Тендер: капітальний ремонт (модернізація) пересувного флюорографа Індіарс-П на базі шасі ТАТА, 2007 р.

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Володимир

тендер tender 1 (9)
Тендер: капітальний ремонт (модернізація) пересувного флюорографа Індіарс-П на базі шасі ТАТА, 2007 р.

РАТН, Організатор Тендеру, впроваджує в Україні Проект «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» («Support TB Control Efforts in Ukraine»)  за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) з метою зниження тягаря ТБ в Україні шляхом профілактики, раннього виявлення захворювання і належного лікування хворих на ТБ, ХР ТБ і ко-інфекції ТБ / ВІЛ.

 В рамках Проекту передбачається капітальний ремонт (модернізація) пересувного флюорографа Індіарс-П на базі шасі ТАТА, 2007 р. для підвищення надійності та ефективності його роботи з метою проведення масового скринінгу органів грудної порожнини населення з метою виявлення на ранніх стадіях туберкульозу, онкологічних та інших захворювань, за безготівковим розрахунком.

РАТН оголошує конкурс на відбір компанії, яка буде здійснювати капітальний ремонт (модернізацію) пересувного флюорографа, вказану у Технічному завданні, і цим запрошує Вас надати цінові пропозиції. Докладніший опис приводиться в Технічному завданні, що додається.

Кінцевим терміном для отримання пропозицій Організатором за адресою, вказаною в п.7, встановлюється 12 липня 2022 року, 14:00 за місцевим часом. Пропозиції, які надійдуть пізніше зазначеного терміну, до розгляду не приймаються. 

Бажаємо Вам успіху!

Тендер_ремонт-флюорографа (1)


Останні публікації цього розділу:

Тендер на постачання інформаційно-технологічного обладнання для Державної служби з надзвичайних ситуацій України_ІТТ № PFRU-PROJ-020

Тендер на постачання будівельних матеріалів та обладнання для Державної служби з надзвичайних ситуацій України_ITT # PFRU-PROJ-020

Тендер на послуги перекладу

Реєстрація на локальні воркшопи і програму підтримки волонтерів ДОЗРІЛІ

Тендер із закупівлі транспортних послуг на території Черкаської, Львівської та Волинської областей

Міжнародний Республіканський Інститут (МРІ) має намір укласти контракт з транспортною компанією