхідно подати в електронному вигляді на [email protected] не пізніше 17:00 22 червня 2023 року. Тема листа має містити: «Пропозиція відповідно до запиту P4767-2023-15».


Останні публікації цього розділу:

Тендер на постачання комп’ютерної та офісної техніки для потреб ГО «Проліска»

Запит цінових пропозицій на постачання обладнання для бригад швидкого реагування

Український фонд «Благополуччя дітей» запрошує компанії взяти участь у відборі надавача послуг із виготовлення сувенірної продукції

Закупівля послуг з розробки та виготовлення поліграфічних та роздаткових матеріалів для проєкту "Створення центру підтримки підприємництва"

Психолог(иня) громадської організації «Дівчата» для надання MHPSS підтримки населення, що постраждало від війни

Психолог(иня) для надання першої психологічної допомоги Громадської організації «Дівчата»