Запит на пропозицію з сертифікації за міжнародним стандартом ISO 37001:2016 для Національного банку України та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
ProcurementFSR

тендер tender ntylth(1)
Запит на пропозицію з сертифікації за міжнародним стандартом ISO 37001:2016 для Національного банку України та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

DAI Global LLC, виконавець Проєкту «Реформування фінансового сектору в Україні (FSR)», що фінансується USAID, проводить тендер на послуги із сертифікації за міжнародним стандартом ISO 37001:2016 «Системи управління щодо протидії корупції. Вимоги та настанови щодо застосування» для Національного банку України та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та запрошує кваліфікованих постачальників подати свої цінові пропозиції. До участі в тендері запрошуються юридичні особи, які мають відповідний досвід роботи та необхідні ресурси.

Даний тендер складається з двох лотів:

Лот 1. Сертифікація за міжнародним стандартом ISO 37001:2016 для Національного банку України

Лот 2. Сертифікація за міжнародним стандартом ISO 37001:2016 для Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Постачальники можуть подавати пропозиції як в одному з лотів, так і обох лотах одночасно.

Тендерний пакет документів Ви знайдете у додатку до даного оголошення.

Запитання Ви можете надсилати до 17:00 за київським часом 11 березня 2023 року на дану електронну адресу: [email protected]. Всі отримані запитання будуть зібрані, і відповіді на них будуть надіслані учасникам тендеру електронною поштою.

Пропозиції мають бути подані до 18:00 за місцевим київським часом 22 березня 2023 року на адресу: [email protected]. Зверніть увагу, що пропозиції мають подаватися лише на цю електронну адресу!

Увага! Кінцевий термін та електронна адреса для запитань відрізняються від кінцевого терміну та електронної адреси для подання пропозицій!

REQ-KYV-23-0025-28 ISO Certification for NBU and DGF Mar 3 2023

REQ-KYV-23-25-28 Add. B C ISO Certification Mar_3 2023


Останні публікації цього розділу:

Набір на нову магістерську програму «Публічне управління та адміністрування молодіжної політики» у м. Луцьк

Конкурсний відбір на спеціалізований тренінг «Підходи та інструменти публічного управління у молодіжній сфері» програми «Молодіжний працівник»

Реєстрація на участь в квест-грі “У пошуках довгокрила”

Конкурс на відбір консультантів-параюристів

RFP-4056-2024-08_Запит пропозицій на послуги з організації заходів та логістичні послуги_Provision of events organization and logistics support

Тендер на подання конкурсної пропозиції організації та проведення Серпневої річної звітної події програми неформальної освіти для підлітків з малих громад "UActive"