Тендер на визначення постачальника послуг з ремонту (заміни автоматичної трансмісії – автоматичної коробки передач – АКПП) автомобіля Toyota

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Олма Кохан

тендер-tender-1-10-300x225
Тендер на визначення постачальника послуг з ремонту (заміни автоматичної трансмісії – автоматичної коробки передач – АКПП) автомобіля Toyota

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» запрошує взяти участь у тендері на визначення постачальника послуг з ремонту (заміни автоматичної трансмісії – автоматичної коробки передач – АКПП) автомобіля Toyota Camry XV70 – 2.5 6АТ Comfort, 2018 р.в.

До участі у тендері запрошуються потенційні постачальники, які мають статус офіційного дилера з обслуговування автомобілів Toyota, підтверджений документально, та мають право надавати відповідні послуги згідно КВЕД.

Для участі у тендері необхідно заповнити форму (Заявка_ заміна АКПП Toyota) та до 12 квітня 2024 року надіслати в АМУ з позначкою «тендер-Toyota» її скан-копію на ел. пошту [email protected], або оригінал на адресу: вул. Січових Стрільців 73, 11 поверх, м. Київ, 04053.

Дo форми необхідно додати копії:

  • виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  • виписки з реєстрів платників ПДВ або платників єдиного податку;
  • сертифікату офіційного дилера та/або копію дилерського договору /дистриб’юторського договору /витягу з дилерського договору.

Заявка може набрати максимально 500 балів, з яких:

  1. Вартість 200 балів
  2. Досвід на ринку послуг 150 балів
  3. Оперативність виконання робіт 100 балів
  4. Попередній досвід співпраці з АМУ 50 балів

Запитання щодо тендеру просимо направляти на адресу електронної пошти: [email protected].


Останні публікації цього розділу:

Грант від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»: Форум «Децентралізація. Законодавчий порядок денний»

Тендер з відбору надавача послуг з організації заходів (харчування, проживання, компенсації проїзду) в межах проєкту «Жінки села: Обʼєднанні задля безпеки» у с. Хомутець Миргородського району Полтавської області

Тендер на розробку 10-годинного онлайн-курсу для фахівців у сфері охорони здоровʼя (надання допомоги людям, які перебували в полоні)

Соціальний/а працівник/ця у місті Київ

Відкритий тендер - "Інсталяція ударотривкої захисної прозорої плівки СУ-2"

Конкурсний відбір фахівця/фахівчині з організаційного розвитку