USAID АГРО надасть 57 млн грн для співфінансування проєктів вітамінізації борошна

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


pexels-cowomen-2041627
USAID АГРО надасть 57 млн грн для співфінансування проєктів вітамінізації борошна

Фортифікація (збагачення) борошна вітамінами та мікроелементами для покращення здоров’я населення у світі вже стало звичною практикою, яка впроваджена у понад 80 країнах. Міжнародні організації висловлюються за користь вітамінізованого борошна та закуповують його для гуманітарних програм, зокрема, і для забезпечення продуктами харчування країн Африки та Азії.   

Щоб надати українським борошномельним підприємствам більше можливостей для розвитку, Програма USAID АГРО співфінансує 15 (п’ятнадцять) проєктів вітамінізації борошна із загальним бюджетом до 57 млн грн. Це дозволить зробити українську продукцію більш конкурентною та затребуваною на нових міжнародних ринках, розширити асортимент та збільшити обсяги переробки. 

В умовах війни та обмеженого експорту, низьких цін на зерно, виробництво вітамінізованого борошна сприятиме вдосконаленню каналів та ринків збуту, розширить доступ мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП) – виробників зерна до борошномельних підприємств і налагодженню довготривалої співпраці. 

Повний опис технічного завдання та додатки дивіться за посиланням: 
https://drive.google.com/drive/folders/18amJZ59LPFxgf9krR6K4RXtbYu4x2Ty_?usp=sharing  

Дедлайни: 

  • до 21 серпня 2023 р.   – зареєструватися для участі у передзаявочному онлайн-семінарі (електронна адреса: [email protected]
  • 22 серпня  2023 р. з 14:00 до 16:00 АГРО проведе передзаявочний онлайн-семінар
  • не пізніше 18:00, 24 серпня 2023 р. – подання запитань щодо участі у цьому конкурсі
  • не пізніше 18:00 за місцевим часом 17 вересня 2023 р. – кінцевий термін подання заявок (технічна пропозиція, бюджет і супровідні документи). 

 У будь-якій кореспонденції щодо цього конкурсу прохання в темі листа вказувати його назву: ЗПЗ № 57 (Вдосконалення експортних можливостей борошномельних підприємств завдяки вітамінізації борошна)  

Довідково: 

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) – це 7-річний проєкт (2019-2026), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку та реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл».  Метою Програми USAID АГРО є прискорення економічного розвитку сільських громад України, які потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних і прибуткових мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки. 


Останні публікації цього розділу:

Продовження тендеру із закупівлі ремонтних робіт для створення в територіальних підрозділах поліції “Зелених кімнат”

Конкурс на закупівлю послуг для друку

Тендер на проведення організації заходу

Тендер із закупівлі мобільних сцен та освітлювального обладнання

Тендер на оновлення онлайн-ресурсу

Постачальник послуг з розробки вебсайту