Запрошуємо компанії та підприємців взяти участь у тендері з організації різноманітних заходів (тренінгів, семінарів, конференцій тощо) в 2024 році

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


tender
Запрошуємо компанії та підприємців взяти участь у тендері з організації різноманітних заходів (тренінгів, семінарів, конференцій тощо) в 2024 році

Асоціація УМДПЛ (реалізує активності під брендом FREERIGHTS) запрошує компанії та підприємців взяти участь у тендері для відбору партнерських організацій з організації різноманітних заходів (тренінгів, семінарів, конференцій, тощо) в 2024 році.

Організація заходу передбачає оренду приміщення та обладнання, забезпечення харчування, проживання, компенсацію транспортних витрат (за необхідності), тощо для проведення заходів.

Вимоги до потенційних постачальників послуг:

  • Можливість сплати без ПДВ (за необхідності).
  • Можливість часткової попередньої оплати.
  • Наявність партнерських відносин з низкою конференц-холів та/або готелів є перевагою.
  • Можливість забезпечення додаткових послуг (логістика, фото- та відеозйомка, виготовлення банерів, табличок, інформаційних матеріалів та ін.) – є перевагою.

Для участі у тендері зацікавлені компанії/підприємці мають надати наступну інформацію:

  1. Заповнену форму тендерної пропозиції, яка містить інформацію щодо компанії/підприємця: 
  2. Реєстраційні документи компанії/підприємця

Документи просимо направляти за електронною адресою: [email protected]  Тема листа – «Організація заходів» та назва компанії/підприємця, що подає заявку.

Термін подання пропозицій до 11.02.2024 р. до 23:59 за київським часом. Заявки, подані після завершення терміну, не передаються до розгляду тендерному комітету. Рішення тендерного комітету Асоціації УМДПЛ буде прийнято 12.02.2024 р. Про прийняте рішення будуть повідомлені до 15.02.2024р. усі компанії, що своєчасно надіслали свої пропозиції на зазначений контактний емейл. 

 


Останні публікації цього розділу:

Конкурс концепцій на Фонд Інноваційних Комунікаційних Досліджень

Конкурс з реалізації проєкту «Центр бізнес консультування» у Вінницькій області

Тендер для закупівель добрив для субреципієнтів субгрантової Програми USAID АГРО

Конкурс на закупівлю послуг з організації проведення заходів

Конкурс на відбір надавача послуг з безпеки

Програма USAID “Мріємо та діємо” шукає підрядника для проведення капітального ремонту частини нежитлової будівлі у смт. Батьово Закарпатської обл.