Відкритий тендер із закупівлі послуг організаційної підтримки діяльності Робочих груп із громадської безпеки та соціальної згуртованості

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
NewDruzhkivka

photo_2022-06-13_18-19-03
Відкритий тендер із закупівлі послуг організаційної підтримки діяльності Робочих груп із громадської безпеки та соціальної згуртованості

Установа «АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ВУГЛЕДАРА» в межах грантового проєкту «Спільноти в безпеці» (далі – проєкт) за підтримки ПРООН оголошує відкритий тендер №1 на закупівлю послуг забезпечення організаційної підтримки діяльності Робочих груп із громадської безпеки та соціальної згуртованості.

Дата оголошення про тендер: 30 травня 2023 року.

Термін подання тендерних пропозицій: до 14 червня 2023 року.

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 18:00 14 червня 2023 року, розгляду не підлягатимуть.

Предметом закупівлі є послуга забезпечення організаційної підтримки діяльності Робочих груп із громадської безпеки та соціальної згуртованості. 

АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ВУГЛЕДАРА є адмініструючою організацією, що супроводжує діяльність мережі Робочих груп із громадської безпеки та соціальної згуртованості Донецької області  (далі – Робочі групи). 

Робочі групи – відкриті діалогові та адвокаційні платформи, що об’єднують активних мешканців і мешканок громади, громадські організації, представників органів місцевої влади та самоврядування, поліції та органів правопорядку, соціальних служб, інших зацікавлених сторін. Робочі групи працюють в 14 громадах Донецької області (Сартанська ТГ, Волноваська ТГ, Великоновосілківська ТГ, Вугледарська ТГ, Мар’їнська ТГ, Мирноградська ТГ, Покровська ТГ, Авдіївська ТГ, Торецька ТГ, Дружківська ТГ, Добропільська ТГ, Слов’янська ТГ, Соледарська ТГ, Сіверська ТГ) та об’єднані у сталу та спроможну МЕРЕЖУ. Координацію діяльності Робочих груп, а також постійний зв’язок із фахівцями із мобілізації громад Програми здійснюють місцеві лідери/координатори в кожній із цільових громад.

Деталізація послуг, які надає підрядник: 

 • організація поточних засідань Робочих груп (онлайн формат, к-сть засідань – 6 у кожній з ТГ, загальна к-сть засідань – 84).

Ці послуги включають в себе інформування членів робочих груп про дату та час початку засідання, моніторинг за формуванням порядку денного засідань, технічна підтримка спікерів та учасників онлайн засідань з метою якісного проведення заходів, моніторинг за дотриманням графіку проведень засідань та узгодження графіку з зацікавленими сторонами. Перелік не є вичерпним.

 • забезпечення учасників Робочих груп товарами\послугами, необхідними для здійснення поточної діяльності (розрахункова вартість не більше 3000,00 грн\міс для однієї Робочої групи із розрахунку на 11 місяців).

Ці послуги можуть включають в себе закупівлю канцприладдя, організацію трансферів та забезпечення логістики в межах визначених громад, технічне забезпечення підготовчих зустрічей членів робочих груп.

Географія надання послуг – контрольована Урядом територія Донецької області та України.

Умови:

Між Установою «АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ВУГЛЕДАРА» та підрядником буде підписано угоду про надання послуг, в якій буде детально викладено умови співпраці. 

Вимоги до підрядника – учасника тендеру:

 1. Обов’язкова реєстрація фізичною особою-підприємцем 3 групи без ПДВ.
 2. Наявність відповідних КВЕДів: 70.22, 82.30.

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається Зразок тендерної пропозиції);
 4. Документи, які підтверджують релевантний досвід (рекомендаційні листи, договори про надання аналогічних послуг тощо).

Строк надання послуг: протягом 11 місяців від дати підписання Договору про надання послуг.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
 3. Відповідність очікуванням організатора
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг

Тендерні процедури:

 • Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді на ел. адресу [email protected] до 18:00 08.06.2023 року.
 • До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.
 • Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.
 • Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та в електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на адресу ПРООН [email protected] з темою листа «Вікритий тендер №1 RPP/2023/04/015/CS_назва учасника» до 18:00 14.06.2023 року.

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 18:00 14.06.2023 року розгляду не підлягатимуть.

 • Визначення переможця тендеру відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 19.06.2023 року.
 • Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше, ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження

 • Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.
 • Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру), надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контактна особа: Сергій Пронкін; телефон +380661909503

 


Останні публікації цього розділу:

Тендер із постачання наборів екстреного реагування

Тендер на проведення дослідження з оцінки застосування документів з енергоефективності будівель

Конкурс на вакансію консультант з фінансових питань БО «Світло надії»

Request for proposal for the supply and delivery services: Regular HEAT trainings / Запит на надання пропозицій на постачання та надання послуг: Регулярне проведення тренінгів HEAT

Запит комерційної пропозиції № RFQ-UKR-00288943 на постачання Захисних штанів. Клас захисту - 1 (20 м/с)

Відкритий тендер на закупівлю ноутбуків