Тендер # RFP-4-J4A-05-2024 на надання послуг з архітектурного планування та інженерно-конструкторських послуг

Зафіксувати у Google календарі!


тендер-tender-1-11
Тендер # RFP-4-J4A-05-2024 на надання послуг з архітектурного планування та інженерно-конструкторських послуг

Шановні пані та панове!

Програма USAID «Справедливість для всіх» (Програма) – це програма Агентства США міжнародного розвитку (USAID), що реалізовується в Україні компанією Кімонікс Інтернешнл Інк. Метою Програми є просування ідеї справедливості для всіх і кожного, хто шукає захисту порушених прав, заради ефективного реагування на правові проблеми і потреби українців через удосконалення системи правосуддя, поліпшення послуг у сфері юстиції та залучення суспільства.  

В рамках своєї діяльності Програма оголошує запит на подання цінових пропозицій на надання послуг з архітектурного планування та інженерно-конструкторських послуг на підтримку діяльності Програми USAID «Справедливість для всіх» з відновлення та реконструкції будівель судів, зруйнованих чи пошкоджених внаслідок війни. 

Запитання стосовно технічних або адміністративних вимог цього конкурсу можна надсилати до 10 червня 2024 року 12:00 за київським часом на електронну адресу [email protected], зазначивши в темі листа номер RFP-4-J4A-05-2024 та вказавши назву Вашої організації в самому листі.  

Зацікавлені компанії мають подати пропозиції на цей конкурс до 18 червня 2024 року, 12:00 за київським часом на електронну адресу [email protected],  зазначивши в темі листа номер RFP-4-J4A-05-2024. 

Докладний опис конкурсу, технічного завдання, вимог до заявників, інструкцій щодо підготовки та подання пропозицій та форми необхідних документів можна знайти за лінком. Звертаємо Вашу увагу, що документи були оновлені 13.06.2024 року

З повагою,

Команда Програми USAID «Справедливість для всіх»


Останні публікації цього розділу:

Закупівля «Аудиторські послуги»

Конкурс на надання послуг тьютора до МБФ "СЕЙВД"

REQ-KYI-24-0089 - Закупівля навчання з медіа права для ФГВ

Запрошення до участі у процесі закупівлі на укладання договорів про надання автотранспортних послуг з соціальних перевезень

Тендер на проведення поточного ремонту в приміщенні Молодіжного центру м. Хирів Самбірського району Львівської області

Тендер на закупівлю індивідуальних психологічних консультацій та консультацій групової терапії