Тендер на відновлення та ремонт свердловин на воду в Дніпропетровській та Херсонській областях

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


“Карітас Кривий Ріг” оголошує тендер на” Відновлення та ремонт свердловин на воду в Дніпропетровській та Херсонській областях”.

Намір інтересу про співпрацю

Реєстраційний номер 

EOI-231002.01 Ремонт свердловин

Тема

Відновлення та ремонт свердловин на воду в Дніпропетровській та Херсонській областях

Дата складання запиту

Понеділок, 02 жовтня 2023 р.

Останній день отримання запиту

Понеділок, 16 жовтня 2023 р. (можливе подовження термінів про що буде повідомлено додатково)

Карітас Кривий Ріг не чекатиме кінцевого терміну, і почне опрацьовувати заявки по мірі їх надходження. Заохочуємо кандидатів подати свої заявки якнайшвидше

Адреса для відправлення

Відповідь на запит надіслати не пізніше останнього дня, зазначеного вище, на [email protected].

У темі електронного листа має бути зазначений реєстраційний номер запиту та назва вашої компанії.

Намір відповісти на цей запит на комерційну пропозицію

Виразіть свій намір відповісти на цей запит, надіславши електронний лист на [email protected]

У темі електронного листа має бути зазначений реєстраційний номер запиту та назва вашої компанії.

Запитання надсилати на

[email protected] (У темі електронного листа має бути зазначений реєстраційний номер запиту та назва вашої компанії).

 1. ПРО БЛАГОДІЙНУ ОРГАНІЗАЦІЮ «КАРІТАС КРИВИЙ РІГ»

БО БФ «Карітас Кривий Ріг» входить до мережі Карітас Україна, яка має мережу з понад 40 місцевих організацій по всій Україні. Карітас Кривий Ріг є членом Caritas Internationalis, однієї з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі.

БО БФ «Карітас Кривий Ріг» реалізує програми соціальної допомоги та підтримки найбільш незахищених верств населення в Дніпропетровській, Херсонській областях незалежно від національності та віросповідання. З цією метою він отримує приватні пожертви та державне фінансування від різних донорів.

 1. МЕТА

Забезпечення доступу до чистої та безпечної питної води населення постраждалого в результаті підриву Каховської ГЕС на території Дніпропетровської та Херсонської області.

Мета проєкту — повністю завершити ремонтні роботи до 29 грудня 2023 р.

 1. ЦІЛЬ ТА МАСШТАБИ ДІЯЛЬНОСТІ

Карітас Кривий Ріг має намір відремонтувати свердловини на воду та замінити башти Рожновського в обраних локаціях, а саме Херсонська область, Бериславський район, с. Іванівка та Дніпропетровська область, Криворізький район, с. Велика Костромка.

Розглянемо пропозиції по ремонту окремо по ремонту свердловин та башт, і комплексне виконання ремонтних робіт. Тому цей запит цінових пропозицій буде розділений на два лота:

Лот 1 – Відновлення свердловини.

Лот 2 – Виготовлення  та установлення  башти Рожновського.

Глибина Свердловини: 81 м
Данні башти Рожновського: Висота 15 м. Висота бака 4,5 м. Діаметр опори 1020 мм. Діаметр бака  2500 мм.

 1. ОЦІНКА

Отримані пропозиції оцінюватимуться в два етапи.

 1. Відповідність вимогам [так/ні]: Запит на комерційну пропозицію має бути повним та відповідати вимогам. Запит на комерційну пропозицію вважатиметься повним та таким, що відповідає вимогам, якщо його було підписано, заповнено та були надані всі необхідні документи.
 2. Оцінка пропозицій. Потенціал запитів на комерційну пропозицію, що відповідають вимогам, оцінюватиметься з урахуванням відповідності наступним вимогам.
 3. Критерії оцінки потенціалу (60 %). Критерії оцінки здатності, вміння, досвіду, компетентності, місця знаходження підрядника та фінансових можливостей претендента з урахуванням вимог.
 4. Комерційні критерії (40 %) — критерії, що використовуються для оцінки комерційних конкурентних переваг пропозиції. Обраним компаніям Карітас Кривий Ріг надішле запит цінової пропозиції робіт пізніше. Попередньо за необхідності виїзд на локацію для проведення замірів та розрахунків перед наданням комерційної пропозиції.
 5. ЗАЯВИ

Заповніть на надішліть ці форми відповідно до наведених вище інструкцій:

 • Підписану заповнену цю форму (EOI – 231002.01) у форматі pdf та форматі Word
 • Підписаний Додаток 1 Форми виключення
 • Підписаний Додаток 2 Заява анти тероризм
 • Необхідні документи (зазначені у таблиці)

Ця відповідь на запит на комерційну пропозицію має бути надіслана електронною поштою відповідно до інструкції, наданої вище. Розмір електронного повідомлення не може перевищувати 10 Мб.

Через те, що комунікаційне навантаження нашої організації досить велике, ми можемо не надсилати підтвердження отримання запиту на надання висловлення зацікавленості.

Постачальники/продавці несуть усі витрати, пов‘язані з підготовкою та наданням пропозиції, при цьому Карітас Кривий Ріг в жодному випадку не несе відповідальності за ці витрати, незалежно від процесу або результату залучення до співробітництва.

Карітас Кривий Ріг може відхилити будь-який запит, що не відповідає по суті умовам запиту на комерційну пропозицію.

Карітас Кривий Ріг не зобов‘язана приймати найнижчу або будь-яку пропозицію та зберігає за собою право приймати будь-яку пропозицію без пояснення причин і підписувати контракти на будь-яких запропонованих умовах або на інших умовах. 

Карітас Кривий Ріг зберігає за собою право змінювати або скасовувати вимоги в будь-який час у процесі надсилання запиту на комерційну пропозицію та (або) залучення до співробітництва. Карітас Кривий Ріг також зберігає за собою право вимагати виконання додаткових умов кожного разу, коли організація оформлює заключні контракти.

 1. ВІДПОВІДНІСТЬ ВИМОГАМ

Учасники тендера не повинні бути пов’язані прямо або непрямо з фірмою, яку залучала Карітас Кривий Ріг для надання послуг щодо розробки проєктів, технічних умов або інших документів для закупівлі товарів за цим запитом на комерційну пропозицію ні в теперішньому, ні в минулому.

Учасники тендера не матимуть права надавати пропозицію та підписувати контракт, якщо, на момент подання пропозиції:

 • вони вже були усунені Карітас Кривий Ріг, Карітас України або іншими органами ООН, Світового банку або міжнародними суспільними організаціями;
 • найменування учасників тендера пов’язані з тероризмом та включені в перелік осіб та організацій, які пов’язані з тероризмом, опублікованим Європейським Союзом, урядом США та Радою Безпеки ООН;
 • учасники тендера не мають дійсний дозвіл на здійснення комерційної діяльності в Україні;
 • учасники тендера відмовляються виконувати вимоги щодо захисту осіб від сексуальної експлуатації та домагання під час здійснення операцій із надання гуманітарної допомоги та кодексу етики й стандартів розголошення інформації.

Крім того, умовою ведення бізнесу з Карітас Кривий Ріг є співробітництво з Карітас Кривий Ріг або її агентом та здійснення оцінки, проведення перевірки, аудиту, інспекцій, підтвердження гарантій, попередження та виявлення шахрайства, розслідування та здійснення інших дій постачальниками, їхніми дочірніми підприємствами, агентами, посередниками та довірителями.

Відмова повноцінно співпрацювати з метою проведення розслідувань вважатиметься достатньою підставою для Карітас Кривий Ріг, щоб анулювати або розірвати контракт та включити постачальника в перелік заборонених постачальників Карітас Кривий Ріг.

Критерії виключення

Ці критерії відповідають правилам для ЄС контрактів (PRAG)

 1. Критерії виключення, що застосовуються до участі в процедурах закупівель та грантів

Кандидати, учасники або заявники будуть відсторонені від участі в процедурах закупівель та грантів, якщо:

 1. вони є банкрутами або перебувають у процесі ліквідовування, у судових процесах, уклали угоду з кредиторами, призупинили господарську діяльність, є суб’єктами провадження щодо цих питань або перебувають у будь-якій аналогічній ситуації, що виникає внаслідок подібної процедури, передбаченої національним законодавством або нормативними актами;
 2. вони або особи, які мають повноваження представництва, прийняття рішень або контролю над ними, були засуджені за правопорушення, яке стосується їхньої професійної роботи, вироком компетентного органу держави-члена, який набрав чинності res judicata; (тобто оскарження неможливе);
 3. вони були винними у серйозному професійному проступку, доведеному будь-якими засобами, які може довести замовник, у тому числі рішеннями Європейського інвестиційного банку та міжнародних організацій;
 4. вони не дотримуються своїх зобов’язань щодо сплати внесків на соціальне страхування або сплати податків відповідно до правових положень країни, в якій вони засновані, або положень країни замовника або положень країни-замовника чи країни, де має бути виконано контракт;
 5. вони або особи, які мають повноваження представництва, прийняття рішень або контролю над ними, були об’єктом судового рішення, яке набрало законної сили, за шахрайство, корупцію, участь у злочинній організації, відмивання грошей або будь-яку іншу незаконну діяльність, якщо така незаконна діяльність завдає шкоди фінансовим інтересам ЄС;
 6. вони в даний момент підлягають адміністративному стягненню, зазначеному в статті 109(1) Фінансового регламенту ЄС (для програм, що фінансуються з бюджету ЄС та 11-го EDF) та у статті 99 Фінансового регламенту 10-го EDF (для програм, що фінансуються до 10-го EDF).

Пункти (a) – (d) не застосовуються до закупівлі поставок на особливо вигідних умовах від постачальника, який остаточно припиняє свою господарську діяльність або розпорядників, або ліквідаторів у справі про банкрутство через угоду з кредиторами або через аналогічну процедуру відповідно до національного законодавства.

Пункти (b) і (e) не застосовуються, якщо кандидати, учасники тендеру або заявники можуть продемонструвати, що були вжиті адекватні заходи до осіб, які мають повноваження щодо представництва, прийняття рішень або контролю над ними, які підпадають під дію судового рішення, зазначеного в пунктах (b) або (e).

Пункти (a), (c) і (d) не застосовуються, якщо це належним чином обґрунтовано замовником у переговорних процедурах, коли необхідно присудити контракт певній організації з технічних чи якісних причин або з причин, пов’язаних із захистом права ексклюзивності.

Випадки, зазначені в пункті (e), є наступними:

1) випадки шахрайства, як зазначено в статті 1 Конвенції про захист фінансових інтересів Європейських Співтовариств, розробленої Актом Ради від 26 липня 1995 року;12

2) випадки корупції, про які йдеться у статті 3 Конвенції про боротьбу з корупцією за участю посадових осіб Європейських Співтовариств або посадових осіб держав-членів Європейського Союзу, розробленої Актом Ради від 26 травня 1997 року;13

3) випадки участі у злочинній організації, як визначено в статті 2 Структурного прийняття рішень Радою 2008/841/JHA14

4) випадки відмивання грошей, як визначено у статті 1 Директиви 2005/60/ЄС Європейського Парламенту та Ради 15;

5) справи про терористичні злочини, злочини, пов’язані з терористичною діяльністю, а також підбурювання, пособництво, підбурювання або спроби вчинення таких злочинів, які визначено в статтях 1, 3 і 4 2 Структурного прийняття рішень Радою 2002/475/JHA16

 1. Критерії виключення, що застосовуються під час процедур закупівель та грантів

Контракти не можуть бути укладені з кандидатами, заявниками чи учасниками тендеру, які під час процедур закупівель або надання гранту:

 • перебувають у конфлікті інтересів;
 • винні у введенні неправдивих даних під час надання інформації, яка вимагається замовником як умова участі в процедурі закупівлі, або не надають таку інформацію;
 • опинилися в одній із ситуацій виключення для цієї процедури закупівлі чи надання гранту.

Кандидати, учасники тендеру або заявники, крім тих, хто бере участь у закритій процедурі, переговорній процедурі чи конкурентному діалозі, повинні підписати разом зі своїми заявками декларацію, яка засвідчує, що організація не підпадає під жодну з ситуацій виключення, зазначених у пунктах I та II.

Форма заявки на тендер – Специфікація

   

Контракт на поставку та обслоговування фільтраційних станцій

   

Учасників тендеру просимо заповнити колонки нижче
Пропозиція має бути достатньо чіткою, щоб оцінювачі могли легко порівняти запитані специфікації з пропонованими специфікаціями.

Заповнюється учасником тендеру

       
       

Реф.

Назва обладнання / робіт

Вимоги Замовника

Примітки, зауваження:
Будь ласка, надайте інформацію про конкретні товари або альтернативні: бренд, найменування товару, стандарт (ДСТУ, ТУ, вміст % основних компонентів, посилання на товар на сайті виробника)

Велика Костромка

Установка водопідготовки ФМПК-МО-УФ-0,5 у складі:

 

* Внесіть інформацію про обладнання що ви пропонуєте

 

Фильтр ARKAL 1″ Short(дисковый) 130mic

2 шт.

 
 

Фільтр знез. та пом’як. води  FK2.5

2 шт.

 
 

Клапан розп. потоку води фільтра в компл. TWIN WS1

 1 шт.

 
 

Фільтр для видал. хлору  FPA 2.5

1 шт.

 
 

С. зв. осм.  МО12000 ec (0,45м3/год) з промивкою пермеатом

1 шт.

 
 

Зв.-осмотич. мембранний модуль Filmtec XLE-4040

2 шт.

 
 

Таблетована сіль

40 м.

 
 

Ультрафіолетовий знезаражувач води  UV-1.3

2 шт.

 
 

Насос циркуляц. GRUNDFOS ALPHA1 25-40 N 180

1 шт.

 
 

Бак 1000 л

4 шт.

 
 

Насоса станція GRUNDFOS SCALA 2

2 шт.

 
 

Колба фільтра  ВВ20 1″ с картрижем Calcite

1 шт.

 
 

Колба фільтра  ВВ20 1″ з вугільним картрижем

1 шт.

 
 

Монтажні та пусконалагоджувальні роботи

 
 

Доставка

   

Зеленодольський ліцей 1

Установка водопідготовки ФМПК-МО-УФ-1.0 у складі:

 

 
 

Фильтр ARKAL 1″ Short(дисковый) 130mic

2 шт.

 
 

Фільтр знез. та пом’як. води  FK2.5

2 шт.

 
 

Клапан розп. потоку води фільтра в компл. TWIN WS1

1 шт.

 
 

Фільтр для видал. хлору  FPA 2.5

1 шт.

 
 

С. зв. осм.  МО24000 ec (1,0м3/год)  з промивкою пермеатом

1 шт.

 
 

Зв.-осмотич. мембранний модуль Filmtec XLE-4040

4 шт.

 
 

Таблетована сіль

40 м.

 
 

Ультрафіолетовий знезаражувач води  UV-1.3

2 шт.

 
 

Насос циркуляц. GRUNDFOS ALPHA1 25-40 N 180

1 шт.

 
 

Бак 1000 л

4 шт.

 
 

Насоса станція GRUNDFOS SCALA 2

2 шт.

 
 

Колба фільтра  ВВ20 1″ с картрижем Calcite

1 шт.

 
 

Колба фільтра  ВВ20 1″ з вугільним картрижем

1 шт.

 
 

Монтажні та пусконалагоджувальні роботи

 
 

Доставка

   

Зеленодольський ліцей 2

Установка водопідготовки ФМПК-МО-УФ-1.0 у складі:

 

 
 

Фильтр ARKAL 1″ Short(дисковый) 130mic

2 шт.

 
 

Фільтр знез. та пом’як. води  FK2.5

2 шт.

 
 

Клапан розп. потоку води фільтра в компл. TWIN WS1

1 шт.

 
 

Фільтр для видал. хлору  FPA 2.5

1 шт.

 
 

С. зв. осм.  МО24000 ec (1,0м3/год)  з промивкою пермеатом

1 шт.

 
 

Зв.-осмотич. мембранний модуль Filmtec XLE-4040

4 шт.

 
 

Таблетована сіль

40 м.

 
 

Ультрафіолетовий знезаражувач води  UV-1.3

2 шт.

 
 

Насос циркуляц. GRUNDFOS ALPHA1 25-40 N 180

1 шт.

 
 

Бак 1000 л

4 шт.

 
 

Насоса станція GRUNDFOS SCALA 2

2 шт.

 
 

Колба фільтра  ВВ20 1″ с картрижем Calcite

1 шт.

 
 

Колба фільтра  ВВ20 1″ з вугільним картрижем

1 шт.

 
 

Монтажні та пусконалагоджувальні роботи

 
 

Доставка

   

Зеленодольський водоканал

Установка водопідготовки ФМПК-МО-УФ-1.0 у складі:

   
 

Фильтр ARKAL 1″ Short(дисковый) 130mic

2 шт.

 
 

Фільтр знез. та пом’як. води  FK2.5

2 шт.

 
 

Клапан розп. потоку води фільтра в компл. TWIN WS1

1 шт.

 
 

Фільтр для видал. хлору  FPA 2.5

1 шт.

 
 

С. зв. осм.  МО24000 ec (1,0м3/год)  з промивкою пермеатом

1 шт.

 
 

Зв.-осмотич. мембранний модуль Filmtec XLE-4040

4 шт.

 
 

Таблетована сіль

40 м.

 
 

Ультрафіолетовий знезаражувач води  UV-1.3

2 шт.

 
 

Насос циркуляц. GRUNDFOS ALPHA1 25-40 N 180

1 шт.

 
 

Бак 1000 л

4 шт.

 
 

Насоса станція GRUNDFOS SCALA 2

2 шт.

 
 

Колба фільтра  ВВ20 1″ с картрижем Calcite

1 шт.

 
 

Колба фільтра  ВВ20 1″ з вугільним картрижем

1 шт.

 
 

Монтажні та пусконалагоджувальні роботи

 
 

Доставка

   

3я лікарня  аналіз №1

Установка водопідготовки ФМЖ-МО-УФ-1.0 у складі:

   
 

Фильтр ARKAL 1″ Short(дисковый) 130mic

2 шт.

 
 

Фільтр знез.  води  FI-2.7

1 шт.

 
 

Фільтр для видал. хлору  FPA -2.7

1 шт.

 
 

Станція дозування  з антискалантом

1 шт.

 
 

С. зв. осм.  МО24000 ec (1,0м3/год)  з промивкою пермеатом

1 шт.

 
 

Зв.-осмотич. мембранний модуль Filmtec XLE-4040

4 шт.

 
 

Хлорні таблетки Cltab

40 шт.

 
 

Ультрафіолетовий знезаражувач води  UV-1.3

2 шт.

 
 

Насос циркуляц. GRUNDFOS ALPHA1 25-40 N 180

1 шт.

 
 

Бак 1000 л

6 шт.

 
 

Насоса станція GRUNDFOS SCALA 2

2 шт.

 
 

Колба фільтра  ВВ20 1″ с картрижем Calcite

1 шт.

 
 

Колба фільтра  ВВ20 1″ з вугільним картрижем

1 шт.

 
 

Монтажні та пусконалагоджувальні роботи

 
 

Доставка

   

9я лікарня   аналіз №2

Установка водопідготовки ФМПК-МО-УФ-1.0 у складі:

   
 

Фильтр ARKAL 1″ Short(дисковый) 130mic

2 шт.

 
 

Фільтр знез. та пом’як. води  FK2.5

2 шт.

 
 

Клапан розп. потоку води фільтра в компл. TWIN WS1

1 шт.

 
 

Фільтр для видал. хлору  FPA 2.5

1 шт.

 
 

С. зв. осм.  МО24000 ec (1,0м3/год)  з промивкою пермеатом

1 шт.

 
 

Зв.-осмотич. мембранний модуль Filmtec XLE-4040

4 шт.

 
 

Таблетована сіль

40 м.

 
 

Ультрафіолетовий знезаражувач води  UV-1.3

2 шт.

 
 

Насос циркуляц. GRUNDFOS ALPHA1 25-40 N 180

1 шт.

 
 

Бак 1000 л

5 шт.

 
 

Насоса станція GRUNDFOS SCALA 2

2 шт.

 
 

Колба фільтра  ВВ20 1″ с картрижем Calcite

1 шт.

 
 

Колба фільтра  ВВ20 1″ з вугільним картрижем

1 шт.

 
 

Монтажні та пусконалагоджувальні роботи

 
 

Доставка

   

Криворізька центральна районна лікарня   аналіз №3

Установка водопідготовки ФМ-Д-МО-УФ-0.5 у складі:

   
 

Фильтр ARKAL 1″ Short(дисковый) 130mic

2 шт.

 
 

Станція дозування  з антискалантом -1 шт.

1 шт.

 
 

Фільтр для видал. хлору  FPA 2.5-1 шт.

1 шт.

 
 

С. зв. осм.  МО12000 ec (0,45м3/год) з промивкою пермеатом -1 шт.

1 шт.

 
 

Зв.-осмотич. мембранний модуль Filmtec XLE-4040- 2 шт.

2 шт.

 
 

Таблетована сіль -

40 м.

 
 

Ультрафіолетовий знезаражувач води  UV-1.3 -2 шт.

2 шт.

 
 

Насос циркуляц. GRUNDFOS ALPHA1 25-40 N 180 -1 шт.

1 шт.

 
 

Бак 1000 л – 4 шт.

4 шт.

 
 

Насоса станція GRUNDFOS SCALA 2 -2 шт.

2 шт.

 
 

Колба фільтра  ВВ20 1″ с картрижем Calcite -1 шт.

1 шт.

 
 

Колба фільтра  ВВ20 1″ з вугільним картрижем -1 шт.

1 шт.

 
 

Монтажні та пусконалагоджувальні роботи

 
 

Доставка

   

Покров   аналіз №4. Варіант1

Установка водопідготовки ФМЖ-МО-УФ-1.0 у складі:

   
 

Фильтр ARKAL 1″ Short(дисковый) 130mic

2 шт.

 
 

Фільтр знез.  води  FI-2.7

1 шт.

 
 

Фільтр для видал. хлору  FPA -2.7

1 шт.

 
 

Станція дозування  з антискалантом

1 шт.

 
 

С. зв. осм.  МО24000 ec (1,0м3/год)  з промивкою пермеатом

1 шт.

 
 

Хлорні таблетки Cltab

40 шт.

 
 

Ультрафіолетовий знезаражувач води  UV-1.3

2 шт.

 
 

Насос циркуляц. GRUNDFOS ALPHA1 25-40 N 180

1 шт.

 
 

Бак 1000 л

6 шт.

 
 

Насоса станція GRUNDFOS SCALA 2

2 шт.

 
 

Колба фільтра  ВВ20 1″ с картрижем Calcite

2 шт.

 
 

Колба фільтра  ВВ20 1″ з вугільним картрижем

1 шт.

 
 

Монтажні та пусконалагоджувальні роботи

 
 

Доставка

   

Марянська школа аналіз №5

Установка водопідготовки ФМПК-МО-УФ-1.0 у складі:

   
 

Фильтр ARKAL 1″ Short(дисковый) 130mic

2 шт.

 
 

Фільтр знез. та пом’як. води  FK2.5

2 шт.

 
 

Клапан розп. потоку води фільтра в компл. TWIN WS1

1 шт.

 
 

Фільтр для видал. хлору  FPA 2.5

1 шт.

 
 

С. зв. осм.  МО24000 ec (1,0м3/год)  з промивкою пермеатом

1 шт.

 
 

Зв.-осмотич. мембранний модуль Filmtec XLE-4040

4 шт.

 
 

Таблетована сіль

40 м.

 
 

Ультрафіолетовий знезаражувач води  UV-1.3

2 шт.

 
 

Насос циркуляц. GRUNDFOS ALPHA1 25-40 N 180

1 шт.

 
 

Бак 1000 л

4 шт.

 
 

Насоса станція GRUNDFOS SCALA 2

2 шт.

 
 

Колба фільтра  ВВ20 1″ с картрижем Calcite

1 шт.

 
 

Колба фільтра  ВВ20 1″ з вугільним картрижем

1 шт.

 
 

Монтажні та пусконалагоджувальні роботи

 
 

Доставка

   

Обслуговування

Таблетована сіль ECOSIL

   
 

Ультрафіолетовий знезаражувач води  UV E-36

 
 

Картридж зі спресованого активованого вугілля
Ecosoft 4,5″х20″

 
 

Промивака мембран

   

 


 

Форма для заповнення учасником

Опис

Відповіді учасників торгів

Потрібні необхідні документи?

Короткі відомості про компанію

 

Презентація/ короткий опис

Повна юридична назва компанії

 

Витяг ЄДР

Юридична адреса

 

Так

Країна

 

Ні

Номер реєстраційного свідоцтва

 

Витяг ЄДР

Номер податкової реєстрації або його еквівалент

 

Витяг платника податків

Веб-сайт

 

Ні

Платник ПДВ (так/ні)

 

Ні

ПІБ власника

 

Ні

Контактна особа

 

Ні

Адреса електронної пошти

 

Ні

Тел.:

:

Ні

Інша контактна особа

 

Ні

Адреса електронної пошти

 

Ні

Рік заснування компанії

 

Ні

Кількість працівників

 

Ні

Щорічний звіт про обсяг реалізації, прибутки та збитки, стан готівки за 2020 рік, включно з балансовим звітом на кінець періоду (2020 р.)

   

Щорічний звіт про обсяг реалізації, прибутки та збитки, стан готівки за 2021 рік, включно з балансовим звітом на кінець періоду (2021 р.)

 

Так

Щорічний звіт про обсяг реалізації, прибутки та збитки, стан готівки за 2022 рік, включно з балансовим звітом на кінець періоду (2022 р.)

 

Так

Щорічна декларація про доходи ((з позначкою бухгалтера) (2020 р.)

   

Щорічна декларація про доходи ((з позначкою бухгалтера) (2021 р.)

 

Так

Щорічна декларація про доходи ((з позначкою бухгалтера) (2022 р.)

 

Так

У вас є інший офіс в Україні? Де?

 

Ні

Чи належите ви мережі постачальників послуг в Україні? Якій?

 

Ні

Додаткові коментарі

Тут учасники тендеру можуть додати додаткові коментарі щодо компанії (досвід, стандарти…)

 


 

Організаційно-правова форма

Вкажіть основний профіль вашої компанії. Вкажіть відповідний КВЕД

 

Чи спеціалізується ваша компанія суто на ремонті свердловин? Так/Ні

 

 

Можливість розпочати роботи негайно та в зазначених локаціях

Ви готові почати роботи одразу після підписання контракту?  

 

Ви готові працювати в с. Іванівка, Бериславського району, Дніпропетровської області?

 

Ви готові працювати в с. Велика Костромка, Криворізького району, Дніпропетровської області?

 

 

 

Потужності для ремонту свердловин та установки башти Рожновського

   

Опис процесу ремонту свердловини та заміни башти Рожновського (стисло)

 

Чи виробляє ваша компанія башти Рожновського?

 

Ваша компанія встановлює башти Рожновського?

 

Кількість днів від моменту вимірювання до закінчення ремонту з встановленням нової башти Рожновського

 

Яку кількість бригад, які дислокуються в Дніпропетровській області для ремонту свердловин на весь період проекту може надати ваша компанія

 

Яку кількість бригад, які дислокуються в Дніпропетровській області для ремонту свердловин на весь період проекту може надати ваша компанія

 

 

Зазначте чи ваша компанія проводить нижче вказані роботи (надання стислого опису буде перевагою)

Демонтаж-монтаж насосного обладнання (так/ні)

 

Діагностика насосного обладнання свердловини, заміна за необхідністю(?)

 

Відеодіагностика свердловини, тех.оцінка (глибина та параметри стовбура свердловини, рівень води – динамічний та статичний, стан обсадної труби, присутність сторонніх предметів у свердловині)

 

Перевірка контуру заземлення

 

Діагностика працездатності
автоматики та реле

 

Перевірка та контроль дебіту та тиску створюваного насосом

 

Діагностика технічного стану фітингів, кранів, муфт

 

Очищення фільтра

 

Очищення відстійника видалення мулу осадку з дна свердловини

 

Заміна пластикових труб

 

 

Установка башти Рожновського

Параметри башти Рожновського

Висота 15 м.

Висота бака 4,5 м.

Діаметр опори 1020 мм.

Діаметр бака  2500 мм..

Демонтаж старої башти ,  доставка та монтаж нової башти Рожновського (об’єм, висота? антикорозійне покриття) строк виробництва, монтажу?

За необхідністю підготовка місця встановлення під башту.

Надати відповідну інформацію, технічну специфікацію башти

Утилізація пошкодженої башти (так/ні?)

 

Надайте супровідний документ офіційної фірми – виробника башт Рожновського

(контракт на поставку башт/ ділерський контракт з виробником башт)

Надайте будь ласка сертифікат якості продукції

 

Вкажіть будь ласка термін гарантії, а також перелік гарантійних випадків

 

Чи відповідають роботи по ремонту свердловин ВАШОЇ компанії Державним будівельним нормам України (зазначте відповідний код).

 

 

Вимоги до води

Вода прозора, без механічних домішок. Дебіт води в свердловині після її очищення повинен відповідати паспортним даним цієї свердловини.

 

Проведення повного аналізу води за хімічними та бактеріологічними показниками

Надати інформацію як ви проводите аналіз води, чи використовуєте компанії підрядників?

 

 

Труднощі та адаптація до них

Які, на вашу думку, можуть виникнути труднощі під час реалізації проєкту?

 

Як ви будете адаптуватися до зазначених вище труднощів?

 

Як ви будете адаптуватися до збільшення робочого навантаження?

 

Ви працюєте по всій Дніпропетровській та Херсонській області? Якщо ні, зазначте місцезнаходження вашого офісу або відстань до нього.

 

 

Інформація про оплату

Оплата після завершення робіт є прийнятною? (Так/ні) Якщо ні, вкажіть бажані умови оплати.

 

 

Надайте рекомендаційний лист від постачальника або заводу

 

 

Реєстраційний номер

Надайте інформацію про клієнта для конкретного проєкту, що найкраще ілюструє досвід вашої організації стосовно існуючих вимог за останні 18 місяців. Підтвердьте, що цей клієнт (клієнти) не заперечують проти того, щоб Карітас України зв’язалася з ними на етапі відбору для отримання інформації.

Назва компанії

Контактна особа

Адреса електронної пошти

Номер телефону

1

       

2

       

3

       

 

Основні 5 клієнтів

Відомості про попередній досвід роботи за відповідними контрактами протягом останніх 18 місяців щодо надання таких же товарі/послуг, що надаватимуться відповідно до Вимог. Проєкти мають бути розташовані у порядку зменшення вартості (загальної вартості всього проєкту).

6

Назва компанії

Товари/послуги, що постачалися

Приблизна сума (в грн) за весь 18-місячний період / минулий рік.

Місце, куди доставлялися товари/послуги

Інше
Опишіть дані проєкту, його статус, зазначте дати та яку роль він відіграє.

         
         
         
         
         

 

ЗАЯВА

Мені було надано повноваження постачальником, що бере участь у торгах (та всіма відповідними компаніями та організаціями й субпідрядниками), надавати інформацію, представлену в цій відповіді на контрольні запитання перед кваліфікаційними випробуваннями. Я заявляю, що, наскільки мені відомо в результаті надсилання розумно необхідних запитів, на день підписання цієї заяви надана інформація є повною і точною.

Карітас Кривий Ріг має наш дозвіл:

 • виконувати всі необхідні дії для перевірки наданої інформації;
 • передавати будь-яку надану інформацію третій стороні за дорученням Карітас Кривий Ріг з метою оцінки наших відповідей.

Я визнаю, що:

 • дарування або пропонування будь-якого дарунку або винагороди співробітнику державної установи як відплати або заохочення у зв’язку з укладанням державного контракту є злочином, і що такі дії надають право Карітас Кривий Ріг виключити постачальника, що бере участь у торгах, із процесу забезпечення надання послуг;
 • будь-яка маніпуляція цінами або змова з іншими претендентами щодо проєкту дають Карітас Кривий Ріг право виключити постачальника, що бере участь у торгах, із процесу забезпечення надання послуг, і можуть становити злочин.

Підпис: _____________

ПІБ _____________

Посада: [тендер-менеджер або еквівалентна посада]

Назва постачальника/компанії: _____________

Дата: _____________

 

Примітка. Заяву повинна підписати (залежно від обставин) уповноважена особа з правом підпису від імені постачальника, що бере участь у торгах (та всі відповідні компанії та організації і субпідрядники). Просимо надіслати цю форму разом із заповненою формою відповіді на запит на надання висловлення зацікавленості та додатками/вкладеннями.

Ви можете повідомити про випадок фінансових зловживань за допомогою встановлених каналів зворотного зв’язку: Гаряча лінія прийому скарг 0800 336 734 (Пн-Пт 11:00 – 16:00). Електронна скринька [email protected].


Останні публікації цього розділу:

Програма UPSHIFT: можливість для реалізації власного проєкту

Конкурс пропозицій на постачання фірмового одягу для персоналу CFS та MT

Львівський медіафорум відкрив набір на серію онлайн-тренінгів для медійників

Ґранти від Urban Space 100. Не чекайте на зміни – створюйте їх (Івано-Франківськ)

Консультант/ка з оперативної параюридичної допомоги ЛЖВ

Консультант/ка з оперативної параюридичної допомоги ЧСЧ