Гранти для МСП та організацій з розвитку підприємництва (ОРП)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
CEPgrants

q21lkaum
Гранти для МСП та організацій з розвитку підприємництва (ОРП)

Запит на подання грантових заявок (ЗПЗ)-2023-037

Гранти для МСП та організацій з розвитку підприємництва (ОРП) для імплементації заходів, спрямованих на збільшення кадрового, інноваційного та експортного потенціалу українського бізнесу 

Початок подання заявок:                                     10 серпня 2023 року

Кінцевий термін подання заявок:                     1 грудня 2023 року

Очікувана сукупна сума:                                       2 000 000 доларів США (залежить від наявності фінансування)

Бюджет грантової заявки                                     від 35 000 доларів США до 150 000 доларів США

Очікувана кількість виданих грантів:              до 20 грантів

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізовується компанією «Кімонікс Інтернешнл», приймає грантові заявки від малих та середніх підприємств (МСП) приватної форми власності, бізнес-асоціацій, неурядових організацій, бізнес-спільнот та інших організацій з розвитку підприємництва (ОРП) на імплементацію заходів тривалістю до 10 місяців, спрямованих на збереження та створення робочих місць, зокрема, через підвищення кваліфікації, перенавчання та працевлаштування працівників підприємств (включно з внутрішньо переміщеними особами), які втратили роботу внаслідок війни та/чи хотіли б перейти в нову галузь (світчери), реалізацію інкубаційних/акселераційних програм розвитку підприємництва, самозайнятості та експортних спроможностей підприємств.

Орієнтовні заходи й активності, які можуть бути втілені в рамках грантової програми, включають, серед іншого:

  • Допомога в підвищенні кваліфікації, перенавчанні та працевлаштуванні працівників приватного й державного секторів, які втратили роботу внаслідок війни, людей, які хотіли б перейти в нову галузь чи адаптувати свої навички до нових умов ринку, включно з внутрішньо переміщеними особами.
  • Впровадження сертифікованих програм для навчання та перекваліфікації спільно із закладами професійно-технічної освіти  та закладами вищої освіти для розвитку кадрового потенціалу виробничих та сервісних галузей економіки.
  • Надання консультацій для розвитку спроможності МСП щодо підвищення кадрового потенціалу та працевлаштування, включно з впровадженням програм навчання й менторства для тренерів. Проведення галузевих заходів (тренінгів, хакатонів, мітапів та буткемпів), спрямованих на створення та збереження робочих місць в МСП.
  • Надання послуг з розвитку бізнесу стартапам, малим і середнім підприємствам, включно з бізнес-інкубацією, бізнес-акселерацією, програмами з розвитку інноваційних бізнесів, консультаціями, тренінгами тощо.
  • Впровадження національних програм з працевлаштування, необхідних для відбудови економіки країни та євроінтеграційного процесу: розробка та адвокація змін до законодавства про працевлаштування, допомога у створенні нових державних програм з перенавчання та працевлаштування, моніторинг та аналіз їхніх результатів, проведення досліджень щодо ринку праці.
  • Впровадження навчальних програм для швидкого перефокусування МСП на експорт або збільшення частки експорту в продажах МСП: розробка та реалізація програм навчання, спрямованих на підвищення готовності МСП до експорту, оновлення експортних бізнес-моделей, на які вплинули збої у ланцюгах поставок, забезпечення  кваліфікованою робочою силою для розвитку зовнішньої торгівлі тощо.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗПЗ-2023-037 ТА СУПРОВІДНІ ДОДАТКИ ДОСТУПНІ НА: DRIVE.GOOGLE.COM. 

Процес подання заявок відбуватиметься в один етап. Заявники повинні подати заповнену грантову заявку (Додаток А) через онлайн платформу Submittable, деталізований бюджет гранту (Додаток B), а також графік реалізації гранту (Додаток C).

Заявки, надіслані електронною поштою, та друковані копії заявок не розглядатимуться.

Прийом заявок триватиме до 1 грудня 2023 року. Програма розглядатиме  заявки у три етапи:

  • 1 зустріч комітету з грантового відбору відбудеться у вересні 2023 року (комітет розглядатиме заявки, отримані до 28 серпня).
  • 2 зустріч комітету з грантового відбору відбудеться у жовтні 2023 року (комітет розглядатиме заявки, отримані до 16 жовтня ).
  • 3 зустріч комітету з грантового відбору відбудеться у грудні 2023 року (комітет розглядатиме заявки, отримані до 1 грудня).

Гранти надаватимуться та реалізовуватимуться відповідно до правил USAID та нормативних документів уряду США, які регулюють надання грантів за контрактами, а також згідно з внутрішніми політиками управління грантами Програми КЕУ.

Надсилайте, будь ласка, всі питання щодо цього запиту на електронну адресу [email protected] із зазначенням «RFA-2023-037» в темі електронного листа. Програма USAID КЕУ відповість на всі запитання надіслані на електронну пошту щодо процесу подання заявок протягом п’яти робочих днів.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на проведення організації заходу

Тендер із закупівлі мобільних сцен та освітлювального обладнання

Тендер на оновлення онлайн-ресурсу

Постачальник послуг з розробки вебсайту

Оголошення про проведення тендеру із закупівлі робіт з чистки свердловини, буріння свердловини, монтування вежі Рожновського, прокладання магістралі водопостачання у cмт. Високопілля та смт. Архангельське, Херсонської області

Відкрита Грантова Програма №1 від Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я»