Гранти для ВПО на розвиток бізнесу в Дніпропетровській області

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
AlexMC

UERP graphic Dnipro
Гранти для ВПО на розвиток бізнесу в Дніпропетровській області

Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps розпочинає Програму підтримки економічної стійкості України, яка допоможе внутрішньо переміщеним особам (ВПО) розпочати або відновити власний мікробізнес на новому місці.

Взяти участь у цій програмі та отримати відповідну фінансову допомогу можуть ВПО, які знаходяться у Дніпропетровській області та планують підвищити свій дохід за допомогою підприємницької діяльності. Винятком є райони, де проходять активні бойові дії, а також райони з обмеженим доступом або високим ризиком для життя та ведення підприємницької діяльності.

«Програма підтримки економічної стійкості України забезпечить можливість не лише людям, які постраждали від війни, відкрити або відновити власний бізнес, але й надасть імпульс для розвитку різних бізнес-напрямків. Ми сподіваємося, що програма  зробить позитивний внесок у розвиток підприємницьких ініціатив, покращення самозайнятості та збільшення доходів в українських громадах», – говорить директорка програми гуманітарного реагування Mercy Corps в Україні Кара Бак.

Середній розмір фінансової допомоги в межах цієї програми складає 1500 доларів США у гривневому еквіваленті за актуальним курсом НБУ. Остаточна сума залежить від типу бізнесу та фінансових потреб конкретного учасника програми.

Більше інформації про критерії програми для заявників можна знайти на сайті uerp.mercycorps.org. Подання заявки за посиланням є обов’язковим для учасників програми.

За додатковою інформацією щодо участі в програмі звертайтеся за телефонами:

+380 (93) 615 59 04 – Анастасія, +380 (73) 432 84 40 – Денис, +380 (93) 756 10 85 – Ольга.

ДЕДЛАЙНУ НЕМАЄ! ПРОГРАМА ЗАКІНЧИТЬСЯ, ЯК НАБЕРУТЬ НЕОБХІДНУ КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ.


Останні публікації цього розділу:

Послуги консультанта/ки з програмної діяльності та управління проектом

Тренер/ка для проведення тренінгу з питань лідерства онлайн

Тендер з відбору постачальника логістичних послуг

Конкурс на відбір консультантів/ок-активістів у регіонах

Експерт_ка з надання супервізійно-консультаційних послуг

Конкурс на відбір консультанта/ки з координації напрямку (35А)