Відкритий тендер із закупівлі: «Робоча станція для оформлення та видачі паспортних документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, з комплектом обладнання для зняття біометричних даних (параметрів) особи»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


ГО «Дніпропетровська обласна спілка воїнів АТО» в межах грантового проєкту «Впровадження інноваційної адміністративної послуги «Паспортний сервіс» для Широківської територіальної громади, оголошує відкритий тендер на закупівлю «Робоча станція для оформлення та видачі паспортних документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, з комплектом обладнання для зняття біометричних даних (параметрів) особи».

Дата оголошення про тендер: «26» грудня 2022 року.

Термін подання тендерних пропозицій: 20 робочих днів з дня опублікування цього Оголошення – до «25» січня 2023 року.

Предметом закупівлі є поставка робочої станції для оформлення та видачі паспортних документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, з комплектом обладнання для зняття біометричних даних (параметрів) особи до Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Широківської селищної ради Криворізького району Дніпропетровської області.

Детальний опис товарів/послуг, що оголошуються зазначено у Додатку 1 до Оголошення.

Строк надання товарів/ послуг: з дати укладення Договору протягом 10 робочих днів.  У вартість послуг повинна бути включена доставка товару до місця призначення – вул. Соборна, буд. 107, смт. Широке, Криворізький район, Дніпропетровська область, 53700.

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру:

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт)

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Заповнену проформу Тендерної пропозиції (додаток 2);
 2. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 3. Копія документу, що підтверджує податковий статус.
 4. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 5. Оригінал Рахунка-фактури
 6. Зразок договору поставки товару
 7. Документи, що підтверджують досвід (рекомендаційні листи, догвори на аналогічні роботи/послуги тощо)
 8. Документи, що підтверджують фінансовий стан (довідка з банку та ін.)

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою [email protected] до «23» січня 2023 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/робіт/передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу ПРООН [email protected] з темою листа «Вікритий тендер_RPP/2022/11/078/DR_назва учасника» до «25» січня  2023року, а також у письмовій формі із зазначенням “Відкритий тендер: закупівля паспортної робочої станції” за адресою: 49000, м. Дніпро, проспект Олександра Поля, 1 у строк до «25» січня  2023року.  Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 00.01 години «26» січня 2023року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше «31» січня  2023 року.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контактна особа: Ланская Олівія  телефон: 095-227-93-29

ДОДАТОК 1

Інформація про необхідні  якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі

«Робоча станція для оформлення та видачі паспортних документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, з комплектом обладнання для зняття біометричних даних (параметрів) особи»,

Вимоги

(технічні, якісні та кількісні характеристики (технічна специфікація))

Ця технічна специфікація містить основні вимоги до обладнання робочої станції для оформлення та видачі документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус (далі – паспортні документи), взяття біометричних даних (параметрів) особи, реєстрації/зняття з реєстрації місць проживання/перебування громадян України, іноземців та осіб без громадянства (далі – РС), вимоги до загального програмного забезпечення РС та захищеного носія інформації, що наведені в таблиці.

Таблиця – Технічні вимоги, специфікація елементів РС для оформлення та видачі паспортних документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, з комплектом обладнання для зняття біометричних даних (параметрів) особи.

 • Призначення РС

РС призначена для автоматизації діяльності посадових осіб для виконання державних функцій щодо надання послуг з оформлення та видачі паспортних документів, взяття біометричних даних (параметрів) особи, а також реєстрації/зняття з реєстрації місць проживання/перебування громадян України, іноземців та осіб без громадянства.

РС забезпечує роботу посадових осіб в інтерфейсі web-сервісу під час виконання встановлених процедур та операцій з оформлення та видачі паспортних документів, у тому числі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм або паспорта громадянина України у формі картки за умови встановлення відповідного спеціалізованого програмного забезпечення

 • Склад РС

РС представляє програмно-технічний комплекс на базі персонального комп’ютера з загальним та спеціалізованим програмним забезпеченням, комплектом обладнання (з відповідними технічними характеристиками) для взяття біометричних даних (параметрів) особи під час оформлення та видачі їй документів.

До складу РС входять апаратні та програмні компоненти.

Апаратні компоненти в вимогах до яких зазначена відповідна сумісність з SDK не мають містити позначку «або еквівалент» в зв’язку з функціональними потребами Спеціального програмного забезпечення.

Спеціалізоване програмне забезпечення як програмна компонента РС не входить до складу предмета закупівлі

 • Склад апаратних компонентів РС

До складу РС входять наступні апаратні компоненти:

 • персональний комп’ютер: материнська плата, процесор, оперативна пам’ять, жорсткий диск, відеоадаптер;
 • 2 LЕD монітори (для оператора та клієнта);
 • клавіатура та маніпулятор типу “миша”;
 • блок безперебійного живлення;
 • концентратор USB з подовжувачем USB;
 • цифрова фотокамера з об’єктивом та фотоаксесуарами;
 • зчитувач відбитків пальців;
 • планшет для підпису;
 • повносторінковий зчитувач документів (OCR, RFID, MRZ) з модулем для ID-карт;
 • багатофункціональний пристрій А4 або окремі принтер та сканер з додатковими картриджами;
 • цифрова клавіатура для введення ПІН‑кодів;
 • мережевий фільтр, 5 розеток або більше, довжина кабелю не менша ніж 1,8 м, адаптований для підключення до блоку безперебійного живлення;
 • мережевий фільтр, 5 розеток або більше, довжина кабелю не менша ніж 3,0 м
  • Вимоги до персонального комп’ютеру РС
 

Процесор: кількість ядр не менше ніж 2.

Частота процесору: не нижча ніж 3,4 ГГц.

Чипсет материнської плати: не гірший за Intel H310 або аналог.

Оперативна пам’ять: не гірша за DDR4-2400, 8 Гб.

Жорсткий диск: не менше ніж 500 Гб.

Графічний відеоадаптер: з можливістю підключення 2 моніторів або аналог.

Корпус та блок живлення: АТХ, потужність не менша ніж 400 Вт або аналоги.

Пристрої вводу-виводу: повнорозмірна клавіатура та миша з інтерфейсом USB

 • Вимоги до монітора PC оператора

Діагональ: не менша ніж 23,8″.

Тип матриці: не гірший за IPS.

Час відгуку: не більше ніж 5 мс.

Кут огляду (гориз./вертик.): 1780/1780.

Макс. роздільна здатність: не нижча ніж 1920 dpi x 1080 dpi.

Інтерфейс: VGA та/або DVI та/або НDMI (з можливістю одночасного підключення з монітором клієнта до персонального комп’ютера).

Яскравість: не нижча ніж 200 кд/м2.

Контрастність реальна / динамічна: не нижча ніж 600:1 / 5000 000:1.

Споживана потужність: не більша ніж 25 Вт

 • Вимоги до монітора PC клієнта

Діагональ: не менша ніж 21,5″ (Wide 16:9).

Тип матриці: не гірший за TN+film.

Час відгуку: не більше ніж 5 мс.

Кут огляду (гориз./вертик.): 900/650.

Макс. роздільна здатність: не нижча ніж 1920 dpi x 1080 dpi.

Інтерфейс: VGA та/або DVI та/або НDMI (з можливістю одночасного підключення з монітором оператора до персонального комп’ютера).

Яскравість: не нижча ніж 200 кд/м2.

Контрастність реальна / динамічна: не нижча ніж 600:1 / 5000 000:1.

Споживана потужність: не більша ніж 25 Вт.

Кабель: DVI  або НDMI, довжина не менша ніж 1,8 м.

 • Вимоги до джерела безперебійного живлення PC

Топологія: Line-interactive.

Тип синусоїди при роботі від батареї: апроксимована синусоїда.

Потужність повна: не менша ніж 1000 ВА.

Потужність активна: 500 Вт.

Час переключення на батарейне живлення: 5 мсек

 • Вимоги до концентратора USB PC

Інтерфейс: USB 2.0.

Кількість портів: не менше ніж 7.

Живлення: мережеве, 220 В.

Подовжувач: USB 2.0, довжина не менша ніж 1,0 м

 • Вимоги до цифрової фотокамери з об’єктивом та фотоаксесуарів РС

Технічні вимоги до фотокамери:

 • роздільна здатність знімків: не менша ніж 24 млн пікселів;
 • сумісність з об’єктивами: EF, EF-S та 18-55;
 • сумісність з Саnon EDSDK версії 3.6.1 або вище;
 • підтримка: JPEG, RAW;
 • серійна зйомка: JPEG – 3 кадри/с, RAW – 2 кадри/с;
 • карти пам’яті: SD/SDHC;
 • живлення: мережеве, 220 В.

Перелік необхідних фотоаксесуарів:

 • штатив для фотокамери;
 • штатив для спалаху;
 • спалах для фотокамери – 4 шт.;
 • тримач (патрон) для спалаху – 2 шт.;
 • кріплення для спалаху;
 • комплект синхронізаторів з радіомодулем для спалаху (трансмітер, 2 ресивери);
 • парасоля для спалаху, діаметр не менше 84 см;
 • фон тканевий (білий/сріблястий), розмір не меншій ніж 1,2 м х 1,0 м;
 • акумулятор типу ААА, ємність не менша ніж 1000 мAг – 8 шт.;
 • зарядний пристрій для акумуляторів типу ААА з можливістю заряджати одночасно 4 акумулятори;
 • подовжувач USB 2.0, довжина не менша ніж 1,0 м
  • Вимоги до зчитувача відбитків пальців РС
 

Можливості:

 • підключення до базового комп’ютера;
 • зняття відбитків для кожного пальця окремо;
 • наявність технології ідентифікації живої тканини та штучних відбитків;
 • оптична схема повинна дозволяти отримувати відбитки високої якості, навіть з вологих пальців.

Технічні вимоги:

 • вікно сканування відбитків: 25 мм x 18 мм;
 • роздільна здатність зображень: 480 x 320 або 416 x 416, 500 пікселів на дюйм;
 • відповідність за якістю специфікації FBI;
 • динамічний діапазон більше ніж 8 біт, глибина градацій сірого більше ніж 256;
 • якість зображень відповідно до стандартів: CE, BSI-TR 03104, FBI PIV;
 • сумісність з Dermalog Fingerprint Scanner SDK версії 1.0.7 або вище, або DigitalPersona SDK 3.3.0 або вище;
 • інтерфейс: USB 2.0
  • Вимоги до планшета для підпису PC
 

Технічні вимоги:

 • Тип дисплея: кольоровий 5-ти дюймовий LCD дисплей з підсвічуванням;
 • Світлодіодне підсвічування: яскравість 300 кд/м²;
 • Зона для підпису 108,0 x 64,8 мм;
 • Роздільна здатність 2540 ліній/дюйм (без інтерполяції);
 • Число рівнів тиску пера 1024 (без інтерполяції);
 • Лінійність + – 0,4 mm;
 • Швидкість виведення координат: 4D-зразки 500 Гц (складаються з координат x, y, часу та тиску);
 • Автономне слайд-шоу з 10 зображеннями;
 • Індикатор стану: 2 кольорових світлодіоди, які можна програмувати;
 • Підключення – USB;
 • Споживання – не більше 2,25 W;
 • Ручка без живлення зі змінним наконечником пера;
 • Передача даних: передача зашифрованих даних AES-256 між хостом і планшетом через обмін ключами RSA;
 • Підтримка шифрування – RSA всередині планшету;
 • Розмір не більше 145 х 177 х 12 мм (з тримачем для ручки);
 • Вага не більше 280 г (з кабелем);
 • Діапазон робочої температури від -10° до +45°C;
 • Відносна вологість при роботі <= 90 % (без конденсації);

Сумісність з SDK signoPAD-API Windows V.8 32/64 Bit або вище.

 • Вимоги до повносторінкового зчитувача документів (OCR, RFID, MRZ) з модулем для ID-карт PC

Можливості:

 • підключення до базового комп’ютера;
 • автоматичний старт сканування після прикладення документу;
 • сканування оптичної інформації в білому/видимому діапазоні;
 • сканування в інфрачервоному діапазоні;
 • сканування в ультрафіолетовому діапазоні
 • зчитування інформації з машиночитаної зони (MRZ зони) з документів, що відповідають стандарту ICAO 9303 включаючи паспорти, електронні паспорти, ID-картки і Visas, а також сумісні з ISO 18013 водійські права;
 • зчитування інформації безконтактного чипа.

 

Технічні вимоги:

 • роздільна здатність зображень: 500 пікселів на дюйм;
 • скло загартоване товщиною не менше 4 мм, з антибліковим та олеофобним покриттями BS EN60068-2-75 та IEC 62262:2002, розраховане на удар 6,375 Дж;
 • OCR MRZ зчитування: ICAO 9303;
 • безконтактне зчитування: ISO 14443;
 • стандарти: ICAO, IAS, ISO 14443, pc/sc, fips;
 • сумісність з Access Document Reader SDK ;
 • швидкість обміну даними: до 848 Кбіт/с;
 • інтерфейс: USB 3.0 (може підключатися до інтерфейсу USB 2.0);
 • живлення 5В по інтерфейсу USB 3.0 або за допомогою блоку живлення 5В.
  • Вимоги до багатофункціо-нального пристрою PC (або окремих принтеру та сканеру)
 

Принтер:

 • формат друку: А4;
 • якість друку: 600 x 600 точок на дюйм;
 • швидкість друку: до 20 стр/хв;
 • інтерфейс: USB 2.0.

Сканер:

 • формат сканування: A4;
 • тип сканеру: планшетний;
 • оптичний дозвіл сканування: до 600 x 600 точок на дюйм;
 • глибина кольору сканування: 24 біт;
 • швидкість сканування: монохромне – до 20 стр/хв.;
 • інтерфейс: USB 2.0.

Копіp:

 • формат копіювання: A4;
 • оптичний дозвіл копіювання: 600 x 600 точок на дюйм;
 • швидкість копіювання: до 20 стр/хв.;
 • інтерфейс: USB 2.0.

Підтримувані операційні системи: Windows 10.

Кабель: USB для багатофункціонального пристрою (або принтеру), довжина не менша ніж 3,0 м.

Додатковий картридж: для багатофункціонального пристрою (або окремого принтеру в кількості 3 шт.

 • Вимоги до цифрової клавіатури для введення ПІН-кодів PC

Цифрова клавіатура для введення ПІН‑кодів.

Вигляд: плоска цифрова клавіатура.

Тип: мембранна.

Кількість клавіш: 19 клавіші, в т.ч. клавіша Backspace.

Порт інтерфейсу: USB (NumPad).

Підключення: Plug&Play.

Підтримка: Windows 10.

 • Вимоги до програмних компонентів РС

Програмне забезпечення (ПЗ) РС:

 • операційна система: Microsoft Windows 10 Professional 64 Bit Ukrainian ;
 • антивірусне ПЗ: ESET Endpoint Security
  • Вимоги до захищеного носія інформації (електронного ключа зберігання даних) РС
 

Захищений носій інформації (електронний ключ зберігання даних) – 2 шт.

Можливості:

 • підключення до базового комп’ютера;
 • зберігання даних користувача з захистом від несанкціонованого доступу в зашифрованому вигляді;
 • підтримка двох типів дискових масивів – відкритий та захищений, загальним обсягом не менше ніж 8 Гбайт.

 

 

Технічні вимоги:

 • генерація і зберігання ключової інформації згідно з ДСТУ 4145-2002 (довжина ключа 163 – 431 біт) і RSA (довжина ключа 512 – 2048 біт);
 • шифрування/розшифрування електронних документів відповідно до ДСТУ, ГОСТ 28147: 2009, DES, 3-DES, AES;
 • формування і перевірка КЕП/ЕЦП згідно з ДСТУ 4145-2002 (довжина ключа 163 – 431 біт) і RSA (довжина ключа 512 – 2048 біт);
 • обчислення хеш-функцій відповідно до ГОСТ 34.311-95, MD5, SHA;
 • реалізація схеми автентифікації згідно з ISO 9798-3;
 • обсяг пам’яті не менше ніж 32 Кбайт;
 • обсяг флеш пам’яті: не менше ніж 8 Гбайт;
 • швидкість зчитування/запису даних на відкритому диску, не менше ніж 5 Мбайт/с;
 • інтерфейс USB 2.0;
 • підтримка стандартів Windows PC/SC; Microsoft CCID; USB Mass Storage;
 • підтримка операційної системи сімейства Windows (версії операційної системи, що постачається)

 

Строк поставки Товару: з дати укладення Договору протягом 10 робочих днів.

Вартість Товару повинна включати в себе транспортні витрати, навантаження, розвантаження за місцем знаходження закладу, а також інші податки і збори (страхування, сплату митних тарифів, податків, зборів тощо).

Примітка: характеристики повинні відповідати або бути кращими за показники, наведені у даній таблиці. Невиконання вимог цього розділу документації у пропозиції Учасника призводить до її відхилення. Усі посилання у технічному завданні на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід читати як «або еквівалент». У випадку, якщо Учасником буде запропоновано «еквівалент» та обладнання із іншими характеристиками, аніж ті, які передбачені у даному додатку – учасник подає додатково порівняльну характеристику та обґрунтування того, що запропоноване обладнання є кращим.

Еквівалентом є товари, роботи, послуги будь-якої торгівельної марки, фірми, конструкції, типу обладнання або матеріалу, джерела його походження або виробника, з рівнозначними, рівноцінними технічними, якісними характеристиками та показниками зазначеними у технічному завданні.

У разі надання еквіваленту, учасник надає порівняльну таблицю із зазначенням конкретної назви, технічних, кількісних, якісних характеристик запропонованого еквіваленту у відповідності до технічних вимог встановлених Додатком 2 до тендерної документації.

Обгрунтування посилання в тексті тендерної документації на торговельну марку, фірму, патент, конструкцію або тип предмету закупівлі, джерело його походження або виробника: посилання здійснюється з метою забезпечення поставки якісних товарів, робіт, послуг, які за своїми характеристиками не повинні бути гіршими, ніж в вищезазначених посиланнях.

Загальні вимоги до предмету закупівлі:

 1. Якість товару повинна відповідати вимогам відповідних діючих нормативних документів та відповідати параметрам та вимогам, зазначеним у цьому додатку.
 2. Якісно поставленим товаром вважається товар, який відповідає вимогам, що зазвичай ставляться до товару відповідного характеру.
 3. Товар, який постачається, повинен бути таким, що не перебував в експлуатації, терміни та умови його зберігання не порушені.
 4. Гарантійний строк на обладнання повинен становити не менше гарантійного строку, визначеного виробником обладнання, але не менше 12 місяців з дати його отримання замовником (з дати підписання видаткової накладної).
 5. В комплекті з обладнанням предмету закупівлі замовнику передаються: інструкції з експлуатації обладнання (за наявності), гарантійні документи (обов’язково).
 6. Транспортні послуги та інші витрати (пакування, встановлення та монтаж обладнання, інсталяція програмних компонентів, а також придбання необхідних додаткових матеріалів, інструментів та приладдя тощо) здійснюватися за рахунок постачальника.

Будь-які відхилення допускаються лише в разі погодження на етапі уточнень через відповідні інструменти електронного торгівельного майданчика.

 1. Для підтвердження можливості постачання предмету закупівлі учасник у складі тендерної пропозиції також надає:

-документ щодо наявності в Україні сервісних центрів для гарантійного та післягарантійного ремонту зчитувачів відбитків пальців, планшетів для підпису, повносторінкових зчитувачів документів;

-копію декларації відповідності на повносторінковий зчитувач документів, зчитувачів відбитків пальців, планшет для підпису.

 

 ДОДАТОК 2

ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ

 

м. _____                                                                                 «____» ________дата______ року

 

_________________________(повне найменування постачальника)_______________________,  (точна адреса) надає свою пропозицію ГО «назва ГО» щодо участі у тендері, що проводиться Організацією на _____(найменування товарів/послуг)___________________________, згідно з вимогами, висунутими ГО «назва ГО» згідно тендерного оголошення №_____ про _______________________ від ____________року.

 

Вивчивши тендерні вимоги ГО «назва ГО», _________________________(повне найменування постачальника)_______________________ цим підтверджує, що має організаційну можливість та погоджується надати послуги/виконати роботи/поставити товари ГО «назва ГО» відповідно до наступних умов:

 1. Найменування послуг/робіт/товарів: ____________________.
 2. Якість послуг/робіт/товарів відповідатиме: ________________________.
 3. Ціна послуг (грн., з/без ПДВ): ____________________.
 4. Строк надання послуг/виконання робіт/поставки товару: __________________.
 5. Загальна вартість, з/без ПДВ: _________________.
 6. Опис/характеристика послуг/робіт/товарів: _______________________.
 7. Умови оплати: ___________________.
 8. Умови, які необхідно виконати організації для отримання послуг/робіт/товарів: _____________________.
 9. Податковий статус постачальника: _________________________
 10. КВЕД:______________________

 

 

 

 

Загальна вартість цієї пропозиції       _________,00 грн. (______________ грн. 00 коп.) з/без ПДВ.

 

До цієї Пропозиції додається (вказати повний перелік документів, що додається):

 1. Оригінал рахунку-фактури №_________ від _____________ року
 2. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 3. Копія документу, що підтверджує податковий статус
 4. Зразок Договору поставки товару…….

ПІБ уповноваженої особи__________________(підпис та печатка)

 


Останні публікації цього розділу:

Запит на отримання проектної пропозиції на послуги дизайну

Запит на отримання проектної пропозиції на послуги перекладу

Закупівля послуг зі страхування

Тендер на закупівлю послуг комунікаційного агентства для супроводу проєкту з навчання водійок муніципального транспорту

Конкурс на відбір постачальника з комплексних логістичних послуг

Конкурс пропозицій на постачання обладнання для МТ