Тендер на проведення дослідження думки профільних представників громадських організацій
ЗАВЕРШЕНО
Міжнародний фонд “Відродження” оголошує тендер на проведення дослідження думки профільних представників громадських організацій в Україні «Відновлення України: пріоритети, ризики, включеність».
Війна актуалізували перед нами питання: яку країну будуємо? Більше того, ми знаходимося у стані, коли йдуть бої і вже розпочалося відновлення країни. Воно відбувається не лише на територіях деокупованих громад, відновлення має місце всюди, де ми переглядаємо власні цінності, способи взаємодії, інституційну рамку суспільних відносин. У громадах, які прийняли значну кількість людей з постраждалих міста та сіл, у громадах, які у прифронтових зонах намагаються забезпечити життя та виживання, у громадах, що перетворилися на логістичні хаби, у регіонах, що стали дбати про цілісність нашої економічної та енергетичної системи.
Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) за фінансової підтримки ЄС розпочав проєкт «Європейське Відродження України: ініціатива громадянського суспільства для стійкості та відновлення». Метою цього проєкту є посилення внеску українського громадянського суспільства в політичний діалог щодо інтеграції в ЄС та відновлення України.
З огляду на це, нам важливо зрозуміти: яким бачать відновлення України організації громадянського суспільства, що працюватимуть в сфері відновлення? Які пріоритети вони вбачають, які ризики та умови ефективного відновлення? Ми запрошуємо провести відповідне опитування, метою якого є:
Мета. Визначити як громадські організації розуміють відновлення, його пріоритети, акторів відновлення та рівень довіри до них.
Завдання дослідження:
- зрозуміти як громадський сектор бачить відновлення, його пріоритети, очікування від відновлення процес формування цілей відновлення;
- описати як формується поле акторів процесів відновлення, які стосунки / довіра є між акторами, позиціонування та роль громадських організацій та ініціатив у цьому процесі.
- Оцінити ризики та умови ефективного відновлення з точки зору представників громадських організацій.
Цільова аудиторія: 1) громадські організації, які вже заявили готовність брати участь у процесах відновлення на національному, регіональному та локальному рівні у взаємодії з публічними органами влади; 2) Громадські організації та аналітичні центри, які здійснюють моніторинг органів влади, зокрема, мають антикорупційну експертизу на національному та локальному рівні; 3) громадські організації, які працюють з ВПО та ветеранами, бізнес-спільнотами тощо.
Очікуваний результат: аналітичний огляд і висновки за результатами проведеного дослідження згідно із метою та завданнями дослідження, рекомендації МФВ щодо включення громад та інститутів громадянського суспільства до розробки, впровадження та моніторингу відновлення, визначення та рекомендації щодо шляхів подолання ризиків та створенню сприятливих умов для інклюзивного та людиноцентричного відновлення в Україні.
Термін проведення дослідження: травень – червень 2023 року.
Мова звіту – українська та англійська. На основі проведеного дослідження також просимо підготувати коротке резюме дослідження українською та англійською мовами, рекомендації щодо роботи з громадськими організаціями у сфері відновлення щодо зменшення ризиків, посилення стійкості країни.
Учасники тендеру – дослідницькі групи, які мають досвід здійснення такого роду досліджень та формування відповідних аналітичних звітів, а також володіють методологіями, технічними можливостями для цього.
Критерії відбору: врахування умови щодо компетенцій дослідницької групи; відповідність тендерної заявки меті та завданням дослідження; наявність опублікованих раніше аналітичних матеріалів, що відображають результати роботи з якісними інструментами вивчення громадської думки (інтерв’ю, фокус-групи тощо).
Обов’язкові додатки до тендерної пропозиції (формат – у довільній формі):
- Методологія дослідження (пропонується дослідницькою групою);
- Опис технічних можливостей дослідницької групи, володіння інструментарієм для проведення такого типу досліджень (досвід використання пропонованої методології).
- Склад дослідницької групи (список залучених осіб із зазначенням їхніх імен, прізвищ, ролі в дослідницькій групі, місця основної роботи, контактів, а також стислих CV-портфоліо);
- Бюджет тендерної пропозиції (прохання деталізувати, на які саме статті витрат запитуються кошти). Зверніть увагу, що оплата послуг дослідників здійснюватиметься за прямим договором між МФВ та ними ФОП, ТОВ або ЦПХ.
Тендерні пропозиції, що не відповідають переліченим вище вимогам, розглянуто не буде.
Тендерні пропозиції в електронному вигляді слід надіслати на адресу [email protected] та [email protected]. У рубриці “Тема” електронного листа прохання вказати “Тендер на дослідження думки ГО щодо відновлення”.
Останній термін подання тендерних пропозицій – 13 квітня 2023 року.
Оголошення результатів тендеру – 25 квітня 2023 року.
Уся комунікація і надання інформації здійснюється в електронному вигляді до 12 квітня 2023 р. Запити на конфіденційну інформацію задовольнятися не будуть.