Конкурс для місцевих НУО на відбір членів консультативної групи для гуманітарного додатку “SWITCHMOBILE”

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
nikitakovchuga

бізнес тренінг семінар менеджер
Конкурс для місцевих НУО на відбір членів консультативної групи для гуманітарного додатку “SWITCHMOBILE”

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

DEMAC – Гуманітарне Реагування та Координація Діаспори, Ініціатива, що функціонує на базі Данської Ради у справах біженців (The Danish Refugee Council), запрошує місцеві українські неурядові організації до участі у Консультативній Групі в рамках проекту “SwitchMobile”. SwitchMobile – це інноваційний мобільний додаток, покликаний сприяти локалізації гуманітарної допомоги, зосереджуючись на обміні навичками та знаннями між організаціями діаспори та місцевими неурядовими організаціями. За підтримки та фінансування USAID, проект має на меті створити надійну цифрову платформу для гуманітарного реагування. DEMAC бере активну участь у підтримці розробки та доопрацюванні додатку і шукає співпраці з українською діаспорою та місцевими неурядовими організаціями для участі у процес співтворчості та формування активної спільноти навколо додатку.

З цією метою DEMAC оголошує прийом заявок на створення Консультативної Групи, що буде складатись з п’яти діаспорних організацій та п’яти неурядових організацій в Україні, які зацікавлені в участі в період з червня 2024 по травень 2025 року.

ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ КОНСУЛЬТАТИВНОЇ ГРУПИ

Консультативна Група складатиметься з 10 членів, які повинні бути зареєстрованими громадськими або благодійними організаціями в країнах їхнього проживання. 

Основної метою Консультативної Групи є надання консультацій та підтримки DEMAC у розробці та впровадженні проекту SwitchMobile впродовж 12 місяців.

Завдяки активній участі члени Консультативної Групи відіграватимуть ключову роль у визначенні стратегічних напрямків, надаватимуть цінні рекомендації та сприятимуть ефективності та актуальності проекту.

Учасники повинні бути готові систематично відвідувати зустрічі, переважно дистанційно, брати активну участь в обговореннях у групі, а також надавати зворотній зв’язок та коментарі щодо розвитку можливостей та функціоналу додатку, які будуть обговорюватися.

Як правило, документи, що надаватимуться Консультативній Групі, будуть підготовлені українською/англійською мовами, а зустрічі проводитимуться українською мовою. 

ДЕТАЛІ ЩОДО УЧАСТІ

  1. Призначити одну особу від організації, як представника в Консультативній Групі.
  2. Надавати коментарі та рекомендації щодо розробки та доопрацювання мобільного додатку SwitchMobile.
  3. Активно брати участь у регулярних зустрічах та обговореннях для оцінки досягнутого прогресу, розгляду труднощів та переваг проекту
  • 1 Захід з нагоди запуску проекту в червні в Україні або сусідній країні, протягом 1-2 днів.
  • 3 консультативні семінари з серпня по листопад по 3 години/семінар
  • Бути доступним_ою раз на місяць на ситуативній основі надавати разові відгуки щодо мобільного додатку (тестування функцій, функціональності тощо) електронною поштою, Telegram або через онлайн-дзвінки.
  1. Підтримувати популяризацію додатку SwitchMobile з моменту запуску в січні 2025 року через власні канали – комунікаційні матеріали будуть надані DEMAC.

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ УЧАСТІ

  1. Розширення професійної мережі зв’язків: Можливість співпрацювати з діаспорними організаціями, місцевими неурядовими організаціями та USAID, налагоджуючи цінні зв’язки та партнерства
  2. Посилення потенціалу: Доступ до семінарів та спеціальних тренінгів, організованих DEMAC для покращення навичок та знань, пов’язаних з діяльністю у сфері гуманітарного реагування. 
  3. Участь у заходах: Безкоштовна участь у заходах, організованих DEMAC, включаючи конференції та семінари, що надають можливості для розширення професійної мережі зв’язків та навчання.
  4. Підвищення впізнаваності: Представлення як пріоритетного партнера через канали DEMAC, що підвищує видимість і визнання в гуманітарному співтоваристві.
  5. Компенсація: Учасники отримають компенсацію у розмірі $1,500 за участь у роботі Консультативної Групи.

ДОГОВІР ПРО ПАРТНЕРСТВО

Участь у Консультативній Групі буде оформлена Меморандумом про взаєморозуміння (Memorandum of Understanding, MoU)між DEMAC та обраними неурядовими організаціями, в якому будуть визначені ролі, обов’язки, переваги та очікування обох сторін. Організаціям, які беруть участь у Консультативній Групі, буде відшкодовано будь-які витрати на подорожі, пов’язані з цим партнерством. Крім того, перед підписанням Меморандуму про взаєморозуміння відібрані неурядовими організаціями будуть перевірені DEMAC на предмет причетності до корупції, шахрайства, відмивання грошей та тероризму.

ХТО МОЖЕ ПОДАВАТИ ЗАЯВКУ?

Перш ніж подавати заявку на участь у консультативній групі SwitchMobile, будь ласка, ознайомтеся з наведеними нижче критеріями. Зверніть увагу, що кількість організацій, що будуть приймати участь обмежена до 5 місцевих неурядових організацій з України. Після закінчення терміну подачі заявок ми відберемо організації, що будуть приймати участь: 

  1. Організація наразі активно займається гуманітарним реагуванням в Україні.
  2. Організація офіційно зареєстрована в Україні як громадська або благодійна організація.
  3. Організація зацікавлена в розширенні своєї професійної мережі зв’язків та співпраці з іншими місцевими неурядовими організаціями та/або українськими діаспорними організаціями за межами України для реалізації заходів гуманітарного реагування.
  4. Організація дотримується гуманітарних принципів Нейтралітету, Гуманності, Незалежності та Неупередженості.

ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Зацікавлені неурядови організації можуть подавати свої заявки, заповнивши цю коротку форму, включаючи короткий опис своєї зацікавленості, що підкреслює їхній досвід та знання, які мають відношення до проекту SwitchMobile.

Заявку можна надсилати українською або англійською мовами.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ ТУТ

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВОК

Заявки мають бути подані до 30 квітня 2024 року

DEMAC з нетерпінням чекає на заявки від місцевих неурядових організацій, які бажають зробити свій внесок в успіх проекту SwitchMobile та співпрацювати у формуванні майбутнього гуманітарного реагування в Україні. Після закінчення терміну подання заявок DEMAC обере найбільш релевантні заявки та повідомить вас про результати відбору.

ПРО DEMAC

DEMAC – Гуманітарне Реагування та Координація Діаспори (Diaspora Emergency Action & Coordination), це глобальна ініціатива, яка працює для глибшого розуміння діаспор як гуманітарних акторів і сприяє кращій координації між діаспорними організаціями, місцевими спільнотами та інституційною гуманітарною системою. Ми функціонуємо на базі Данської Ради у справах біженців (The Danish Refugee Council),  зі штаб-квартирою в Копенгагені, Данія, та українським персоналом, що базується в Києві, Україна. 

Заснована у 2015 році, DEMAC спрямована на посилення залученості, видимості та визнання організацій діаспори в гуманітарній системі. В рамках діяльності DEMAC в Україні ми співпрацюємо з USAID над розробкою мобільного додатку для цифрового єднання та співпраці між організаціями української діаспори та українськими неурядовими організаціями.

Більше про нашу роботу читайте на сайті www.demac.org.

Маєте запитання, коментарі чи пропозиції? Не вагайтеся, звертайтеся до нас! 


Останні публікації цього розділу:

Набір на участь у тренінг-курсі з психологічної підтримки та ментального відновлення людей, які постраждали від війни

Тендер на проведення поведінкового дослідження для Програми USAID АГРО

Конкурс на закупівлю інформаційних таблиць

Конкурс “Сприяння розвитку та використанню форм громадської участі на місцевому та регіональному рівнях”

Закупівля будівельних матеріалів (PAR#2024-140)

Конкурс на закупівлю навчального обладнання для Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради