УКФ об’єднує зусилля з PEN America для підтримки митців у секторі візуального мистецтва

Зафіксувати у Google календарі!


ром простір пен америка
УКФ об’єднує зусилля з PEN America для підтримки митців у секторі візуального мистецтва

Якщо ви перебуваєте в Україні та здійснюєте свою діяльність у відповідному секторі, беріть участь у конкурсі та заповнюйте запит від фізичних осіб на фінансування через платформу «Культурний простір».

Після подання запиту та його технічної перевірки, на вказану у запиті електронну пошту надійде інструкція від УКФ та ARC щодо подальших дій. Запити, які були подані через платформу «Культурний простір», будуть оцінені ARC в пріоритетному порядку.

Анкета для оформлення запиту на підтримку доступна за посиланням. Потенційних стипендіатів обиратимуть 20-го числа щомісяця до завершення програми, про що буде повідомлено заявників у листах-інструкціях.

Культурний простір – інформаційна платформа Українського культурного фонду, мета якої сприяти налагодженню взаємодії між представниками міжнародних установ, благодійних фондів, бізнесу і творчою спільнотою України для ефективного інвестування в культурно-мистецькі ініціативи.

Програма ПЕН Америка Artists at Risk Connection (ARC) захищає право на мистецьку свободу самовираження в усьому світі та працює над тим, щоб митці всіх дисциплін і діячі могли жити та працювати без страху. ARC відіграє важливу роль у налагодженні зв’язку між митцями, яким загрожує загроза, та понад 800 організаціями в нашій глобальній мережі, які їх підтримують. ARC підвищує обізнаність про загрози мистецьких свобод та мобілізує мистецькі та культурні інституції, щоб вони відігравали більш помітну роль у допомозі найбільш вразливим представникам галузі. З моменту заснування ARC підтримав понад 500 митців із понад 71 країни в отриманні прямої підтримки від партнерських організацій, включаючи резиденції, екстрене фінансування, юридичну допомогу та адвокацію. Щоб задовольнити все більші потреби митців у зонах конфлікту, ARC започаткував ініціативу надання грантів для митців з України, які перебувають у групі ризику, включаючи Надзвичайний фонд для основних витрат на життя, а також Фонд стійкості, щоб допомогти митцям підтримувати їхню творчу практику. Якщо ви або хтось із ваших знайомих перебуваєте в групі ризику, зверніться до ARC. Щоб дізнатися більше про наші гранти, натисніть тут.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю побутових модулів (UCBI III)

Розміщення та просування брендів Медцентру та БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ»

Пошук учасників на волонтерський проект "Solidarity has no age" в Португалії

Тендер на створення та підтримку Гарячої лінії для UNICEF

Відкритий тендер із закупівлі генераторів для підтримки критичної інфраструктури України

Закупівля послуг для посилення діючої промо-кампанії фандрайзингової платформи Університету Каразіна у мережі інтернет