Тендер на забезпечення роботи центру знань з неінфекційних захворювань

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Тендер-tender
Тендер на забезпечення роботи центру знань з неінфекційних захворювань

Назва проекту

Зменшення факторів ризику виникнення неінфекційних захворювань в Україні”

 

Назва послуг

Забезпечення роботи центру знань з неінфекційних захворювань

Спосіб вибору

Конкурсний

Місце

Україна

Термін дії контракту

лютий – серпень 2023

 

 Технічне завдання

1. Вступ

Неінфекційні захворювання (НІЗ), які включають серцево-судинні захворювання (ССЗ), рак, діабет, хронічні респіраторні захворювання та психічні розлади) відповідають за 91% всіх смертей в Україні (2019 рік)[1].  В рамках Швейцарської Програми Співробітництва (SDC) в Україні 2020 – 2030 року, SDC підтримує впровадження проєкту “Зменшення факторів ризику виникнення неінфекційних захворювань в Україні” (коротка назва – україно-швейцарський проєкт «Діємо для здоров’я»). Мета інвестицій SDC в охорону здоров’я – забезпечити громадянам України більш справедливий та постійний доступ до якісних та доступних послуг первинної медико-санітарної допомоги з акцентом на профілактиці захворювань, зміцнення здоров’я та промоції більш здорового способу життя. Цей проєкт впроваджується на національному та регіональному рівнях у п’яти регіонах: Львівській, Дніпропетровській, Полтавській, Рівненській та Херсонській областях. Загальною метою проєкту є зменшити негативний вплив факторів ризику НІЗ на здоров’я людини, знизити захворюваність та смертність від НІЗ серед населення України.

Одним із завдань Проекту є зміцнення регіонального потенціалу в сфері громадського здоров’я. Це завдання реалізується за допомогою різних заходів, включаючи створення Центру знань з НІЗ у кожному партнерському регіоні.

Центр знань – це експертний центр з питань профілактики та контролю неінфекційних захворювань, що надає підтримку всім партнерам, які працюють у сфері НІЗ або дотичних галузях у регіоні.

Основні завдання центру знань:

  • підтримувати розвиток персоналу щодо питань у сфері профілактики та контролю НІЗ;
  • поширювати сучасну та доказову інформацію;
  • стати платформою для обміну досвідом та знаннями;
  • допомогти покращити міжсекторальну взаємодію в регіоні, залучати до питань профілактики і контролю НІЗ ключових стейкхолдерів області;
  • підтримувати реалізацію, моніторинг та оновлення обласного плану з НІЗ.

Наразі центри знань створені та функціонують в 4 пілотних регіонах – Львівській, Полтавській, Дніпропетровській та Рівненській областях на базі обласних центрів громадського здоров’я (Львів, Дніпро, Полтава)/ інформаційно-аналітичного центру медичної статистики (Рівне). Адреси центрів знань наведено у Додатку 1 до цього оголошення. Центри офіційно затверджені на базі згаданих закладів та мають усі легальні підстави для своєї діяльності. У кожному центрі призначено координатора(ку), який(а) опікується його роботою.

2. Мета та завдання

Мета – надати підтримку центрам знань з НІЗ  у кожному регіоні, щоб зробити їх роботу максимально ефективною.

Ціль оцінки досягається шляхом реалізації наступних завдань:

1)    Розробити план роботи центру знань на рік (або інший визначений та обґрунтований період) у співпраці з координатором центру знань.

2)    Погодити план роботи Центру знань з НІЗ з ключовими стейкхолдерами у кожній області.

3)    Реалізувати розроблений план (координація та адміністрування проведення заходів, розробки матеріалів тощо) у співпраці з координатором центру знань та іншими залученими фахівцями та експертами.

4)    Проаналізувати результати роботи центру знань з НІЗ у кожному регіоні за рік (інший визначений та обгрунтований період).

5)    На основі проведеного аналізу розробити плани роботи на наступний рік (інший визначений та обгрунтований період)

3. Обсяг роботи 

Підтримка роботи центрів знань з НІЗ передбачає виконання зазначених завдань у співпраці з координатором центру знань з НІЗ – розробку та реалізацію планів, їх оцінку. Розроблені плани повинні спиратися на положення про центр знань, а також його завдання, інтереси та потреби фахівців та населення області. При підготовці заявки можна консультуватися з координаторами центрів знань, які нададуть додаткову інформацію тим організаціям, які братимуть участь у тендері.

 3. Кого ми шукаємо?

Ми шукаємо по одній громадській неприбутковій організації у кожному з пілотних регіонів проєкту (Львівській, Рівненській, Полтавській та Дніпропетровській областях) з мінімум 5-тирічним досвідом роботи у сфері громадського здоров’я або охорони здоров’я та успішної реалізації проєктів . Досвід співпраці з місцевим центром громадського здоров’я/ інформаційно-аналітичним центром буде перевагою.

4. Бюджет

Максимальна сума гранту – 190 000 грн.

Будь ласка, надайте:

  1. Технічну пропозицію, яка описує підходи до виконання завдань за цим конкурсом.
  2. Бюджет.
  3. Портфоліо організації та резюме персоналу, який буде залучений до виконання гранту.

 Будь ласка, надішліть документи до 24 січня 2023 року на [email protected]

З приводу питань, можна звертатися до Катерини Римаренко, координаторки з питань політик україно-швейцарськуого проєкту «Діємо для здоров’я» Kateryna.Rymarenko@gfa-group.de


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на закупівлю техніки та меблів: ноутбуків, мобільних телефонів, принтеру, письмових столів та офісних крісел

Тендер на закупівлю послуг з налаштування та впровадження CRM системи

Тендер на закупівлю робіт з розробки інформаційно-аналітичної веб-сторінки "Онлайн тренер реформ в Україні"

Тендер: поточний ремонт та облаштування споруд цивільного захисту (укриття) м. Миколаїв (продовжено)

Тендер на закупівлю продовольчих та непродовольчих товарів

Послуги проживання, оренди конференц-залу учасників тренінгів Управління проблемами в м. Полтава (продовжено)