Тендер: надання послуг з друку у м. Київ в межах діяльності програми «Єднання заради дії»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


ВІЯ ІНСТА 6 (32)
Тендер: надання послуг з друку у м. Київ в межах діяльності програми «Єднання заради дії»

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX (надалі-IREX) в межах програми «Єднання заради дії» шукає підрядника для виконання послуг з друку (буклети, візитівки, брошури, листівки, банери, наліпки та інше) у місті Київ. Термін дії договору, який заплановано укласти із переможцем тендеру – довгостроковий, на 10 місяців до 14 вересня 2024 року. У зв’язку з чим, оголошуємо конкурс «Послуги з друку». 

Зацікавленим сторонам необхідно підготувати свої цінові пропозиції, заповнивши Додаток 1 та Додаток 2 у відповідності до вимог, зазначених у даному документі. Пропозиція повинна бути написана українською мовою, містити реквізити заявника, а ціни мають включати в себе необхідні податки та збори та залишатися в силі не менше 60 діб після завершення дати подання ЗП.  

У випадку вашої зацікавленості, просимо надсилати ваші комерційні пропозиції до 18.00 год, 30 листопада 2023 р. на електронну адресу: [email protected]  з темою листа «Послуги з друку –  Пропозиція для програми «Єднання заради дії» 

Заявник несе відповідальність   за вчасність подання та достовірність поданих комерційних пропозицій.  

Надсилаючи пропозиції електронною поштою, переконайтеся, що вони підписані, відправляються у форматі *.pdf чи *word. Копії документів, що додаються до пропозиції повинні бути у форматі.pdf чи *word і не містити вірусів чи пошкоджень в архіві ZIP. 

Запропоновані послуги будуть розглядатися і оцінюватися відповідно до повноти пропозиції та її відповідності до вимог ЗП. Вибір буде здійснено на користь пропозиції, яка відповідає вимогам та критеріям оцінки та є найбільш економічно вигідною. На її підставі буде укладено договір.  

Візьміть до уваги, що IREX не зобов’язується приймати будь-яку пропозицію чи укладати контракт, як і не несе відповідальності за будь-які витрати, пов’язані з підготовкою та подачею постачальником пропозиції, незалежно від результату або способу проведення процесу відбору. 

IREX вимагає від кожного потенційного постачальника послуг уникати та запобігати конфліктів інтересів шляхом інформування IREX у разі, якщо Ви, ваші філії або ваш персонал були задіяні у підготовці вимог, оформлення, технічних характеристик, цінових показників та іншої інформації, використаної у даному ЗП. 

Детальніше з умовами подачі  пропозиції можна ознайомитися за посиланням.

Дякуємо за увагу! Чекаємо на ваші пропозиції.  


Останні публікації цього розділу:

Тендер на придбання обладнання, предмети та матеріали для облаштування ігрової кімнати (оптичні прилади)

Тендер на закупівлю транспортних послуг в Сумській області

Надання послуг консультанта по розробці навчального курсу

Продовженно: конкурс на закупівлю комплектів бронезахисту

Закупівля дитячого харчування та дитячих підгузків для Донецької ОДА

Тендер на Проведення робіт по здійсненню поточного ремонту санвузлів в Львівській області