Відкритий тендер на «Придбання постільної білизни для облаштування місць коротко – та довгострокового проживання ВПО»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тендер tender ntylth(3)
Відкритий тендер на «Придбання постільної білизни для облаштування місць коротко – та довгострокового проживання ВПО»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ВИПУСКНИКІВ ГЛУХІВСЬКОГО АГРОТЕХНІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ СУМСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ  в межах грантового проекту «Створення належних умов для коротко- та довготермінового проживання ВПО та населення, яке постраждало внаслідок воєнних дій у м. Глухів Сумської області», грантова угода № M4EG-RRP-LVGA-2023-01, що реалізується за підтримки Спільної ініціативи Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Мери за економічне зростання», оголошує відкритий тендер на «Придбання  постільної білизни для облаштування місць коротко – та довгострокового проживання ВПО».

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу ПРООН [email protected]  та в копію [email protected] з темою листа «Відкритий тендер_M4EG-RRP-LVGA-2023-01_назва учасника» до 22.12.2023  року.  Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 18 години 22.12.2023 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 27.12.2023  року.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою [email protected] до 22.12.2023  року.

Контактна особа: Овсянко  Д.О. телефон 066-8113990

Бажаємо вам успіху!

1. Тендерне оголошення

2. Проформа тендерної пропозиції

3. Додаток 1_Технічне завдання

4. Додаток 2_Перелік контактів партнерів


Останні публікації цього розділу:

Закупівля «Аудиторські послуги»

Конкурс на надання послуг тьютора до МБФ "СЕЙВД"

REQ-KYI-24-0089 - Закупівля навчання з медіа права для ФГВ

Запрошення до участі у процесі закупівлі на укладання договорів про надання автотранспортних послуг з соціальних перевезень

Тендер на проведення поточного ремонту в приміщенні Молодіжного центру м. Хирів Самбірського району Львівської області

Тендер на закупівлю індивідуальних психологічних консультацій та консультацій групової терапії