Відбір розпочато: українські школи запрошуються до міжнародної програми з розвитку підприємництва

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Mila Yazvinska

School of ME for schools
Відбір розпочато: українські школи запрошуються до міжнародної програми з розвитку підприємництва

Свого часу ми могли лише мріяти про таке: створити перший бізнес у 15 років. І ми говоримо не про продаж лимонаду на шкільному ярмарку, а повноцінне підприємництво. В рамках проекту з розвитку соціального підприємництва “Active Social Entrepreneurship in Ukraine”, який реалізується у партнерстві з ChildFund Deutschland e.V. за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, розшукуються 15 шкіл з Донецької, Луганської та Львівської областей (по 5 в кожній області). В кожній з них будуть проведені дводенні тренінги для старшокласників “Соціальне шкільне підприємництво: будуємо перший справжній бізнес”. Їх родзинкою буде те, що проводити їх будуть команди справжніх соціальних (це важливо) підприємців із досвідченими тренерами, які зараз беруть участь в Акселераторі  #ASEU

“Даними тренінгами ми хочемо передати наш багаторічний досвід освітніх проектів із бізнесу, які призвели до появи десятків нових успішних підприємств. Принципи майндфул бізнесу, відповідального споживання та виробництва потрібно закладати якомога раніше. Сьогоднішні підлітки відрізняються від нас, дорослих: вони мислять іншими категоріями, прагнуть до чогось більшого, ніж правдами та неправдами збільшити прибуток,  — впевнений співзасновник освітньої платформи School of ME, доктор філософії та доцент УКУ Артем Корнецький. — Наше завдання — підтримати ці ініціативи та надати усі можливі інструменти. У School of ME ми віримо, що за підприємництвом в школах майбутнє. Для України це нова тема, але ми готові її розвивати.”

Щоб долучитися до україно-німецької програми, потрібно:

  • бути представником адміністрації або вчителем будь-якої школи Донецької, Луганської або Львівської області;
  • бути готовим організувати групу з 20 учнів 9-11 класів на дводенний тренінг (виділити клас або залу для тренінгу, домовитися про звільнення від інших уроків на ці два дні) у січні-березні 2020;
  • заповнити АНКЕТУ НА САЙТІ та чекати на результати відбору (грудень 2019).

Час на заповнення анкети — 5 хвилин, дедлайн подачі заявки — 6 грудня 2019 р., результат — можлива незворотна зміна на краще життя ваших учнів.  

Залишилися питання?

Зв’яжіться з нами через Email або Facebook:

[email protected]

www.facebook.com/schoolofme.ukraine

 


Останні публікації цього розділу:

Постачання детекторів газу для СММ ОБСЄ в Україні

Запит на надання пропозицій на виконання активності «Сучасні послуги – сучасна країна: Покращення надання послуг в м. Маріуполь»

Конкурс на створення автоматизованої системи оцінки вартості майна для ФДМУ

Kонкурс на закупівлю обладнання

Набір учасників на тренінг "Права людини як найвища суспільна цінність"

До 26 липня – прийом заявок на Regional Champions Accelerator