Стартував відбір до “Школи локальної демократії 2.0.”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Local Democracy School logo2
Стартував відбір до “Школи локальної демократії 2.0.”

Запрошуємо громадських активістів, службовців органів місцевого самоврядування та депутатів сформувати Команди змін у своїх громадах та пройти навчання у “Школі локальної демократії 2.0.”!

Що таке “Школа локальної демократії 2.0.”?

 “Школа локальної демократії 2.0.” – це 10 Команд змін з об’єднаних громад Заходу України, які на трьох сесіях ознайомляться з кращими практиками місцевого самоврядування, навчаться користуватись інструментами участі мешканців у житті громади та спільно працювати над розвитком території, в якій проживають. Між сесіями, під керівництвом експертів, учасники будуть виконувати практичні завдання у своїх громадах. Кращі Команди змін візьмуть участь у навчальній поїздці у Польщу, де ознайомляться з роботою органів місцевого самоврядування, управління громадою, діяльністю громадських та донорських організацій. Фінальним завершенням Школи буде Форум локальної демократії, на якому учасники презентуватимуть свої досягнення.

Хто може взяти участь у “Школі локальної демократії 2.0.”?

 Команди з об’єднаних громад Тернопільської, Рівненської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Львівської або Волинської областей до якої входять 3 особи (представник громадської організації або громадський активіст, депутат місцевої ради, працівник виконавчих органів місцевої ради).

Як взяти участь у “Школі локальної демократії 2.0.”?

 До 31 серпня 2019 року сформувати Команду зміни у своїй громаді, заповнити та надіслати анкету кандидата за посиланням https://cutt.ly/8wrce8r. Пройти відбір та співбесіду. Результати відбору будуть повідомлені до 07 вересня 2019 року.

 

Проект “Школа локальної демократії 2.0.” реалізовують громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” спільно з Тернопільським регіональним відділенням “Асоціації міст України” за підтримки фонду NED.


Останні публікації цього розділу:

Проведення відкритого тендеру на закупівлю автомобільного тренажеру

Проведення відкритого тендеру на закупівлю міні-трактора з плугом

Відкритий тендер на закупівлю ноутбука

Навчання новообраних депутатів місцевих рад від Інституту Політичної Освіти

IFES Україна оголошує тендер на проведення післявиборчого опитування

DESPRO оголошує набір на е-курс "Управління проєктами місцевого розвитку-10"