Відкриті торги на мультилотову закупівлю з поточного ремонту навчальних закладів в Івано-Франківській та Львівській областях

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
organization

minikurs
Відкриті торги на мультилотову закупівлю з поточного ремонту навчальних закладів в Івано-Франківській та Львівській областях

Громадська організація «Донецька обласна організація Всеукраїнської організації Союз осіб з інвалідністю України»  в рамках проєкту «Покращення добробуту та стійкості постраждалих дітей та громад шляхом розширення доступу до інтегрованого захисту дітей, психічного здоров’я та психосоціальної підтримки; Безпечні школи та DLC у Західній Україні (Реагування на надзвичайні ситуації для підтримки доступу для якісної освіти для постраждалих від конфлікту та переміщених дітей в Україні)», який реалізує ГО «Донецька обласна організація Всеукраїнської організації Союз осіб з інвалідністю України» при підтримці міжнародної неурядової гуманітарної організації «Save the Children in Ukraine», оголошує відкриті торги на мультилотову закупівлю з поточного ремонту навчальних закладів в Івано-Франківській та Львівській областях.

Оголошення про проведення тендерної закупівлі

  1. Замовник:

1.1. Найменування: Громадська організація «Донецька обласна організація Всеукраїнської організації Союз осіб з інвалідністю України» 

1.2. Місцезнаходження: 76006, Україна, м. Івано-Франківськ, вул. Івасюка 7/332

1.3. Код за ЄДРПОУ: 21959385

1.4. Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: Балагур Ірина,  [email protected]

  1.  Назва предмета закупівлі:

ЛОТ № 1: Послуги з облаштування території ліцею № 18  Івано-Франківської міської ради європарканом. за адресою: вул. Тролейбусна, 7, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківської області.

ЛОТ № 2: Поточний ремонт кабінету №2 Ліцею № 6 Львівської міської ради, що знаходиться за адресою: вул. Зелена 22, м. Львів.

ЛОТ № 3: Поточний ремонт приміщень загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 ім. Івана Франка розташованої за адресою: вулиця 50-річчя УПА, 2, м. Стрий, Львівська область.

ЛОТ № 4: Поточний ремонт приміщень Чернятинської ЗОШ I-III ступенів розташованої за адресою; вул. Михайла Грушевського, 27, с. Чернятин, Івано-Франківська область.

ЛОТ № 5: Поточний ремонт внутрішніх підвальних приміщень для облаштування споруд цивільного захисту (укриття) в будівлі Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника Рожнівської сільської ради Косівського району Івано-Франківської області за адресою: вул. Героїв Небесної Сотні, 9, с. Рожнів, Івано-Франківська область.

ЛОТ № 6: Поточний ремонт приміщень в Богородчанський школі №1 імені Олекси Гірника Богородчанської селищної ради Івано-Франківської ради за адресою: вул. Михайла Грушевського, 12, смт. Богородчани, Богородчанський район, Івано-Франківська область.

ЛОТ № 7: Послуга з встановлення металевих жалюзі в будівлі ліцею № 16 Івано-Франківської міської ради за адресою: вул. Вовчинецька, 103, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл.

  1. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: згідно додатків 2.1; 2.2; 2.3; 2.4; 2.5; 2.6; 2.7 до Оголошення
  2. Кількість товару, послуг, об’єм робіт : згідно додатків 2.1; 2.2; 2.3; 2.4; 2.5; 2.6; 2.7 до Оголошення.

Місце надання послуги:

ЛОТ № 1: Івано-Франківська область м. Івано-Франківськ, вул. Тролейбусна, 7.

ЛОТ № 2: Львівська область, м. Львів, Личаківський район, вул. Зелена, 22.

ЛОТ № 3: Львівська область, м. Стрий, вул. 50-річчя УПА, 2.

ЛОТ № 4: Івано-Франківська область, с. Чернятин, вул. Михайла Грушевського, 27.

ЛОТ № 5:   Івано-Франківська область, Косівський район, с. Рожнів вул. Героїв Небесної Сотні, 9.

ЛОТ № 6: Івано-Франківська область, Богородчанський район, смт. Богородчани, вул. Михайла Грушевського, 12.

ЛОТ № 7: Івано-Франківська обл., м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 103.

  1. Строк надання послуги: до 30 вересня 2024 року.

Початковий термін надання послуги визначатиметься у відповідності до дати укладення договору про закупівлю за результатами проведення даної закупівлі.

  1. Умови оплати:

валюта для розрахунків: національна валюта України – гривня;

форма розрахунків: безготівкові платежі;

Термін оплати: 20% при підписанні договору на придбання матеріалів, 80% післяплата протягом 10 календарних днів з дати підписання сторонами Довідки про вартість наданої послуги (за формою КБ-3) та Акту приймання наданої послуги (за формою  КБ-2в).

  1. Початок подання пропозицій: 14.06.2024 р.
  2. Кінцевий строк подання пропозицій: 25.06.2024 р. до 17:00 на електронну пошту [email protected].

Детальна інформація та Додатки до оголошення за посиланням.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс: послуги створення і реалізації комунікаційної кампанії для посилення спроможності ОМС до впровадження стратегічних планів

Відбір постачальника на вантажні перевезення по Київському, Чернігівському, Харківському регіонах

100 грантів на навчання в Українській ІТ-Сотні

Выдбір на тренінги з цифрових навичок для учителів Чернігівської та Житомирської областей

Конкурс на консультанта_ку з питань громадянської освіти

Змінені умови проведення тендеру: Проведення ІІ-го етапу відновлення укриття в селі Центральне Миколаївської області