Триває набір представників/ць громадських організацій людей з інвалідністю на онлайн-курс з сурдоперекладом «Грантовий фандрейзинг у часи невизначеності»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Alena Smirnova

pexels-porapak-apichodilok-346731
Триває набір представників/ць громадських організацій людей з інвалідністю на онлайн-курс з сурдоперекладом «Грантовий фандрейзинг у часи невизначеності»

В умовах воєнного часу громадські організації людей з інвалідністю продовжують працювати та потребують підтримки та організаційного зростання.

Саме тому,  команда Громадської організації Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» створила онлайн-курс з перекладом на українську жестову мову «Грантовий фандрейзинг у часи невизначеності».

Курс допоможе підвищити знання з грантового фандрейзингу у період невизначеності задля забезпечення сталого функціонування діяльності громадських організацій, спрямованої на поліпшення якості життя людей з інвалідністю.

У межах курсу передбачено супровід і менторська підтримка учасників/ць курсу. Після проходження курсу можна отримати сертифікат.

Хто може взяти участь:

Представники/ці громадських та благодійних організацій людей з інвалідністю з різних регіонів України, а також представники/ці організацій, які надають послуги особам з інвалідністю та членам їхніх родин.

Для участі в навчанні потрібно заповнити форму за посиланням https://forms.gle/bu4LHx1KKFay2Cvv7

         За довідками звертайтесь: [email protected]    

Навчання проводиться Громадською організацією Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.


Останні публікації цього розділу:

Пошук громад на короткі будівничі акції — БУРчики

Літературний конкурс «Богуславська мініатюра» до 138-ї річниці переїзду Марка Вовчка до Богуслава

Конкурс на постачальника послуг з оцінки впровадження проєкту «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу»

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі товарів

Тендер на закупівлю пожежного та альпіністського обладнання та спецодягу

Стажування у Програмі співпраці з Іспанією та країнами Латинської Америки