Тендер на постачання обладнання (крило дополиву кутів) для модернізації зрошувальних систем субгрантерів Програми USAID АГРО

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Крила_Простір
Тендер на постачання обладнання (крило дополиву кутів) для модернізації зрошувальних систем субгрантерів Програми USAID АГРО

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) оголошує тендер на постачання обладнання (крило дополиву кутів) для модернізації зрошувальних систем пілотних організацій водокористувачів – субгрантерів Програми USAID АГРО.

Вимоги до обладнання наведені нижче:

 • крило дополиву кутів, 3 штуки
 • довжина консолі крила дополиву кутів 97 м
 • розміри секції крила дополиву кутів: діаметр 168 мм, довжина секції 65 м
 • розмір консолі крила дополиву кутів: діаметр 15,2 см, довжина секції 32 м
 • сумісність з дощувальними машинами Reinke
 • пневматичне керування дощувачами (повинен бути: повітряний компресор з ресивером та пневматичні соленоїди  виробництва США або країн ЄС)
 • розподілення всіх дощувачів не менше ніж на 12 зон зрошення, та керування зонами за принципом Trimble Irrigate-IQ Uniform Corner (електричне керування кожною зоною дощувачів)
 • бустерний прискорювач на кінці крила та кінцева гармата. Також кінцевий розбризкувач типу R55 з можливістю увімкнення з центральної панелі керування виробництва США або країн ЄС
 • наведення крила на трек по системі GPS з максимальним відхиленням від треку не більше 7-10см

Доставка у Черкаську область має бути включена у вартість обладнання. Строк поставки (після отримання замовлення) – не більше 120 календарних днів. Термін дії гарантії на запропоноване обладнання – щонайменше 1 рік.

Завантажити повний опис технічного завдання, специфікації та технічні вимоги.

Учасники тендеру повинні надати пропозицію ціни з зазначеною інформацією на офіційному бланку компанії або у форматі офіційної цінової пропозиції. Якщо це неможливо, учасники тендеру можуть заповнити Додаток 1 Цінова Пропозиція до Запиту Цiнових Пропозицiй (ЗЦП) No. AGRO-RFQ-S3-103-152, підписати його, скріпити печаткою та надати компанії Кімонікс.

Дедлайни:

 • до 18:00 11 грудня 2023 р. можна поставити всі уточнювальні запитання стосовно технічних або адміністративних вимог цього тендеру на ел. адресу [email protected].
 • до 18:00 15 грудня 2023 р. необхідно подати тендерну пропозицію на ел. адресу [email protected].

У будь-якій кореспонденції у зв’язку з цим тендером, будь ласка, зазначайте в темі листа його назву: AGRO-RFQ-S3-103-15.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на придбання обладнання, предмети та матеріали для облаштування ігрової кімнати (оптичні прилади)

Тендер на закупівлю транспортних послуг в Сумській області

Надання послуг консультанта по розробці навчального курсу

Продовженно: конкурс на закупівлю комплектів бронезахисту

Закупівля дитячого харчування та дитячих підгузків для Донецької ОДА

Тендер на Проведення робіт по здійсненню поточного ремонту санвузлів в Львівській області