Відкрито ще 2 грантові конкурси від програми ЄС “Креативна Європа”, загалом їх 10

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Photo
Відкрито ще 2 грантові конкурси від програми ЄС “Креативна Європа”, загалом їх 10

Раніше, Бюро програми ЄС “Креативна Європа” в Україні вже розповіли про 8 відкритих конкурсів для української спільноти. Нещодавно, відкрилось 2 останні конкурси в програмі 2024, які доступні для організацій з України. Обидва конкурси в підпрограмі “Культура”.  Це – Європейські культурні та креативні організації та Perform Europe. 

Європейські культурні та креативні організації

Конкурс буде підтримувати мультикультурні організації, в першу чергу звертається увага на учасників організацій, та їх цінності. Має на меті розширити можливості європейських культурних та креативних секторів для вирішення спільних викликів, сприяти розвитку талантів, інноваціям, процвітанню та створенню робочих місць і зростанню. 

Дедлайн подачі: 7 березня 2024 року.

CULTURE – European Networks of Cultural and Creative Organisations

Perform Europe

До дисциплін перформативного мистецтва, що можуть подавати заявки на участь у програмі, належать: театр, танець, перформанс, цирк, вуличний перформанс та ляльковий театр. Переможці можуть отримати до 60000 Євро на реалізацію свого проєкту. Пріоритетні напрямки: інклюзія та різноманіття, боротьба з кліматичними змінами. Також, 5% від загального загального бюджету конкурсу буде спрямовано на проєкти, до складу яких входить організація з України.

Для пошуку потенційних партнерів та створення заявки зареєструйтесь на сайті Perform Europe.

Дедлайн подачі: 31 березня 2024 року.

Опис конкурсів українською буде розміщено на нашому сайті згодом. Стежте за нашими соцмережами та сайтом, щоб не пропустити інформацію. 

“Креативна Європа” – це програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку культурного, креативного та аудіовізуального секторів. Метою програми є захист, розвиток та промоція європейського культурного та мовного розмаїття та спадщини, а також підвищення конкурентоспроможності та економічного потенціалу сектору культурних та креативних індустрій, зокрема аудіовізуального. Україна стала учасницею програми у 2016-му році. З того ж часу українські заявники можуть отримувати грантову підтримку у понад 30 різних конкурсах. Загальний європейський бюджет програми 2021-2027 років складає 2,44 млрд євро. Наразі програма працює у 40 країнах.

В Україні постійно працює Національне бюро програми, яке надає консультаційну підтримку українським заявникам та поширює актуальну інформацію про програму. 

Контакти Бюро в Україні: 

https://creativeeurope.in.ua 

[email protected] 

Telegram-канал: https://t.me/creativeeuropeua 

 


Останні публікації цього розділу:

Пошук консультанта з працевлаштування та самозайнятості

Тренери з проведення офлайн тренінгів з навчання переможців компоненту «Гранти групам взаємодопомоги»

Тендер на розробку цілей організаційного розвитку ГО Екодія

Послуги психотерапевта-супервізора

Конкурс пропозицій від організацій громадянського суспільства для сприяння ґендерній рівності в Україні

Тендер на надання послуг з проведення аудиту цифрової доступності вебресурсів Верховної Ради України