Тендер на закупівлю послуг з проведення незалежного зовнішнього фінансового аудиту за 2022-2023 рр.

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
modernformat

тендер tender 1 (10)
Тендер на закупівлю послуг з проведення незалежного зовнішнього фінансового аудиту за 2022-2023 рр.

Благодійна організація “Фонд громади Житомира” оголошує тендер на закупівлю послуг незалежного зовнішнього аудиту фінансової звітності організації та ведення бухгалтерського обліку за період з 01 січня 2022 року по 31 грудня 2023 року.

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ АУДИТУ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ

Аудиторська перевірка проводиться відповідно до міжнародних стандартів аудиту, виданих міжнародною федерацією бухгалтерів (IFAC). Досвід проведення аудиту в неприбуткових організаціях є обов’язковим. Аудит повинен проводитись зовнішнім, незалежним і кваліфікованим аудитором (Certified Public Accountant/Authorized Public Accountant або еквівалентні сертифікати).

Цілі та завдання аудиту:

  • забезпечити висловлення аудиторської думки про достовірність річної фінансової звітності організації, зокрема, про те, що Баланс та Звіт про фінансові результати відображають достовірно та у всіх суттєвих аспектах фактичного фінансового становища організації станом на 01 січня 2024 року за результатами операцій за період з 01 січня 2022 по 31 грудня 2023 року;
  • оцінити відповідність діяльності та бухгалтерського обліку Організації до національного законодавства, включаючи податкове законодавство та правила  з регулювання діяльності неурядових організацій.

Вимоги до аудиторів:

  • аудиторська компанія (аудитор), внесена в реєстр аудиторських фірм та аудиторів, які мають право надавати аудиторські послуги;
  • аудитор, який буде проводити аудиторську перевірку (фізична особа — підприємець чи співробітник компанії) повинен мати свідоцтво аудитора, видане Аудиторською палатою України;
  • аудитор, який буде проводити аудиторську перевірку (фізична особа — підприємець чи співробітник компанії) повинен мати досвід співпраці з організаціями неприбуткового сектору.

Аудиторські процедури

Аудитор самостійно планує, розробляє та виконує усі необхідні аудиторські процедури, керуючись власним досвідом та Міжнародними стандартами аудиту. Аудитор самостійно, керуючись власним досвідом та Міжнародними стандартами аудиту, встановлює рівні суттєвості та проводить оцінку виявлених ризиків та усіх недоліків. Організація зобов’язується  надати аудитору доступ до усієї інформації та документів, які стосуються діяльності та фінансової звітності Організації,  та надати всі необхідні роз’яснення, у тому числі у письмовій формі.

Звітність аудитора

Після завершення перевірки, Аудитор має надати організації:

– Звіт аудитора, який міститиме аудиторську думку,
– Лист до керівництва організації, який міститиме висновки та виявлені результати. 

Перелік виявлених результатів не обмежується окресленим обсягом роботи; аудитор може також висвітлити інші питання. Звіт аудитора має містити докладну інформацію про використану методологію і обсяг аудиту. Аудитор має надати рекомендації щодо усунення будь-яких виявлених недоліків та слабких сторін. Рекомендації мають бути представлені у порядку їх пріоритетності.

Звіт та Лист підписуються відповідальним аудитором із зазначенням посади аудитора та назви аудиторської компанії.

Звіт та Лист мають бути підготовлені англійською та українською мовами та  надані Організації-замовнику у двох друкованих примірниках кожною мовою, а також надіслані в електронній формі.

Аудит має відбутися у період з 05 лютого 2024 року по 10 березня 2024 року, Звіт аудитора та Лист до керівництва мають бути надані не пізніше 10 березня 2024 року.

Умови участі у тендері.

Компанія, яка подається на тендер, повинна до 24 січня 2024 року надіслати на електронну скриньку [email protected] наступні документи з темою листа “Тендер на проведення аудиту”:

  1. Лист зацікавленості, в якому зазначені назва організації, адреса, контактна інформація, прізвище, ім’я та по батькові контактної особи. Лист має бути підписаний та завірений печаткою організації та містити перелік звітних матеріалів за результатами аудиторської перевірки; методологію та підходи аудиту; план роботи для виконання аудиторської перевірки.
  2. Свідоцтво/виписку про реєстрацію аудиторської компанії.
  3. Сертифікат на право займатись аудиторською діяльністю.
  4. Документи, які підтверджують досвід роботи аудиторської компанії з неприбутковими організаціями.
  5. Комерційну пропозицію в гривнях (потрібно вказати загальну вартість та вартість погодинну).
  6. Пропозиція повинна містити підтвердження, що аудит буде проведено відповідно до міжнародних стандартів аудиту.

Контактна особа: Віталіна Розводовська 

тел.: +380980356305

е-mail: [email protected]


Останні публікації цього розділу:

Тендер з відбору незалежного суб’єкта аудиторської діяльності

Тендер на закупівлю медичного обладнання

Пошук підрядника на надання послуг Тренера-консультанта для впровадження членських внесків в Громадській організації

Подовжено термін прийому заявок на Револьверний фонд Це Крафт

Термін приймання пропозицій по закупівлі подовжено (Комплект меблів у дитячу кімнату; Слуховий апарат; Мобільний телефон із аксесуарами)

Молодь запрошують долучитися до реалізації Глобальних цілей сталого розвитку та створити власний проєкт