Закупівля гігієнічних наборів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тендер-tender-1-11
Закупівля гігієнічних наборів

Шановні добродії!

Організація Global Communities, виконавець програми МТД «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» USAID DOBRE, запрошує Вас подати цінову пропозицію щодо придбання наборів гігієни.

Деталі тендеру та форми для заповнення знаходяться у доданому файлі.

RFQ_638_Annex C_Budget

Пропозиції повинні бути вчасно надіслані у межах граничної дати подання пропозицій із заповненими додатками, підписані уповноваженою особою та включати контактні деталі Подавача.

Пропозиції просимо надсилати до 14:00 за київським часом 13 березня 2024 року на адресу Purchases (smarttender.biz) (Tender #23397635).

 та обов’язково вказувати назву вашої організації.

Всі запити та уточнення надсилаються у письмовій формі за наведеною вище адресою не пізніше 16:00 07 березня 2024 року. Будь-яка інформація, що надається одному Подавачу стосовно цього Запиту, буде загально доступна всім Подавачам в формі Додатку до цього Запиту.

Просимо утримуватися від персональних візитів та телефонних дзвінків. Всі запитання та запити за цим тендером просимо адресувати виключно Global Communities.  

З повагою,

Команда «Глобал комьюнітіз»


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на проведення навчання першої медичної допомоги для польового персоналу

Тендер з вибору агенції для розробки відеоролику

Тендер на послуги виготовлення освітньо-просвітницького відео

Набір на Онлайн-курс «Робота з конфліктами в громадах: медіація, переговори, фасилітація діалогу»

Запрошення до участі у процесі закупівлі (Комплект меблів у дитячу кімнату; Пральна машина; Слуховий апарат; Мобільний телефон із аксесуарами; Комплект "Мойдодир"; Засоби реабілітації)

Пошук учасників на короткостроковий волонтерський проєкт в Туреччині