Тендер на закупівлю розробки стратегічного та операційного планів діяльності ГО «Сильні громади»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
gromady

417482243_729469032645286_2597803858676098598_n
Тендер на закупівлю розробки стратегічного та операційного планів діяльності ГО «Сильні громади»

ГО “Сильні громади” оголошує конкурс із закупівлі послуг з розробки стратегічного плану діяльності на 2024 – 2027 роки та операційного плану діяльності на 2024 – 2025 роки шляхом проведення фасилітованої стратегічної сесії та надання додаткових консультацій.

Результати послуг: 

 1. Стратегічний план діяльності організації на 2024 – 2027 роки;
 2. Операційний план діяльності організації на 2024 – 2025 роки.

Перелік послуг: 

 1. Підготовка, розробка та представлення на узгодження Замовнику методики стратегічної офлайн сесії.
 2. Проведення (фасилітація) дводенної стратегічної сесії (протягом 2 днів поспіль) у м. Києві.
 3. Надання онлайн-консультацій Замовнику, пов’язаних із розробкою:
 • стратегічного плану діяльності організації на 2024 – 2027 роки — 8 годин;
 • операційного плану діяльності організації на 2024 – 2025 роки — 8 годин.
 1. Підготовка та надання Замовнику готового цілісного документу — стратегічного плану діяльності організації на 2024 – 2027 роки.
 2. Підготовка та надання Замовнику готового цілісного документу — операційного плану діяльності організації на 2024 – 2025 роки.

Орієнтовний період надання усього обсягу послуг: до 30 березня 2024 року

Розрахунки та умови оплати: розрахунки відбуватимуться в національній валюті України, шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок надавача послуг. Оплата здійснюється у формі 100% післяплати. 

Замовник є неприбутковою організацією, яка не є платником податку ПДВ  та проводить цю закупівлю для здійснення статутної діяльності, що не має на меті отримання прибутку. 

Перелік документів для участі у конкурсі:

 1. Інформація про підтверджений досвід роботи з фасилітації (модерації) розробки стратегічних та операційних планів діяльності для громадських організацій не менше трьох років: рекомендаційні листи, та/або інша інформація (резюме) у довільній формі, яка підтверджує успішний досвід роботи з іншими замовниками; 
 2. Сертифікати або інші документи, які підтверджують навички та кваліфікацію. 
 3. Резюме (СV) конкретного експерта (експертів) з описом попереднього досвіду роботи у визначеній сфері.
 4. Цінова пропозиція на участь, підписана уповноваженим представником учасника та печаткою (у випадку якщо учасник працює з печаткою) згідно зі зразком, який є у вкладенні до цього оголошення. 
 5. Для юридичних осіб:
 • копії сторінок статуту (в чинній редакції)  – першої, сторінки з видами діяльності й сторінки про повноваження керівника;
 • копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
 • витяг з реєстру платників податку на додану вартість або єдиного податку (приймаються в тому числі витяги з відкритих джерел та особистого кабінету платника податків);
 1. Для фізичних осіб-підприємців:
 • копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
 • витяг з реєстру платників податку на додану вартість або єдиного податку (приймаються в тому числі витяги з відкритих джерел та особистого кабінету платника податків);

Всі копії будь-яких документів, що включаються до  пропозиції, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи (в разі, якщо останній працює з використанням печатки).

Учасники подають свої цінові пропозиції на електронну пошту [email protected] з темою листа “Пропозиція: Розробка стратегічного та операційного планів діяльності ГО “Сильні громади”

Термін подання пропозицій – до 20 лютого 2024 року, протягом якого учасники мають право ставити свої запитання на вищезазначену електронну пошту, або за номером телефону: +380505873826.  

Після завершення терміну подання пропозицій протягом 3 робочих днів, з 21 по 23 лютого 2024 року, здійснюється період уточнень під час якого ГО “Сильні громади” планує провести співбесіди з учасниками в онлайн форматі в узгоджений час.

Про результати розгляду пропозицій учасники будуть повідомлені не пізніше 5 робочих днів з моменту завершення строку періоду уточнень. 

При надсиланні документів ви даєте згоду ГО “Сильні громади” на обробку та збереження ваших персональних даних.

“Сильні громади” – громадська організація, що працює в України з 2015 року, спрямовуючи свої зусилля на активізацію та залучення громадян до участі у прийнятті рішень на місцевому та регіональному рівнях, просування національних реформ та ефективність місцевого розвитку.  

З початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну працює також у напряму надання благодійної допомоги населенню Донецької та Луганської областей.

Додаток_№1_Цінова_пропозиція_до_конкурсного_оголошення_про_закупівлю (4)


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю інформаційно-консультативних послуг з фандрейзингу та грантрайтингу для НЛО

Відкритий тендер із закупівлі товарів (офісна техніка)

Запит комерційної пропозиції на Планшети (RFQ-UKR-00279796)

European Union Visitors Programme 2025: новий конкурс

Триває набір делегатів ФГС Східного партнерства на 2024 – 2026 роки

Відкриті торги: тендер на закупівлю Послуги тренера_ки, фасилітатора_ки для проведення заходів