Відкриті торги: тендер на закупівлю Послуги тренера_ки, для проведення загальнонаціональних вебінарів для Рад ВПО

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
CO CF SSS

«Відкриті торги: тендер на закупівлю Послуги тренера_ки, для проведення загальнонаціональних вебінарів для Рад ВПО»

Благодійна організація «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» оголошує відкритий тендер на закупівлю Послуги тренера_ки, для проведення загальнонаціональних вебінарів для Рад ВПО

З основними вимогами та технічним описом необхідних послуг ви можете ознайомитись за посиланням: Додаток Б. Технічні характеристики

Лот 1. Послуги тренера_ки для проведення загальнонаціональних вебінарів для Рад ВПО на тему “Основні етапи розробки та впровадження місцевих комплексних цільових програм підтримки ВПО”.

Лот 2. Послуги тренера_ки для проведення загальнонаціональних вебінарів для Рад ВПО на тему “Моніторинг ефективності  виконання місцевих цільових програм”.

УВАГА! Закупівля містить в собі 2 Лоти! Ви можете надати свою пропозицію за одним або декільком Лотам закупівлі! 

Дата оголошення про тендер: 04 червня 2024 року 

Термін подання тендерних пропозицій: до 10 червня 2024 року 

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 00:00 11 червня 2024 року, розгляду не підлягатимуть. 

Запити та роз’яснення щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою: [email protected] до 18:00 10 червня 2024 року.

Вимоги до кваліфікації підрядника:

Лот 1: 

 1. Обов’язкова реєстрація юридичною особою або фізичною особою-підприємцем.
 2. Наявність відповідних КВЕДів.
 3. Досвід у наданні послуг супервізора / модератора /  фасилітатора; 
 4. Досвід проведення занять із заявленої теми чи суміжних тем;
 5.  Розуміння специфіки роботи з цільовою аудиторією;
 6. Практичний досвід і навички проведення онлайн заходів

Лот 2:

 • Обов’язкова реєстрація юридичною особою або фізичною особою-підприємцем.
 • Наявність відповідних КВЕДів.
 1. Досвід у наданні послуг супервізора / модератора / фасилітатора; 
 2. Досвід проведення занять із заявленої теми чи суміжних тем;
 3. Розуміння специфіки роботи з цільовою аудиторією;
 4. Практичний досвід і навички проведення онлайн заходів

Умови:

 1. Між БО «БФ «ССС» та підрядником буде підписано угоду про надання послуг, в якій буде детально викладено умови співпраці.
 2. 100% післяплата.
 3. Умови оплати: безготівковий розрахунок.

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію юридичної особи;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 3. Заповнений належним чином (Додаток А. Реєстраційна форма);
 4. Заповнений належним чином (Додаток Б. Технічна специфікація);
 5. Підтвердження досвіду та кваліфікації відповідно до вимог, що зазначені в кожному окремому Лоті цієї закупівлі.  

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
 3. Прийнятна вартість послуг. 

Відбір підрядника буде здійснюватися на основі професійного досвіду кандидатів та їхньої компетенції, що відповідають вимогам, наведеним вище.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані до 23:59 10 червня 2024 року у письмовому (електронному, відсканованому) форматі PDF з поміткою «Відкриті торги: тендер на закупівлю Послуги тренера_ки, для проведення загальнонаціональних вебінарів для Рад ВПО за Лотом _(1,2) », на адресу: [email protected].

 Тендерна процедура:

 • Тендерні пропозиції повинні залишатися чинними впродовж тридцяти (60) календарних днів з граничного терміну подання Тендерних пропозицій.
 • До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.
 • Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.
 • Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну за умови потрібної кваліфікації постачальника.
 • Результати тендеру будуть повідомлені організатором учаснику тендеру, який переміг, шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця.

Додаткові застереження:

 • Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.
 • Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.
 • Надаючи тендерну пропозицію, постачальник підтверджує, що попередньо ознайомився з політиками та процедурами, які діють у Фонді, та які оприлюднені на офіційному сайті Фонду

Індивідуальний підхід та рівні можливості БО «БФ «ССС» застосовує індивідуальний підхід та поважає права людини у всіх сферах її діяльності. БО «БФ «ССС» прагне створювати умови праці, що відповідають принципам гендерної рівності та культурно-особистісного різноманіття персоналу. Підрядники повинні поважати рівні права осіб та прагнути створити атмосферу, в якій відмінності людей підтримують та цінують.

Запити та роз’яснення щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою: [email protected] до 18:00 10 червня 2024 року.


Останні публікації цього розділу:

Тендер із закупівлі меблів для облаштування публічних просторів у громадах Чернігівської області

Тендер із закупівлі настільних ігор для облаштування публічних просторів у громадах Чернігівської області

Тендер із закупівлі електротоварів для облаштування публічних просторів у громадах Чернігівської області

EU Study Days (Єврошколи)-2024

Конкурс на закупівлю обладнання

Тендер на придбання меблів