Ветерани та їхні родини з Вінниччини можуть отримати гранти до 100 тис. грн

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Presstur

Запрошуємо_громадських_активістів_на_онлайн_навчання (1)
Ветерани та їхні родини з Вінниччини можуть отримати гранти до 100 тис. грн

ГО «Соціальний центр Вінниччини» спільно з Українським ветеранським фондом Мінветеранів за підтримки «МХП-Громаді» запускають грантовий конкурс бізнес-ідей «Підтримка мікропідприємництва ветеранів війни та їхніх родин: від ідеї до реалізації на Вінниччині».

Конкурс передбачено:

  • Для тих, хто повернувся з війни і мріє про власну справу.
  • Для тих, хто повернувся з війни і має власний бізнес.
  • Для тих, хто чекав з війни сина, чоловіка, батька, доньку, дружину, маму і бачить себе в підприємництві. 

10 ветеранів або членів їхніх родин із громад Вінниччини, чиї бізнес-ідеї буде підтримано незалежними експертами, зможуть отримати до 100 тис. грн для підсилення або започаткування будь-якого бізнесу.

Грантові кошти можуть допомогти побудувати теплицю для вирощування овочів чи розсади, придбати обладнання для майстерні чи СТО, облаштувати кав’ярню чи піцерію, чи втілити будь-яку іншу підприємницьку мрію.

Мар’яна Нарожна, координатор проєкту: «Одна з основних проблем, з якими зіштовхуються ветерани після повернення додому, – це пошук свого місця в житті громади, соціалізація та адаптація в суспільстві. Тому наш проєкт покликаний не лише допомогти ветеранам та їхнім родинам отримати нові знання та навички з започаткування та ведення бізнесу, а й дасть можливість приєднатися до бізнес-ком’юніті і стати проактивною частиною громади».

Положення, аплікаційна форма та заявка тут.

Форма для реєстрації – тут.

Реєстрація – до 20 січня 2024 р.

Протягом усього терміну реалізації проєкту переможці зможуть отримати менторську підтримку експертів щодо старту, ведення чи розвитку власного бізнесу.

Оголошення переможців заплановано на кінець лютого.

______

Проєкт реалізовується ГО Соціальний центр Вінниччини спільно з Український ветеранський фонд Мінветеранів за підтримки Фонд “МХП-Громаді”.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю інвентарю, сантехніки для облаштування спеціалізованих служб підтримки

Конкурс для організацій, які планують впровадження або розвиток контрактної та/або кооперативної моделі вирощування свиней

Тендер щодо проведення офлайн тренінгів на тему «Підвищення особистої ефективності та ефективності команди» та/ або «Ефективний тайм менеджмент та управління ресурсами»

FREE ZONE шукає постачальника продуктових наборів

FREE ZONE шукає постачальника гігієнічних наборів

Тендер на закупівлю ІТ обладнання