Тренінгова програма з працевлаштування для журналістів і можливість стажування у виданнях Українська Правда і Kyiv Independendent.

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тренінг, воркшоп, майстер клас, навчання, освіта
Тренінгова програма з працевлаштування для журналістів і можливість стажування у виданнях Українська Правда і Kyiv Independendent.

Institute for War and Peace Reporting оголошує реєстрацію на тренінг та індивідуальні менторські сесії, які допоможуть вам  збільшити свої шанси на працевлаштування на українському медіаринку та знайти свою ідеальну команду серед роботодавців.

Програма складатиметься з тренінгу та індивідуальних менторингових сесій. Тренінг є відкритим для всіх зареєстрованих учасників. Відбір учасників для менторингових сесій відбуватиметься на конкурсній основі.

Для того, щоб дати можливість більшій кількості людей взяти участь у програмі, тренінг буде проведено в Києві 18-19 лютого 2023 року, а також 11-12 березня 2023 року. Учасники зможуть обрати більш зручні дати. Організатори компенсують учасникам за потреби витрати на проїзд з інших міст України та проживання (1 доба). Учасники програми також можуть приєднатися до тренінгу онлайн.

За результатами програми трьом учасникам буде запропоновано стипендію на двотижневе стажування в одному з провідних українських медіа: Українська Правда або Kyiv Independent. Учасників, яким буде запропоновано стажування обиратимуть ментори і тренери програми.

Тренінгові сесії відбудуться 18 лютого та 11 березня

Тренерами виступлять 

Дарина Шевченко, CEO Kyiv Independent, співзасновниця The Fix Media та партнерка консалтингової компанії Jnomics, яка розповість про те, як:

  • презентувати себе роботодавцю/редактору;
  • створити CV та написати супровідний лист, який приверне увагу роботодавця;
  • створити портфоліо, яке справить враження на роботодавця;
  • успішно пройти співбесіду й отримати пропозицію про роботу.

Ольга Руденко, Головна редакторка Kyiv Independent, яка зосередиться на тому, як

  • знайти та продати історію;
  • підготувати ефективний пітч матеріалу;

Також у журналістів є нагода отримати до двох індивідуальних консультацій стосовно працевлаштування. Відбір на консультації відбуватиметься на конкурсній основі. Перша 40-хвилинна консультація відбудеться на наступний день після тренінгу, 19 лютого або 12 березня офлайн. 

Друга персональна консультація відбуватиметься лише в онлайн форматі. День, час та тему онлайн сесії кожен учасник/учасниця зможе узгодити з ментором/менторкою індивідуально. 

Ментори:

Дарина Шевченко, CEO Kyiv Independent, співзасновниця The Fix Media та партнерка консалтингової компанії Jnomics.

Захар Процюк, COO Kyiv Independent, керуючий редактор The Fix Media та старший проджект лід консалтингової компанії Jnomics.

Марія Леонова, CEO Tellers Agency, старший проджект-лід консалтингової компанії Jnomics

Для того, щоб отримати запрошення на тренінг, а також взяти участь в конкурсі на отримання індивідуальних консультацій*, будь ласка, заповніть цю форму.

ДЕДЛАЙН ПОДАЧІ ЗАЯВКИ ДЛЯ УЧАСТІ У ТРЕНІНГУ 18 ЛЮТОГО – 12 ЛЮТОГО

ДЕДЛАЙН ПОДАЧІ ЗАЯВКИ ДЛЯ УЧАСТІ У ТРЕНІНГУ 11 БЕРЕЗНЯ – 26 ЛЮТОГО

*Тренінг відкритий для всіх бажаючих. Кількість учасників, які зможуть отримати персональні консультації, обмежена.

 


Останні публікації цього розділу:

Відкритий тендер на закупівлю технічного обладнання

Запит на пропозицію з організації проведення круглого столу «Cтворення механізму страхування політичних ризиків в Україні» (гібридного формату: онлайн та офлайн)

Консультаційні послуги щодо покращення системи закупівель та управління поставками лікарських засобів в Республіці Вірменія

Відкритий тендер із закупівлі послуг ведучих (джокерів) форум-театру

Закупівля фотопослуг

Прийом заявок на програму участі підлітків та молоді у відбудові своїх громад — «План.Дій»