Запит про надання цінових пропозицій на закупівлю морозильної камери для овочів та фруктів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


240958523_1978400885675814_6323485870009764718_n (1)
Запит про надання цінових пропозицій на закупівлю морозильної камери для овочів та фруктів

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) оголошує запит про надання цінових пропозицій на закупівлю морозильної камери для овочів та фруктів. Ця закупівля реалізується у рамках  програми «Підвищення спроможності демонстраційних ферм».  

Завантажити деталі конкурсу та форми для заповнення

Питання та пропозиції надсилати на адресу [email protected] зазначивши в темі листа номер ЗЦП AGRO-S1-091-2  та вказавши назву Вашої  організації у самому листі: 

  • Письмові запитання необхідно надіслати не пізніше, ніж 18.00 за київським часом, 07 грудня.
  • Кінцевий термін подання пропозицій 09 грудня 2022, 18:00 за київським часом.

Довідково:

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) – це 7-річний проект (2019-2026), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл». Метою Проекту АГРО є прискорення економічного розвитку сільських громад в Україні, які потребують найбільшої підтримки шляхом покращення управління в аграрному секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруються в конкурентоспроможні українські та міжнародні ринки.


Останні публікації цього розділу:

Молодь запрошують на міжнародний обмін із розробки настільної екогри

ОПОРА оголошує тендер на оренду приміщення

Конкурс на закупівлю меблів та побутової техніки для переміщених Молодіжних рад Луганської області

Закупівля з надання кваліфікованої реабілітаційної допомоги дітям та їх сім’ям, які отримали поранення внаслідок військових дій

Закупівля з організації та проведення групових форматів психологічно-рекреаційної роботи для дітей (табору психологічної підтримки)

Відкритий тендер із закупівлі Пластикових контейнерів для роздільного сортування твердих побутових відходів, об’ємом 70 л. №2