Триває набір представників/ць громадських організацій людей з інвалідністю на онлайн-курс з сурдоперекладом «Грантовий фандрейзинг у часи невизначеності»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Alena Smirnova

pexels-porapak-apichodilok-346731
Триває набір представників/ць громадських організацій людей з інвалідністю на онлайн-курс з сурдоперекладом «Грантовий фандрейзинг у часи невизначеності»

В умовах воєнного часу громадські організації людей з інвалідністю продовжують працювати та потребують підтримки та організаційного зростання.

Саме тому,  команда Громадської організації Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» створила онлайн-курс з перекладом на українську жестову мову «Грантовий фандрейзинг у часи невизначеності».

Курс допоможе підвищити знання з грантового фандрейзингу у період невизначеності задля забезпечення сталого функціонування діяльності громадських організацій, спрямованої на поліпшення якості життя людей з інвалідністю.

У межах курсу передбачено супровід і менторська підтримка учасників/ць курсу. Після проходження курсу можна отримати сертифікат.

Хто може взяти участь:

Представники/ці громадських та благодійних організацій людей з інвалідністю з різних регіонів України, а також представники/ці організацій, які надають послуги особам з інвалідністю та членам їхніх родин.

Для участі в навчанні потрібно заповнити форму за посиланням https://forms.gle/bu4LHx1KKFay2Cvv7

         За довідками звертайтесь: [email protected]    

Навчання проводиться Громадською організацією Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на Проведення робіт по здійсненню поточного ремонту санвузлів в Львівській області

Конкурс грантів «Будуємо майбутнє української логістики та експорту»

Конкурс для місцевих ОГС щодо реалізації гуманітарної діяльності в сфері Захисту в громадах Дніпропетровської і Харківської областей з потенційним розширенням діяльності на громади Херсонської, Миколаївської, Запорізької областей 

Конкурсні торги (тендер) на закупівлю меблів для облаштування ресурсних кімнат

Відкрито реєстрацію на третій набір Школи театру пригноблених

Аудит системи інформаційних технологій