UWE HUB open call: запрошення неприбуткових організацій Івано-Франківська до партнерства у створенні хабів для жінок-підприємиць

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Valeriia Pustovit

IMG_6810-1024x384
UWE HUB open call: запрошення неприбуткових організацій Івано-Франківська до партнерства у створенні хабів для жінок-підприємиць

Центр “Розвиток КСВ” запрошує неприбуткові організації Івано-Франківська стати партнерами і долучитися до започаткування мережі локальних офлайн-хабів для жінок-підприємиць Ukrainian Women Entrepreneurs Hub (UWE Hub). Партнер ініціативи – Global Giving. Партнери навчальної програми з підприємництва – Посольство Королівства Нідерланди в Україні, глобальний рух Buzz Women.   

З початку повномасштабного вторгнення роль українських жінок змінилась. Адже саме вони зараз потужно впливають на стабільність української економіки. При цьому кількість обов’язків у жінок збільшилася – забезпечувати сім’ю, піклуватися про дітей, розвиватися тощо. 95% бізнесу жінок-підприємців постраждали від війни, 55%  продовжують свою діяльність, незважаючи на погіршення бізнес-ситуації. Попри гендерні бар’єри та стереотипи, з якими стикаються жінки, виклики війни, недостатні можливості у доступі до якісних знань з підприємництва, жінки продовжують творити зміни. Під час війни 85 тисяч жінок зареєструвалися як фізичні особи-підприємці, а з 21 876 зареєстрованих нових компаній, у 28% засновницями є жінки. Саме тому наразі жінки особливо потребують підтримки та допомоги.

За результатами open call буде обрано одну неприбуткову організацію Івано-Франківська, де навесні 2023 буде відкрито хаби для жінок. Такі ж локації відкриються ще в трьох містах України. Ми прагнемо об’єднати українських жінок-підприємиць по Україні та всьому світу, і зробити мережу відповідального жіночого бізнесу, що впливає на своє місто.

Що таке офлайн UWE Hub?

Простір розвитку та навчання, обміну досвідом і нетворкінгу, пошуку шляхів власного розвитку для жінок, зацікавлених у розвитку власної справи!  А ще – це дружній до діток простір з інтерактивною залою. Поки матусі навчаються творити  зміни – їх дітки поруч вивчають фінансову грамотність під наглядом. 

Мета майбутніх UWE Hubs – розширити економічні можливості жінок в Україні через створення мережі дружніх до дітей хабів, де жінки зможуть навчитися основ підприємництва, інструментам розвитку своєї власної справи, прокачати своє підприємницьке мислення та об’єднатися у жіночу бізнес-спільноту та знайти партнерів (інвесторів, банки, інші компанії). Окрім того, ми впевнені, що бізнеси, створені жінками, гратимуть надважливу роль у розбудові міст та громад України! 

Хто може* подаватись на участь в Open Call? 

 • органи місцевого самоврядування  
 • громадські організації та благодійні фонди 
 • молодіжні центри, хаби, коворкінги 
 • агенції регіонального розвитку  
 • асоціації підприємців/миць 

* Перевага надається організаціям комунальної форми власності для сталої діяльності UWE hub у довготривалій перспективі, а також тим організаціям, які мають у своєму ресурсі / підпорядкуванні наявну локацію (комунальну / приватну) або готові самостійно оперативно домовитись про оренду локації для започаткування хабу.

Для участі в конкурсі, необхідно заповнити форму реєстрації до 25 квітня включно за посиланням.

Критерії вибору організації, на основі якої буде започатковано хаб: 

 1. Обґрунтування мотивації, чому місто потребує створення хабу жіночого підприємництва 
 2. Надання приміщення для хабу з описом розміру території та місткості
 3. Опис залученості організації-партнера, який подається
 4. Досвід взаємодії й налагоджена співпраця з місцевою владою
 5. Залучення місцевих партнерів для відкриття UWE Hub
 6. Наявність або можливість залучення додаткового фінансування на реалізацію та підтримку активностей хабу
 7. Бюджет на підтримку хабу через рік.

На основі заповненої онлайн-заявки, Організатори за критеріями оберуть релевантних кандидатів, з якими будуть проведені онлайн-інтерв’ю для уточнення деталей і фінального вибору організації, у партнерстві з якою буде відкрито офлайн UWE Hub в Івано-Франківській області.

Де можуть бути створені хаби у вашому місті? 

 1. На базі наявних локацій міста, які готові виділити простір для UWE Hub (місцеві хаби, коворкінги, молодіжні центри, міські центри тощо) 
 2. На окремій виділеній громадою території, придатній до започаткування хабу. 

Яку підтримку отримає хаб від Центру “Розвиток КСВ” впродовж 2023 року? 

 • Оновлення та оформлення простору відповідно до тематики жіночого підприємництва 
 • Оплата роботи локальної координаторки хабу, яка буде відповідати за менеджмент всіх адміністративних процесів і організацію подій 
 • Надання ідей, форматів та програми активностей 
 • Готовий план реалізації навчальної програми з підприємництва за унікальною всесвітньо відомою моделлю навчання, натхнення та підтримки жінок, а також долучення до міжнародної спільноти 
 • Оформлення локації для дітей на території хабу та робота няні
 • Залучення психологів/нь, бізнес-тренерів/ок 
 • Сприяння в реалізації додаткових активностей в хабі – воркшопи, екскурсії

Що буде відбуватись у хабі? Наші очікування щодо активностей, до організації яких ми долучатимемось у ролі партнерів та консультантів 

 • Навчальна програма

Учасниці матимуть доступ до тренінгової програми з підприємництва UWE Hub, яка допоможе побачити картину свого майбутнього бізнесу і визначити конкретні кроки, як до такого майбутнього прийти! А ми будемо поруч на цьому шляху! Навчальна програма буде створена на основі досвіду глобальної мережі підтримки жінок Buzz Women і особливостей реалізації Buzz Georgia. Після кожної навчальної програми, організатори та журі оберуть найкращі бізнес-ідеї та нададуть невеликі гранти на експертну та консультаційну підтримку для посилення чи розширення бізнесів. 

 • Воркшопи, відкриті події та нетворкінг 

Ми будемо залучати місцеві компанії, експертів/ок, успішних підприємиць для обміну досвідом! А також усі учасниці матимуть доступ до онлайн-подій, які проводяться для кожної спільноти UWE Hub, де б вона не була. 

Будемо організовувати нетворкінгові заходи, спрямовані на підтримку учасниць, відкривати можливості для знайомств, мотивацію до обговорення бізнес-ідей, пошуку бізнес-партнерів чи постачальників товарів і послуг серед учасниць спільноти. 

 • Робота з менторами/ками та візити до локальних компаній

Невіднятною частиною програми навчання є робота з менторами, які будуть надихати, допомагати, ділитись досвідом, а іноді ставити влучні сильні запитання, що приведуть вас до нових горизонтів! Також локальні координаторки організують для вас навчальні візити на соціально відповідальні місцеві підприємства для додаткової мотивації на шляху до відкриття власної справи.

 • Психосоціальна підтримка 

Невіднятною частиною хабу є підтримка емоційного стану жінок. Тож для жінок будуть організовані зустрічі як із психологами (арттерапія, тілесно-орієнтована терапія, психоедукація), так і з тренерами, які мотивуватимуть підкорювати нові бізнес-вершини, а ще йога та медитації. 

Долучайтесь до нашої мережі підтримки жінок-підприємиць! Реєстрація триває до 25 квітня включно за посиланням.

У разі додаткових питань, звертайтесь: [email protected] (Олена, координаторка UWE Hub offline)

 __________

UWE_hub (Ukrainian Women Entrepreneurs Hub) – це спільнота свідомих підприємиць, які зацікавлені у розвитку власної справи, і стейкхолдерів, які готові підтримувати бізнеси жінок. Програма UWE Hub започаткована у серпні 2022 році Центром “Розвиток КСВ” в рамках Програми «Мріємо та діємо». Створення та розбудова мережі офлайн-хабів для жінок-підприємиць в Україні реалізується за фінансової підтримки Global Giving.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже понад 15 років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).


Останні публікації цього розділу:

Ремонт приміщень громадської будівлі в м. Полтава

Закупівля крісел колісних

Тендер на закупівлю меблів

Укладання рамкової угоди на закупівлю продовольчих та не продовольчих товарів

Тендер на надання послуг з охорони території та офісу

Триває відбір учасників форуму «Трансформація громадського сектору: якими ми будемо завтра?»